Black Friday-deals: Merchandise en Lego-sets
PU.nl
Nieuws

Black Friday-deals: Merchandise en Lego-sets

Het is weer Black Friday 2023: de beste dag om games en hardware voor een mooi prijsje op te pikken. In dit artikel vind je alle koopjes wat betreft gaming merchandise en hebbedingetjes!

Merchandise, hebbedingetjes en Lego

Tijdens Black Friday kan je er natuurlijk voor kiezen een voorraadje nieuwe games in te slaan, maar het is ook een goed moment om wat geld uit te geven aan wat lekkere merchandise en andere hebbedingetjes die je overal op het internet kan vinden. Zo gek als je het kan bedenken, we hebben het hier vast wel in het artikel staan. Kijk vooral verder!

LEGO

LEGO Super Mario Bowser - 159,99 Euro

LEGO Harry Potter De Slag om Zweinstein Kasteel Set - 55,99 Euro

LEGO Harry Potter Adventkalender - 26,59 Euro

LEGO Star Wars Adventkalender - 26,59 Euro

LEGO Star Wars TIE Bomber Constructie Speelgoed - 39,99 Euro 

LEGO Star Wars Ghost en Phantom II Ahsoka Set - 144,48 Euro

LEGO Star Wars New Republic E-wing vs. Shin Hati's Starfighter Ahsoka Serie Set - 78,74 Euro

LEGO Star Wars De Razor Crest - 425 Euro

LEGO Star Wars R2-D2 - 209,99 Euro

LEGO Jedi Starfighter Obi-Wan Kenobi 24,68 euro

LEGO Star Wars Luke Skywalker X-Wing 40,78 euro

LEGO  BrickHeadz Star Wars De Mandalorian en Baby Yoda - 18,99 Euro

LEGO Avengers Adventkalender - 26,59 Euro

LEGO Avengers Quinjet - 79,99 Euro

LEGO Marvel Thor Het Geitenschip - 39,99 Euro

LEGO Marvel Nano Gauntlet, Bouwbare Iron Man Legends Handschoen met Infinity Stones - 59,48 Euro

LEGO DC Batman Batmobile - 159,99 Euro

LEGO The Lord of the Rings: Rivendel - 459,98 Euro

LEGO Technic McLaren Senna GTR 30,99 euro

LEGO Technic Bugatti 30,99 euro

LEGO Avatar Toruk Makto en Boom der Zielen - 83,99 Euro

LEGO Optimus Prime - 125,99 Euro

LEGO Atari 2600 - 167,99 Euro

Blu-Rays

Game Of Thrones - Seizoen 1 - 8 (Blu-ray) - 72,65 Euro

Top Gun & Top Gun - Maverick (Blu-ray) - 17,49 Euro

Avatar - Complete Serie (Blu-ray) - 28,69 Euro

Mission: Impossible 6 Movie Collection (Blu-ray) 25,19 Euro

Halo - Seizoen 1 (Blu-ray) - 21,59 Euro

Merchandise

Star Wars The Mandalorian The Child Baby Yoda - 24,95 Euro 

Star Wars: The Rise of Skywalker - Leia Organa Force FX Elite Lightsaber Replica - 157,99 Euro

Minecraft - Speelgoedwapen - Verkleedaccessoire - 15,49 Euro

Wat is Black Friday?

Black Friday is de dag na Thanksgiving, een zeer populaire Amerikaanse feestdag. Op Black Friday hebben Amerikanen over het algemeen vrij en spelen winkeliers hierop in door producten in de aanbieding te doen. De dag staat bekend als hét moment om aankopen te doen vanwege de gigantische kortingen en goede deals in alle productcategorieën. In de laatste paar jaren is Black Friday overgewaaid naar Nederland en kun je ook hier onder andere games en hardware voor zeer lage prijzen krijgen.

Black Friday vindt plaats op vrijdag 2 5november, maar sommige aanbiedingen gelden langer of starten juist eerder. Houd daarom dit artikel in de gaten voor de laatste hardware- en gamedeals.

Gamer.nl wordt ondersteund door affiliate-opbrengsten. Als je op bepaalde links klikt via onze site, kunnen we daar aan verdienen om deze website te kunnen verbeteren.

