Guilty Gear: Strive op 7 maart naar Xbox en Game Pass
PU.nl
Nieuws

Guilty Gear: Strive op 7 maart naar Xbox en Game Pass

Guilty Gear: Strive is vanaf 7 maart op Xbox-consoles speelbaar. Daarbij verschijnt het spel ook direct op Xbox Game Pass en PC Game Pass.

Dat heeft ontwikkelaar Arc System Works aangekondigd. In september 2022 werd al aangekondigd dat de game naar Xbox-consoles en Game Pass zou komen, maar nu is de releasedatum onthuld.

Guilty Gear: Strive kwam vorig jaar uit op PlayStation 5, PlayStation 4 en Steam. Het spel wordt gezien als een verse start voor de franchise, waarbij er verschillende nieuwe mechanieken worden geïntroduceerd. Zo is er de 'Wall Break', waarbij door bepaalde moves het gevecht verder gaat in een nieuw gedeelte van de arena.

Op Gamer.nl kreeg het spel een 9 van Tom Kerkhof. "Guilty Gear Strive is een van de beste vechtspellen van dit moment. Het trekt je aandacht met de waanzinnige visuele presentatie en houdt je vervolgens in zijn greep met zijn intrigerende en actievolle gameplay. De feilloze online ervaring en goede balans tussen toegankelijkheid en complexiteit zorgen ervoor dat iedere vechtliefhebber van deze game kan genieten", concludeerde hij destijds.

Guilty Gear is niet de enige toevoeging aan Xbox Game Pass van deze maand. Op 2 maart verscheen F1 22, de meest recente Formule 1-game van EA en Codemasters, al op de service en vandaag is de actiegame Wo Long: Fallen Dynasty toegevoegd. 

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Deze games verdwijnen binnenkort van PlayStation Plus Extra
PU.nl
Nieuws

Deze games verdwijnen binnenkort van PlayStation Plus Extra

O.a. Monster Hunter Rise, Rogue Legacy 2 en Inscryption

Het is van een zestal games bekend dat ze binnenkort uit de line-up van PlayStation Plus Extra verdwijnen.

De spellen zijn te zien in het Last Chance to Play-menu op PlayStation-consoles (via Eurogamer), waarmee wordt aangegeven dat ze binnen enkele weken - waarschijnlijk begin juni - van de dienst verdwijnen. Het gaat om de volgende games:

  • Monster Hunter Rise

  • Rogue Legacy 2

  • Inscryption

  • After Us

  • Kayak VR: Mirage

  • Avicii Invector

Dat betekent dat PS Plus Essential- of Premium-abonnees die een van deze titels nog kosteloos willen spelen, dat zo snel mogelijk moeten doen.

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Death Stranding 2-wereldtournee doet verschillende steden aan
PU.nl
Nieuws

Death Stranding 2-wereldtournee doet verschillende steden aan

Niet te verwarren met de muziekconcerten rondom Death Stranding

Kojima Productions heeft afgelopen week Death Stranding World Strand Tour 2 aangekondigd, een tournee die twaalf wereldsteden aandoet en waarmee de aanstaande release van Death Stranding 2: On the Beach wordt gevierd.

Veel details over wat bezoekers kunnen verwachten zijn er nog niet, behalve dat het een viering moet worden van "alles rondom Death Stranding, met speciale gasten en gebeurtenissen op elke locatie".

Op 8 juni wordt de eerste editie in Los Angeles gehouden - de dag na de Summer Game Fest Kick-Off Live-show - en vervolgens worden er de rest van de zomer en het najaar plekken als Tokio, Parijs, Londen, Shanghai, Sao Paulo en Sydney bezocht. Nederlandse of Belgische steden zitten er niet bij. Meer details worden binnenkort onthuld.

Overigens moet deze tournee niet verward worden met de Death Stranding: Strands of Harmony World Tour, een tournee die specifiek draait om de muziek uit de games die dit en volgend jaar verschillende internationale steden aan doet.

Death Stranding 2: On the Beach komt op 26 juni naar PlayStation 5. Diverse acteurs en actrices uit de eerste Death Stranding keren terug, waaronder Léa Seydoux, Norman Reedus en Troy Baker. Ook Shioli Kutsuna en Elle Fanning hebben rollen in de game. Lees hier een aantal pas naar buiten gekomen details over de game.

View post on X

Reacties

Login of maak een account en praat mee!