Capcom houdt in april weer een Resident Evil Showcase
Gamer.nl
Nieuws

Capcom houdt in april weer een Resident Evil Showcase

In april zendt Capcom wederom een Resident Evil Showcase uit.

Wanneer precies in april is niet bekend - Capcom laat alleen weten dat de livestream ergens in april uitgezonden wordt. "We willen geen verrassingen verklappen, dus we laten jullie speculeren over wat deze presentatie zou kunnen bevatten", aldus de uitgever in een blogpost.

Eerder dit jaar werd er al een Resident Evil Showcase uitgezonden waarin meer werd getoond van Resident Evil Village, de aankomende nieuwe game in de reeks die op 7 mei uitkomt. Daar werd ook de multiplayergame Resident Evil Re:Verse onthuld, dat op 7 mei gratis beschikbaar komt voor iedereen die Village koopt.

Het is waarschijnlijk dat tijdens de aankomende Showcase er wederom meer wordt getoond van Resident Evil Village en Re:Verse. Mogelijk wordt er ook informatie gegeven over de aankomende nieuwe film, Resident Evil: Welcome to Raccoon City, of één van de twee series die Netflix in ontwikkeling heeft gebaseerd op de franchise. Er wordt ook al geruime tijd gespeculeerd over een nieuw deel in de Resident Evil Revelations-serie dat naar de Switch zou komen, al is nog niets bevestigd.

Hieronder is de Showcase van eerder dit jaar nog eens te zien.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Met stop-motion gemaakte The Midnight Walk nu verkrijgbaar
Gamer.nl
Nieuws

Met stop-motion gemaakte The Midnight Walk nu verkrijgbaar

Op PS5, Steam, PS VR2 en SteamVR

Afgelopen donderdag is The Midnight Walk uitgekomen, de nieuwe game van de makers van Lost in Random die opvallende stop-motion graphics heeft.

De game draait om de band tussen hoofdpersonage The Burnt One en hun metgezel Potboy. De vlam van Potboy dient als gids in de spelwereld. Het duo loopt over de 'Midnight Walk', een nachtmerrieachtige snelweg vol met gevaar. Het spel vertelt daarbij vijf unieke verhalen.

Het meest opvallende aspect van de game zijn de stop-motion graphics - alles is met klei gemaakt en daarna gescand om het in de game te plaatsen. De game is zowel met als zonder virtualrealityhelm speelbaar op PlayStation 5, PlayStation VR2, Steam en Steam VR. Hieronder is de launchtrailer te zien.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Derde The Last of Us-seizoen wordt mogelijk pas in 2026 opgenomen
Gamer.nl
Nieuws

Derde The Last of Us-seizoen wordt mogelijk pas in 2026 opgenomen

Moeten we tot 2027 wachten op het derde seizoen?

De opnames voor het derde seizoen van HBO-serie The Last of Us gaan mogelijk pas volgend jaar van start.

Hoewel er eerder al geruchten gingen dat de opnames van het derde seizoen later dit jaar zouden starten, lijkt dit nu niet meer te kloppen. In een interview met Variety liet Isabela Merced, die Dina speelt in de serie, het volgende weten over de opnames: "Ik denk dat dit volgend jaar plaatsvindt."

Tussen de uitzendingen van het eerste en tweede seizoen van The Last of Us zaten iets meer dan twee jaren. Het tweede seizoen van de serie is nu gaande. Mochten de opnames volgend jaar beginnen, dan is er een aanzienlijke kans dat het derde seizoen pas in 2027 wordt uitgezonden.

Er zijn tot nu toe vier afleveringen van het tweede The Last of Us-seizoen verschenen. Er volgen er nog drie. De vijfde aflevering komt in de nacht van aanstaande maandag op zondag online.

View post on X

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!