Battlefield 6 wordt mogelijk in mei onthuld
Gamer.nl
Nieuws

Battlefield 6 wordt mogelijk in mei onthuld

Battlefield 6 zou wel eens ergens in mei kunnen worden onthuld.

Dat meldt journalist Jeff Grubb in een

Watch on YouTube

. Wanneer hem werd gevraagd wanneer de shooter wordt onthuld, antwoordde hij kort maar krachtig met "mei". Daarna meldt hij: "Dingen kunnen nog veranderen. (Electronic Arts) heeft nog niets publiekelijk aangekondigd. Maar zover ik heb begrepen wordt het waarschijnlijk mei."

Grubb heeft de afgelopen jaren al veel onthullingen van nieuwe games en consoles op voorhand gelekt, vaak tot op de datum precies. Zoals de journalist echter zelf al aangeeft, kunnen plannen veranderen en is er dus geen garantie dat Battlefield 6 in mei wordt onthuld. Zover bekend moet de game echter ergens eind dit jaar uitkomen.

Eerder waren er al geruchten dat Battlefield 6 qua gameplay veel wegheeft van Battlefield 3. Ook zou de game een multiplayermodus met 128 spelers krijgen. Eerder deze maand bleek dat Need for Speed-ontwikkelaar Criterion de vaste Battlefield-ontwikkelaar Dice meehelpt met het maken van het spel.

©GMRimport

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Met stop-motion gemaakte The Midnight Walk nu verkrijgbaar
Gamer.nl
Nieuws

Met stop-motion gemaakte The Midnight Walk nu verkrijgbaar

Op PS5, Steam, PS VR2 en SteamVR

Afgelopen donderdag is The Midnight Walk uitgekomen, de nieuwe game van de makers van Lost in Random die opvallende stop-motion graphics heeft.

De game draait om de band tussen hoofdpersonage The Burnt One en hun metgezel Potboy. De vlam van Potboy dient als gids in de spelwereld. Het duo loopt over de 'Midnight Walk', een nachtmerrieachtige snelweg vol met gevaar. Het spel vertelt daarbij vijf unieke verhalen.

Het meest opvallende aspect van de game zijn de stop-motion graphics - alles is met klei gemaakt en daarna gescand om het in de game te plaatsen. De game is zowel met als zonder virtualrealityhelm speelbaar op PlayStation 5, PlayStation VR2, Steam en Steam VR. Hieronder is de launchtrailer te zien.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Derde The Last of Us-seizoen wordt mogelijk pas in 2026 opgenomen
Gamer.nl
Nieuws

Derde The Last of Us-seizoen wordt mogelijk pas in 2026 opgenomen

Moeten we tot 2027 wachten op het derde seizoen?

De opnames voor het derde seizoen van HBO-serie The Last of Us gaan mogelijk pas volgend jaar van start.

Hoewel er eerder al geruchten gingen dat de opnames van het derde seizoen later dit jaar zouden starten, lijkt dit nu niet meer te kloppen. In een interview met Variety liet Isabela Merced, die Dina speelt in de serie, het volgende weten over de opnames: "Ik denk dat dit volgend jaar plaatsvindt."

Tussen de uitzendingen van het eerste en tweede seizoen van The Last of Us zaten iets meer dan twee jaren. Het tweede seizoen van de serie is nu gaande. Mochten de opnames volgend jaar beginnen, dan is er een aanzienlijke kans dat het derde seizoen pas in 2027 wordt uitgezonden.

Er zijn tot nu toe vier afleveringen van het tweede The Last of Us-seizoen verschenen. Er volgen er nog drie. De vijfde aflevering komt in de nacht van aanstaande maandag op zondag online.

View post on X

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!