April O'Neil en Catdog komen naar Nickelodeon All-Star Brawl
PU.nl
Nieuws

April O'Neil en Catdog komen naar Nickelodeon All-Star Brawl

De personages Catdog en April O'Neil worden speelbaar in het aankomende vechtspel Nickelodeon All-Star Brawl.

Dat hebben uitgever GameMill Entertainment en ontwikkelaars Ludosity en Fair Play Labs gisteren aangekondigd. April O'Neil is bekend van de Teenage Mutant Ninja Turtles en Catdog van Catdog. Eerder werd al bekendgemaakt dat nieuwe personages voor het spel zouden worden onthuld tijdens Gamescom. Een Steam-versie werd ook bevestigd.

Naast bovengenoemde personages, zijn deze personages ook speelbaar in de game: 

  • Danny Phantom (Danny Phantom)

  • Helga (Hey Arnold!)

  • Leonardo (Teenage Mutant Ninja Turtles)

  • Lincoln Loud (The Loud House)

  • Lucy Loud (The Loud House)

  • Michelangelo (Teenage Mutant Ninja Turtles)

  • Nigel Thornberry (The Wild Thornberrys)

  • Oblina (Aaahh!!! Real Monsters)

  • Patrick Star (SpongeBob SquarePants)

  • Powdered Toast Man (Ren & Stimpy)

  • Reptar (Rugrats)

  • Sandy Cheeks (SpongeBob SquarePants)

  • SpongeBob SquarePants (SpongeBob SquarePants)

  • Zim (Invader Zim)

In het vechtspel, dat qua gameplay een soortgelijke ervaring als de Super Smash Bros.-games lijkt aan te bieden, vechten diverse personages uit Nickelodeon-franchises het met elkaar uit. De game komt ergens deze herfst uit voor Steam, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X en S, Xbox One en Nintendo Switch.

Watch on YouTube
Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Battle for Brooklyn-uitbreiding voor The Division 2 nu verkrijgbaar
PU.nl
Nieuws

Battle for Brooklyn-uitbreiding voor The Division 2 nu verkrijgbaar

Inclusief nieuwe wapens en skills, en speelt zich gedurende het najaar af

De Battle for Brooklyn-dlc voor Tom Clancy's The Division 2 is vandaag uitgekomen.

Sinds vanochtend is de game offline voor onderhoud, en die zou elk moment - mogelijk zelfs wanneer je dit leest - voorbij kunnen zijn. De Battle for Brooklyn-uitbreiding speelt zich in het najaar af, waarbij spelers door plekken als Brooklyn Heights en Dumbo trekken om daar allerlei nieuwe uitdagingen voorgeschoteld te krijgen.

Spelers nemen het op tegen Rikers en Cleaners die vanuit Manhattan over de rivier zijn gestoken. Vijanden hebben nu 'Purple Flame', een nieuw type wapen. Ook nieuw is een aangepaste Smart Cover-skill met nieuwe offensieve en defensieve varianten, alsmede een Catalyst-masker die bonussen geeft wanneer schade wordt uitgedeeld. De uitbreiding kan zowel alleen als in co-op doorlopen worden.

De uitbreiding kost 15 euro. Meer informatie over de uitbreiding en de bijbehorende gratis Crossroads-upgrade is via de officiële website te vinden, en hieronder is de launchtrailer te zien. The Division 2 is verkrijgbaar op PlayStation 4, Xbox One (en PS5 en Xbox Series-consoles via backward compatibility) en pc. Ubisoft werkt ondertussen aan The Division 3, al is daar nog niets over bekend.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Check de launchtrailer van Elden Ring Nightreign
PU.nl
Nieuws

Check de launchtrailer van Elden Ring Nightreign

De game komt aanstaande vrijdag uit voor pc, PlayStation en Xbox

Fromsoftware en Bandai Namco hebben de launchtrailer van het later deze week te verschijnen Elden Ring Nightreign uitgebracht.

De actievolle trailer duurt bijna 2 minuten en kan hieronder worden bekeken. De PU-review van de game volgt overigens zeer spoedig.

In Elden Ring Nightreign kunnen spelers met z’n drieën op avontuur gaan – of desgewenst alleen – en verkent men Limveld, een verdraaide versie van Limgrave. In dit nieuwe en tegelijk herkenbare gebied moet men drie in-game dagen zien te overleven tussen de vele vijanden en gevaarlijke bazen, waarna men de Nightlord mag proberen te verslaan en krachtige items ontvangt die bij de volgende sessie helpen.

Elden Ring Nightreign bevat in totaal acht verschillende Nightfarers - oftewel speelbare klassen - om uit te kiezen. In de netwerktest eerder dit jaar waren Wylder, Guardian, Recluse en Duchess speelbaar. Inmiddels zijn ook Ironeye, Revenant, Executor en Raider onthuld.

Elden Ring Nightreign is vanaf aanstaande vrijdag verkrijgbaar op pc, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X en S en Xbox One. De basiseditie van het spel kost 39,99 euro. Onlangs werd gemeld dat FromSoftware ergens na release van de game mogelijk de optie om de game met z'n tweeën te doorlopen toevoegt.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!