Christoper Nolan 'geïnteresseerd' in gameversie van zijn films
Gamer.nl
Nieuws

Christoper Nolan 'geïnteresseerd' in gameversie van zijn films

Christopher Nolan geeft aan "interesse" te hebben in een gameversie van een van zijn films.

De regisseur van films als Interstellar en The Dark Knight sprak onlangs uitvoerig met The Game Awards-organisator Geoff Keighley over de release van zijn nieuwste film Tenet op dvd en blu-ray. Daarin praatte Nolan onder andere over de mogelijkheid om zijn films in gamevorm te gieten.

"Films maken is ingewikkeld en kost veel tijd", zo legt Nolan uit. "Videogames maken is zelfs nog ingewikkelder en kost nog meer tijd. De manier waarop de game-industrie werkt - en daar weet jij veel meer over dan ik - het is moeilijk om... je kun niet zomaar een gelicenseerde game maken, je wil niet louter het merk gebruiken dat door de film is neergezet."

Nolan vindt dat een game gebaseerd op een film meer moet bieden dan alleen een virtuele ervaring van de film. "Dat geldt ook voor films die op games gebaseerd zijn. Je wilt het niet alleen op de game baseren - je wil dat het op zichzelf geweldig is."

De regisseur legt uit dat hij het simpelweg te druk heeft met films maken om ook een game gebaseerd op een film op te zetten. "Al mijn tijd en energie gaat naar film. Als ik kijk naar hoe moeilijk (game-ontwikkeling) is, wil ik daar niet lichtzinnig over doen. Maar het is zeker iets waar ik geïnteresseerd in ben. Het is een ongelooflijke wereld."

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Deze Switch-games ontvangen gratis Switch 2-upgrades
Gamer.nl
Nieuws

Deze Switch-games ontvangen gratis Switch 2-upgrades

Super Mario Odyssey, Captain Toad, Arms en meer

Nintendo heeft een overzicht gepubliceerd van hun Switch-games die op Nintendo Switch 2 een gratis upgrade ontvangen.

Het was al bekend dat diverse Switch-games een betaalde upgrade op Switch 2 krijgen. Afhankelijk van de hoeveelheid nieuwe content gaat dat 10 tot 20 euro kosten. Denk aan games als Zelda: Breath of the Wild en Tears of the Kingdoms, Kirby en de Vergeten Wereld en Super Mario Party Jamboree.

Diverse games van Nintendo zelf ontvangen op Switch 2 echter ook gratis upgrades. Deze moeten de prestaties van de game op Switch 2 verbeteren, of bevatten daardoor ondersteuning voor Switch 2-features zoals GameShare. De precieze inhoud van de upgrade verschilt per game. Hier is een overzicht van de games die gratis upgrades ontvangen te vinden. Het gaat om de volgende spellen:

  • Arms

  • Captain Toad: Treasure Tracker

  • Super Mario Odyssey

  • Super Mario 3D World + Bowser's Fury

  • Clubhouse Games

  • The Legend of Zelda: Link's Awakening

  • The Legend of Zelda: Echoes of Wisdom

  • Game Builder Garage

  • New Super Mario Bros. U Deluxe

  • Pokémon Scarlet en Violet

  • Big Brain Academy: Brain vs. Brain

De Nintendo Switch 2 komt wereldwijd op 5 juni uit en gaat 469,99 euro kosten, al komt er ook een versie van de console voor 509,99 euro beschikbaar waar een digitale code voor Mario Kart World bij zit. De reserveringen zijn in Nederland al enige tijd geopend - houd pre-order-mogelijkheden hier in de gaten.

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Legion-uitbreiding voor Eve Online komt op 27 mei uit
Gamer.nl
Nieuws

Legion-uitbreiding voor Eve Online komt op 27 mei uit

En Eve Vanguard komt in de zomer van 2026

Ontwikkelaar CCP Games heeft aangekondigd dat de volgende uitbreiding voor de MMO Eve Online, Legion genaamd, vanaf 27 mei beschikbaar is.

Dat deed het bedrijf middels een trailer, die hieronder te bekijken is. De uitbreiding voegt zogenaamde Freelance Jobs toe, waarmee spelers die zelf een in-game bedrijf hebben opgezet bepaalde klussen beschikbaar kunnen stellen. Andere spelers kunnen die vervolgens uitvoeren voor dat bedrijf om hun reputatie vast te stellen. 

Ook worden er twee nieuwe warships toegevoegd aan het spel - de Babaroga en Sarathiel - en met nieuwe sovereignty updates krijgen spelers meer manieren om hun terreinen te ontdekken en grondstoffen beter te controleren. 

CCP Games kondigde ook aan dat het gelimiteerd pre-alpha access event Nemesis op 16 september van dit jaar begint, voordat Eve Vanguard in early access gaat. Vanguard betreft een first-person shooter-titel in het Eve-universum die in de zomer van 2026 uit moet komen.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!