Groot Fortnite-lek wijst op Ariana Grande-concert
Gamer.nl
Nieuws

Groot Fortnite-lek wijst op Ariana Grande-concert

Volgens een vermeend lek op Reddit bereidt Epic Games een concert van Ariana Grande in Fortnite voor.

Reddit-gebruiker SmugMrMime claimt de informatie te hebben ontvangen van een 'betrouwbare' ingewijde, die onder andere het Primal-thema van een vorig seizoen correct voorspelde.

Volgens de nieuwe informatie zou Epic Games een test hebben uitgevoerd voor een concert van Ariana Grande. Vermoedelijk gaat het om een vergelijkbaar concept als het optreden van Travis Scott in 2020. Volgens juridische documenten van de rechtszaak tussen Epic Games en Apple is Epic Games dat al sinds vorig jaar van plan.

Ook zouden leden van DC's Justice League en Suicide Squad mogelijk naar de game komen, en zou Epic proberen het animepersonage Naruto voor in seizoen 8 van de game te strikken.

Tot slot zou de map van Fortnite in Chapter 3 volledig op de schop gaan en zou een evenement genaamd 'The Sideways' monsters aan de game toevoegen. Die monsters zouden fungeren als voertuigen, alsmede nieuwe mech-pakken.

Momenteel is het achtste seizoen van Chapter 2 gaande in Fortnite. Halverwege september wordt seizoen 8 verwacht.

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Kingdom Come: Deliverance 2 is drie miljoen keer verkocht
Gamer.nl
Nieuws

Kingdom Come: Deliverance 2 is drie miljoen keer verkocht

De eerste Kingdom Come is zelfs meer dan tien miljoen keer verkocht

Er zijn wereldwijd inmiddels drie miljoen exemplaren van Kingdom Come: Deliverance 2 verkocht.

Dat hebben uitgever Deep Silver en ontwikkelaar Warhorse Studios bekendgemaakt. De game kwam op 4 februari uit voor pc (Steam, Epic Games Store), PlayStation 5 en Xbox Series X en S. Van de eerste Kingdom Come: Deliverance zijn inmiddels meer dan tien miljoen exemplaren verkocht.

Kingdom Come: Deliverance 2 is het vervolg op de in 2018 verschenen eerste game en laat spelers terugkeren naar het Centraal Europa van de vijftiende eeuw - de game speelt zich na het eerste deel af. Spelers besturen Henry, de zoon van een smid, die in een duizelingwekkend verhaal van wraak, bedrog en zelfontdekking terechtkomt.

De game speelt zich af in het Boheems Paradijs, een echte locatie die nog altijd bezocht kan worden in de Tsjechische Republiek. Zo zijn er het majestueuze Kasteel Trosky en de mijnstad Kutná Hora. Het gameplayconcept van het origineel, waarin de wereld realistisch op de acties van de speler reageert, blijft intact. Wel is het vechtsysteem op de schop gegaan, en zijn er nu ook nieuwe wapens voor op afstand, zoals kruisbogen en vroege vuurwapens.

Kingdom Come: Deliverance 2 is verkrijgbaar via pc (Steam en Epic Games Store), PlayStation 5 en Xbox Series X en S. Marvin Toepoel beloonde de game met een 9 in de Gamer.nl-review: "Kingdom Come: Deliverance 2 is ontroerend, hilarisch en een indrukwekkende onderdompeling in het leven van de middeleeuwse mens. De spelwereld is adembenemend, haar personages zijn stuk voor stuk memorabel, de game zit vol fantastische details en biedt daarbovenop een geweldig gevoel van progressie. Waar Kingdom Come 1 nog een ruwe culthit was, blijkt het vervolg een van de beste rpg’s van deze consolegeneratie."

En Dwayne Vrancken was minstens zo enthousiast in de PU-review, waarin ook een 90 werd uitgedeeld: "Met Kingdom Come: Deliverance 2 overtreft Warhorse Studios zichzelf op alle fronten. Het spel is mooier dan zijn voorganger, speelt beter en is consistenter in de ingewikkelde gameplaysystemen die het je voorschotelt. Tel daar de prachtige en levendige open spelwereld bij op en je hebt de ultieme middeleeuwensimulator. Als je tenminste bereid bent om mee te gaan in Warhorse’s harcore rpg-elementen."

View post on X

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Nieuwe Honkai-game in ontwikkeling
Gamer.nl
Nieuws

Nieuwe Honkai-game in ontwikkeling

De game heet mogelijk Honkai: Nexus Anima

De Chinese ontwikkelaar Mihoyo heeft aangekondigd dat er een nieuw deel in de populaire Honkai-reeks in ontwikkeling is.

Dat werd onthuld tijdens het Honkai: Star Rail-concert in Shanghai afgelopen weekend. Daarbij werd een korte teaser getoond waarin twee personages - Kiana en Blad - zich opmaken voor een gevecht. Het lijkt er daarbij op dat ze monsters kunnen verzamelen en inzetten voor gevechten, vergelijkbaar met de Pokémon-games.

Verdere details over de nieuwe Honkai-game zijn er nog niet, maar Mihoyo heeft onlangs handelsmerken en domeinnamen vastgelegd voor 'Honkai: Nexus Anima'. Mogelijk is dat dus de naam van de nieuwe game.

De Honkai-reeks heeft de afgelopen jaren een enorme wereldwijde populariteitsboost gehad. Het meest recente deel, Honkai: Star Road, was vorig jaar al meer dan honderd miljoen keer gedownload. De game is verkrijgbaar op pc, iOS, Android en PlayStation 5. Het gaat om een role-playing gacha-game waarbij klassieke turn-based gevechten worden gehouden in een spelwereld waarin magie en wetenschap worden gecombineerd. De game is free-to-play met in-game aankopen.

In een Favorieten van de Redactie-artikel uit 2023 vertelt redacteur Kamal van de Pol meer over zijn passie voor de Honkai-games: "Als ik Honkai: Star Rail zou moeten samenvatten: het is een van de meest gedetailleerde rpg’s, die maar blijft verrassen. Als je Genshin Impact speelt, weet je al hoeveel passie miHoYo in zijn games stopt. Honkai: Star Rail is geen uitzondering. Ik ben sinds dag één een megafan en kan de game aan iedere fan van rpg-games aanraden."

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!