We geven een Zelda-Nintendo Switch Oled weg
Gamer.nl
Nieuws

We geven een Zelda-Nintendo Switch Oled weg

Misschien spring jij wel een gat in de Sky Islands

Iedere week geven we in samenwerking met bol iets moois weg, maar deze week is de prijs wel heel speciaal. De prijsvraag van deze week is namelijk een speciale The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom-editie van de Nintendo Switch Oled.

Wat moet je doen om te winnen? Ga naar de website van bol, vind de productcode in de url (bestaande uit zestien cijfers) en vul die in het invulformulier in! 

Daarbij beginnen we morgen met zustersite Power Unlimited aan de Gamezomer, waarin twee teams - team Powerpraat en team Bonuslevel - het in toffe uitdagingen tegen elkaar opnemen. Zet in het formulier dus ook welk team je verwacht als winnaar.

Vergeet ook niet je naam en e-mailadres in te vullen. De winnaar wordt spoedig bekendgemaakt.

Switch Oled Zelda: Tears of the Kingdom-editie

Hoewel de Nintendo Switch zich waarschijnlijk in het laatste jaar van zijn levensspanne bevindt, betekent dat tegelijkertijd ook dat alle beste Nintendo-games van de afgelopen jaren klaar staan. En wie weet of er nog een pareltje wordt aangekondigd tijdens de Nintendo Direct van deze maand? Remasters van Metroid Prime 2 en 3, of The Legend of Zelda Wind Waker zouden wij bijvoorbeeld met open armen verwelkomen. 

Één van de grootste releases uit het tijdperk van de Nintendo Switch was natuurlijk The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom. Het vervolg op Breath of the Wild moest hoge verwachtingen waarmaken en is daar ook zeker in geslaagd. Het is dus ook geen verrassing dat Nintendo een speciale editie van de Switch Oled heeft uitgebracht die geheel in het thema staat van het spel. 

Meedoen

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Nederlandse ontwikkelaar Rusty Lake viert jubileum met gratis game
Gamer.nl
Nieuws

Nederlandse ontwikkelaar Rusty Lake viert jubileum met gratis game

The Mr. Rabbit Magic Show

De uit Amsterdam afkomstige gameontwikkelaar Rusty Lake bestaat tien jaar. De studio viert dit onder andere met een gratis game die nu beschikbaar is.

De ontwikkelaar staat bekend om hun macabere puzzelgames die zich afspelen in het Rusty Lake-universum. Deze spellen combineren point-and-click-gameplay met escape-room-achtige puzzels. Hoewel de verschillende spellen allemaal los te spelen zijn, loopt er ook een rode draad door de games. Er zijn achttien games uitgebracht, waarbij sommige betaald en andere spellen weer gratis zijn.

Om te vieren dat Rusty Lake tien jaar bestaat, heeft de ontwikkelaar nu een nieuwe gratis game uitgebracht, genaamd The Mr. Rabbit Magic Show. Het gaat om een "korte maar mysterieuze" game. Daarbij wordt er in het spel gehint naar de volgende grote game van de ontwikkelaar, genaamd Servant of the Lake. The Mr. Rabbit Magic Show kan gratis gedownload worden via iOS, Android, Steam en Itch.io. Daarbij is er op verschillende digitale winkels een uitverkoop van Rusty Lake-games gaande.

Watch on YouTube
Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Microsoft zag afgelopen kwartaal een stijging in omzet van games
Gamer.nl
Nieuws

Microsoft zag afgelopen kwartaal een stijging in omzet van games

De hardwareverkoop blijft echter wel dalen

De gamedivisie van Microsoft heeft het afgelopen kwartaal een stijging in omzet gezien. De omzet van hardwareverkoop blijft wel nog altijd dalen.

Het bedrijf maakte de kwartaalcijfers van het derde fiscale kwartaal van 2025 bekend. Daaruit blijkt dat Microsoft 70,1 miljard dollar aan omzet heeft gedraaid in dat kwartaal, wat voor een netto-opbrengst van 25,8 miljard dollar zorgde. Dat betreft een groei van respectievelijk 13 en 18 procent ten opzichte van dezelfde periode vorig jaar.

Deze groei is vooral te danken aan de cloud- en Office-producten van Microsoft, maar ook de Xbox-divisie heeft succes geboekt: de omzet van de gamesafdeling is met 5 procent gestegen ten opzichte van dezelfde periode vorig jaar. Binnen die divisie is Xbox-content en services, waar Xbox-games en Game Pass onder vallen, met 8 procent gestegen. Dit mede dankzij spellen als Call of Duty, Minecraft en Avowed. Ook Game Pass-abonnees zijn gestegen, al werden er geen precieze cijfers genoemd.

De cijfers rondom Xbox-hardware zijn echter wederom gedaald - ditmaal met 6 procent. Al enkele jaren daalt de verkoopt van Xbox-consoles, en daar lijkt vooralsnog geen verandering in te zijn gekomen. Op zich is dat ook niet heel gek, aangezien Microsofts huidige strategie betekent dat Xbox-games op steeds meer verschillende manieren aangeboden worden - ook op concurrerende consoles zoals de PlayStation 5.

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!