Cyberpunk 2077 inmiddels meer dan 13 miljoen keer verkocht
Gamer.nl
Nieuws

Cyberpunk 2077 inmiddels meer dan 13 miljoen keer verkocht

In de eerste tien dagen sinds lancering zijn er meer dan dertien miljoen exemplaren van Cyberpunk 2077 verkocht.

Dat meldt CD Projekt Red in een persbericht. Het bedrijf heeft de hoeveelheid mensen die het spel terug hebben ingeleverd hierbij meegerekend. Dat maakt de game een groot succes, ondanks alle problemen die sinds lancering naar buiten zij ngekomen.

Cyberpunk 2077 had voor release al zo'n acht miljoen reserveringen, waarmee alle kosten voor de ontwikkeling en marketing van de game al terug werden verdiend. Dat betekent dat er in de eerste tien dagen na release nog zo'n vijf miljoen exemplaren bovenop de acht miljoen reserveringen zijn verkocht.

Sinds release worden vooral de consoleversies van de game slecht ontvangen vanwege diverse bugs en crashes. Consumenten kunnen hun geld terugkrijgen voor de gekochte digitale versie van de game via de PlayStation Store en Microsoft Store. Op de PlayStation Store is het spel zelfs niet meer te koop. CD Projekt Red is van plan begin volgend jaar enkele grote updates uit te geven waardoor het spel beter moet lopen op consoles.

In onderstaande tweet is te zien hoe Dreamon Studios-ontwikkelaar Anders Lundbjörk een zogenaamde PlayStation 1-versie van Cyberpunk 2077 heeft gemaakt.

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Deze Switch-games ontvangen gratis Switch 2-upgrades
Gamer.nl
Nieuws

Deze Switch-games ontvangen gratis Switch 2-upgrades

Super Mario Odyssey, Captain Toad, Arms en meer

Nintendo heeft een overzicht gepubliceerd van hun Switch-games die op Nintendo Switch 2 een gratis upgrade ontvangen.

Het was al bekend dat diverse Switch-games een betaalde upgrade op Switch 2 krijgen. Afhankelijk van de hoeveelheid nieuwe content gaat dat 10 tot 20 euro kosten. Denk aan games als Zelda: Breath of the Wild en Tears of the Kingdoms, Kirby en de Vergeten Wereld en Super Mario Party Jamboree.

Diverse games van Nintendo zelf ontvangen op Switch 2 echter ook gratis upgrades. Deze moeten de prestaties van de game op Switch 2 verbeteren, of bevatten daardoor ondersteuning voor Switch 2-features zoals GameShare. De precieze inhoud van de upgrade verschilt per game. Hier is een overzicht van de games die gratis upgrades ontvangen te vinden. Het gaat om de volgende spellen:

  • Arms

  • Captain Toad: Treasure Tracker

  • Super Mario Odyssey

  • Super Mario 3D World + Bowser's Fury

  • Clubhouse Games

  • The Legend of Zelda: Link's Awakening

  • The Legend of Zelda: Echoes of Wisdom

  • Game Builder Garage

  • New Super Mario Bros. U Deluxe

  • Pokémon Scarlet en Violet

  • Big Brain Academy: Brain vs. Brain

De Nintendo Switch 2 komt wereldwijd op 5 juni uit en gaat 469,99 euro kosten, al komt er ook een versie van de console voor 509,99 euro beschikbaar waar een digitale code voor Mario Kart World bij zit. De reserveringen zijn in Nederland al enige tijd geopend - houd pre-order-mogelijkheden hier in de gaten.

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Legion-uitbreiding voor Eve Online komt op 27 mei uit
Gamer.nl
Nieuws

Legion-uitbreiding voor Eve Online komt op 27 mei uit

En Eve Vanguard komt in de zomer van 2026

Ontwikkelaar CCP Games heeft aangekondigd dat de volgende uitbreiding voor de MMO Eve Online, Legion genaamd, vanaf 27 mei beschikbaar is.

Dat deed het bedrijf middels een trailer, die hieronder te bekijken is. De uitbreiding voegt zogenaamde Freelance Jobs toe, waarmee spelers die zelf een in-game bedrijf hebben opgezet bepaalde klussen beschikbaar kunnen stellen. Andere spelers kunnen die vervolgens uitvoeren voor dat bedrijf om hun reputatie vast te stellen. 

Ook worden er twee nieuwe warships toegevoegd aan het spel - de Babaroga en Sarathiel - en met nieuwe sovereignty updates krijgen spelers meer manieren om hun terreinen te ontdekken en grondstoffen beter te controleren. 

CCP Games kondigde ook aan dat het gelimiteerd pre-alpha access event Nemesis op 16 september van dit jaar begint, voordat Eve Vanguard in early access gaat. Vanguard betreft een first-person shooter-titel in het Eve-universum die in de zomer van 2026 uit moet komen.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!