Europese Commissie gaat Activision-overname naar verluidt goedkeuren
PU.nl
Nieuws

Europese Commissie gaat Activision-overname naar verluidt goedkeuren

De Europese Commissie zou naar verluidt van plan zijn de overname van Activision Blizzard door Microsoft goed te keuren.

Dat hebben bronnen aan Reuters gemeld. De Europese Commissie verlengde deze week nog de deadline voor diens oordeel naar 25 april, maar volgens eerste berichten zou de waakhond van plan zijn akkoord te gaan.

Het zou daarbij niet nodig zijn dat er maar een gedeelte van Activision Blizzard wordt gekocht, of dat een deel - of franchise - van de uitgever wordt doorverkocht. De Europese Commissie zou tevreden zijn met de deals die Microsoft onlangs met Nintendo en Nvidia heeft gesloten. Met Nintendo sloot het bedrijf een deal om Call of Duty tien jaar lang op Nintendo-platforms uit te brengen. Met Nvidia werd een deal gesloten om pc-games tien jaar lang naar GeForce Now te brengen. Dit zou afdoende zijn voor de Commissie om groen licht te geven.

Microsoft kondigde begin vorig jaar jaar aan dat het Activision Blizzard wil kopen voor 68,7 miljard dollar. Sindsdien wordt de deal door verschillende regeringsinstanties onderzocht. Hoewel de deal in Europa mogelijk dus wordt goedgekeurd, moeten bijvoorbeeld ook nog het Britse CMA en de Amerikaanse Federal Trade Commission (FTC) een oordeel vellen.

De FTC heeft overigens geëist dat Sony aan de waakhond en Microsoft aantoont welke exclusiviteitsdeals het bedrijf met uitgevers heeft gesloten. Sony moet nu alle deals die sinds 1 januari 2019 zijn gesloten om (tijdelijk) exclusieve content en games op PlayStation-consoles te krijgen inzichtelijk maken.

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
We geven Deliver At All Costs voor de PlayStation 5 weg!
PU.nl
Nieuws

We geven Deliver At All Costs voor de PlayStation 5 weg!

Toet toet!

Soms is het leven wat ingewikkeld, wat ons doet verlangen naar simpelere tijden. Deliver At All Costs lijkt op een fijne terugkeer naar de chaotische arcade-racegames van weleer, dus om de verschijning van het spel te vieren geven we met bol een PS5-exemplaar weg.

Deliver At All Costs is ogenschijnlijk een soort kruising tussen de opzet van Crazy Taxi en de klassieke top-down Grand Theft Auto-games die we vroeger speelden. De opzet is simpel: als pakketbezorger rijd je rond met de meest gestoorde spullen, die koste wat het kost op hun bestemming moeten komen. De chaos die daarbij komt kijken? Deal with it.

Al beukend door gebouwen met je bestelbusje of op de voet rennend bezorg je ook niet zomaar een Nintendo Switch 2 aan ome Jacco. De dozen zijn gevuld met spullen als bommen, haaien, standbeelden, noem het maar op. Is Deliver At All Costs de meest meeslepende game-ervaring die je dit jaar gaat hebben? Waarschijnlijk niet. Maar zoals de GTA-ervaring ons leert is er veel vermaak te vinden in chaos.

Wat moet je doen om de game te winnen? Ga naar de website van bol, vind de productcode in de url (bestaande uit zestien cijfers) en vul die hieronder in het invulformulier in! Vergeet ook niet je naam en emailadres in te vullen, dan sturen we je zo snel mogelijk een code om de game fysiek op bol.com te bestellen!

Doet het invulformulier het niet? Klik dan hier.

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
De eerste trailer van nieuwe Darren Aronofsky-film Caught Stealing
PU.nl
Nieuws

De eerste trailer van nieuwe Darren Aronofsky-film Caught Stealing

Met Austin Butler, Zoë Kravitz en Matt Smith.

De eerste trailer van Caught Stealing - de nieuwe film van geprezen regisseur Darren Aronofsky - is gearriveerd.

Mocht je nog niet bekend zijn met Aronofsky, dan heb je wat huiswerk te doen: de regisseur heeft een interessante portfolio aan uiteenlopende films opgebouwd, waaronder Requiem for a Dream, The Wrestler, Mother!, The Whale en Black Swan.

Zijn nieuwste film heet dus Caught Stealing, en aan de eerste trailer te zien krijgen we een Tarantino-achtige actiefilm voorgeschoteld met flink wat interessante acteurs. Denk aan Austin Butler, Zoë Kravitz, Regina King en een met een hanenkam uitgedoste Matt Smith. Een nummer van The Clash maakt de trailer af.

Caught Stealing speelt zich af in het New York van de jaren negentig, waarin voormalige topsporter Hank Thompson (Butler) onverwachts middenin een benarde situatie terecht komt. Caught Stealing draait vanaf 28 augustus in de bioscoop.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!