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
The Witcher 3-jubileumstream bevat Geralt-stemacteur
PU.nl
Nieuws

The Witcher 3-jubileumstream bevat Geralt-stemacteur

Wind's howling

Gisteren werd er een speciale livestream uitgezonden om het tienjarige jubileum van The Witcher 3: Wild Hunt te vieren. Daarin kwam onder andere stemacteur Doug Cockle voorbij, die de stem van Geralt of Rivia in de games inspreekt.

De jubileumstream kan hieronder in zijn geheel worden bekeken. Gedurende de stream vertelt Cockle meer over zijn ervaringen met zijn acteerwerk in de games. Daarnaast wordt in de stream gepraat over aankomende nieuwe merchandise, waaronder kleding, en de concerttour met muziek uit de games. Begin dit jaar werd al aangekondigd dat op 9 november het concert plaatsvindt in AFAS Live te Amsterdam.

Gisteren werd er al een trailer van The Witcher 3 uitgebracht om het tienjarige jubileum te vieren. De game verscheen op 19 mei 2015 voor PlayStation 4, Xbox One en pc, en kwam later ook naar PlayStation 5, Xbox Series X en S en Nintendo Switch. Het wordt gezien als een van de beste openwereld-rpg's ooit, met een uitgebreide, levende spelwereld, interessante personages en plotwendingen en hoofd- en zijmissies die spelers het gevoel geven dat hun acties en keuzes er toe doen.

Ondertussen werkt CD Projekt Red aan het eind vorig jaar onthulde The Witcher 4. De eerste trailer, die nog geen directe gameplay toont, is gemaakt op Unreal Engine 5 en draait op een "onaangekondigde Nvidia GeForce RTX-cpu". De trailer bevestigt dat Ciri de hoofdrol zal spelen, al zal Geralt of Rivia wel een rol hebben in de game. The Witcher 4 wordt een singleplayer openwereld-rpg en is het begin van een nieuwe saga, bestaande uit drie nieuwe games. Het spel komt op zijn vroegst pas in 2027 uit.

Gisteren kwam een artikel van Jacco online waarin hij terugblikt op The Witcher 3. Hij schreef: "In 2015 had ik definitief de bodem van de put bereikt. Vanwege mijn gebrek aan energie was eigenlijk niets leuk of boeiend, en het dagelijks leven bestond daardoor enkel uit grinden voor wat strikt noodzakelijk was. Videogames waren de enige effectieve manier om de gedachten te verzetten, maar weinig titels hielden me langer dan een uur bezig. Totdat The Witcher 3: Wild Hunt voorbij kwam, een game van dusdanige wereldklasse dat ik er tien jaar later nog bijna dagelijks aan denk."

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Helldivers 2-update verplaatst het gevecht naar Super Earth
PU.nl
Nieuws

Helldivers 2-update verplaatst het gevecht naar Super Earth

De Illuminate moeten worden tegengehouden

De Heart of Democracy is uitgekomen, waardoor de oorlog nu op Super Earth zelf plaatsvindt.

Onlangs ging Galactic Emergency al van start in Helldivers 2, waarbij de vijandige Illuminate via een zwart gaat Super Earth bereikte en aanviel. Met de nieuwe Hearth of Democracy-update worden Helldivers voor het eerst naar de thuisplaneet gestuurd om daar het gevecht aan te gaan.

"De Illuminate krioelen nu in onze steden, terroriseren inwoners en vernietigen de infrastructuur", zo wordt op PlayStation Blog gemeld. "Het is tijd om de wapens op te pakken en te vechten voor de kostbare funderingen van de democratie. Helldivers, keer terug naar jullie planeet en verdedig wat rechtmatig van ons is." In tegenstelling tot eerdere gebieden in Helldivers 2, betekent de nieuwe update dat spelers nu tussen wolkenkrabbers vechten.

Onlangs bleek overigens dat Helldivers 2-ontwikkelaar Arrowhead Game Studios hun volgende game helemaal zelf bekostigt. Dat wil overigens niet zeggen dat de samenwerking met Sony niet is bevallen: "PlayStation is geweldig. Helldivers zou niet zonder hen bestaan. We staan er voor open om in de toekomst weer met ze samen te werken."

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!