PU.nl
Nieuws
Day one-patch Mass Effect: Legendary Edition is 11,8 gb groot
De patch die op de dag van lancering van Mass Effect: Legendary Edition beschikbaar komt, is blijkbaar 11,8 gb groot.
Dat is gelekt via de Sony-servers en vervolgens vermeld door Orbis Patches. De patch kan vanaf lancering gedownload worden. Volgens de beschrijving is dat om de game te stabiliseren en diverse crashes weg te poetsen. Ook moeten het verbeteringen aanbrengen aan de lichteffecten en allerlei kleine problemen met de game weghalen. EA heeft de patch nog niet officieel aangekondigd.
Mass Effect: Legendary Edition bevat remasters van de eerste drie Mass Effect-games, inclusief alle downloadbare content. De collectie verschijnt op 14 mei voor PlayStation 4, Xbox One en PC.
©GMRimport
Reacties
Login of maak een account en praat mee!
04-05-2021 06:05
Door: Michel MustersMaakt sinds 2007 onderdeel uit van de PU/Gamer-redactie en richt zich tegenwoordig vooral op het laatste nieuws. Speelt op zo'n beetje elk systeem en heeft vooral een zwak voor The Legend of Zelda en Hollow Knight. Wacht met smart op de onwaarschijnlijke release van een nieuwe Wave Race.Meer van deze auteur >