Voormalige Call of Duty-makers werken aan Kickboxer-game
PU.nl
Nieuws

Voormalige Call of Duty-makers werken aan Kickboxer-game

Het is niet bekend of de gelijkenis van Jean-Claude Van Damme in de game zit

Force Multiplier Studios, een ontwikkelaar bestaande uit mensen die aan Call of Duty en Borderlands hebben gewerkt, werkt aan een game gebaseerd op de Kickboxer-filmfranchise.

Dat valt op IGN te lezen. De studio werkt samen met Dimitri Logothetis en Rob Kickman, het duo achter de twee meest recentelijk uitgekomen Kickboxer-films. De game bevindt zich nog maar in een vroeg stadium, maar moet "het rijke narratief van Kickboxer met kinetische martial arts-actie combineren". Daarbij kunnen spelers "iconische personages en locaties uit de franchise" verwachten. Veel meer details zijn er nog niet.

De eerste Kickboxer-film verscheen in 1989. Jean-Claude Van Damme speelde de hoofdrol. Er verschenen vier vervolgen. in de jaren negentig. In 2016 werd de franchise nieuw leven in geblazen met Kickboxer: Vengeance, waarin Van Damme naast Dave Bautista schitterde, gevolgd door Kickboxer: Retaliation in 2018. Aankomend voorjaar moet een nieuw deel, Kickboxer: Armageddon, worden opgenomen.

De ontwikkelaar gaf niet prijs of spelers de gelijkenis van Jean-Claude Van Damme in de game kunnen verwachten. "We zijn allemaal gigantische fans van de Kickboxer-films, en we hebben licenties voor vele personages en gelijkenissen uit het Kickboxer-universum. We zullen later in het jaar veel meer informatie delen."

Force Multiplier Studios is een relatief nieuwe ontwikkelaar opgericht door Jeremy Breslau, Brent Friedman en Charnjit Bansi, die onder andere aan franchises als Call of Duty, Borderlands, Tomb Raider en Halo hebben gewerkt. Eerder bracht de studio al de shooter Karnivus: Rooftop Rumble uit binnen Fortnite.

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Vierde Call of Duty: Black Ops 6- en Warzone-seizoen op 29 mei van start
PU.nl
Nieuws

Vierde Call of Duty: Black Ops 6- en Warzone-seizoen op 29 mei van start

Inclusief nieuwe maps en modi

Op donderdag 29 mei begint het vierde seizoen van Call of Duty: Black Ops 6 en Call of Duty: Warzone. Activision heeft de inhoud van het seizoen onthuld.

Met het vierde seizoen worden er zoals altijd nieuwe multiplayermaps toegevoegd, waaronder de terugkeer van een oude favoriet. Het gaat om Fringe, dat debuteerde in Black Ops 3. Deze map komt echter wel pas in het midden van het vierde seizoen naar de game, net als Eclipse. Op 29 mei staan echter de maps Shutdown, Fugitive en Blitz op stapel.

Qua modi worden op 29 mei Team Elimination en One in the Chamber toegevoegd, en op de helft van het seizoen Party Ops. De Grief-modus keert daarnaast terug naar Zombies, en onder de bundels die te koop komen valt een samenwerking met John Wick-spin-off Ballerina, dat gepaard gaat met een evenement. In Warzone wordt een update gegeven aan de Verdansk-map. Zo komt de wolkenkrabber The Overlook naar Downtown Verdansk.

Alle nieuwe content wordt in dit overzicht beschreven en getoond. Hieronder is daarnaast een tweet te zien waarin de nieuwe content wordt uitgebeeld, alsmede verschillende trailers.

View post on X
Watch on YouTube
Watch on YouTube
Watch on YouTube
Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Nieuw openingfilmpje van Metal Gear Solid Delta: Snake Eater te zien
PU.nl
Nieuws

Nieuw openingfilmpje van Metal Gear Solid Delta: Snake Eater te zien

De game komt op 28 augustus uit voor pc, PS5 en Xbox Series-consoles

Konami heeft het openingsfilmpje van het aankomende Metal Gear Solid Delta: Snake Eater getoond.

Dit nieuwe openingsfilmpje toont onder andere scènes uit de game. Kyle Cooper (ook verantwoordelijk voor de openingsfilmpjes van Metal Gear Solid 2 en 3) heeft er een stijlvol geheel van gemaakt, terwijl er een nieuw nummer gezonden door Cynthia Harrell te horen is. Het filmpje kan hieronder worden bekeken.

De remake van Metal Gear Solid 3 werd in 2023 voor PlayStation 5, Xbox Series X en S en pc aangekondigd. Snake Eater speelt zich af in 1964, ver voor de andere hoofddelen in de Metal Gear-reeks. In het spel moeten spelers als een FOX-agent genaamd Naked Snake de Russische raketgeleerde Nikolai Stephanovich Sokolov zien te redden en een superwapen zien te saboteren.

Waar in andere Metal Gear-games vooral stedelijke en industriële gebieden worden verkend, doen spelers in Snake Eater een jungle aan. Naast stealth, actie en verhalende elementen bevat het spel ook survivalelementen. Zo kan er op dieren gejaagd worden en moeten spelers hun wonden en breuken helen. De remake verschijnt op 28 augustus voor pc, PlayStation 5 en Xbox Series X en S.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!