Halo Infinite-multiplayer is nu live
Gamer.nl
Nieuws

Halo Infinite-multiplayer is nu live

De multiplayer van Halo Infinite is vanaf nu speelbaar.

Microsoft kondigde dat vanavond aan tijdens een speciale Xbox-livestream om het twintigjarige jubileum van het Xbox-merk te vieren. Er gingen de afgelopen dagen al geruchten dat de multiplayer live zou gaan voor de officiële release op 8 december. Dat blijkt nu dus te kloppen, al is het officieel wel een bèta.

Het eerste seizoen van de multiplayer, genaamd Heroes of Reach, is vandaag ook begonnen, inclusief alle maps, modi, Academy-opties en een Battle Pass. Alle progressie die spelers boeken wordt meegenomen naar de officiële lancering op 8 december.

De multiplayer is gratis voor iedereen beschikbaar op Xbox Series X en S, Xbox One en pc. Op 8 december verschijnt de complete game, waaronder dus de singleplayercampagne valt. Dat is wel betaalde content, al komt het ook op Game Pass te staan.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Palworld-makers gaan game verder aanpassen vanwege Nintendo-aanklacht
Gamer.nl
Nieuws

Palworld-makers gaan game verder aanpassen vanwege Nintendo-aanklacht

De aanpassing van Pal Spheres is ook om deze reden doorgevoerd

Palworld-ontwikkelaar Pocketpair heeft bevestigd dat het de game gaat aanpassen naar aanleiding van de aanklacht van Nintendo en The Pokémon Company.

Afgelopen september bleek dat Nintendo en The Pokémon Company Palworld-ontwikkelaar Pocketpair voor de rechter slepen. Het spel wordt sinds release vaak vergeleken met Pokémon. Afgelopen november bleek dat de aanklacht gebaseerd is op geschonden patenten die Nintendo na de release van Palworld heeft aangemaakt.

Palworld heeft nu bevestigd dat er diverse veranderingen in de game zijn en worden doorgevoerd om verdere problemen te voorkomen. Het bedrijf bevestigde daarbij dat het voorheen al de precieze werking van Pal Spheres heeft aangepast om dezelfde reden. Voorheen konden spelers deze Pal Spheres gooien om Pals op te roepen, maar sinds eind vorig jaar hoeft men de Spheres alleen vast te houden, waarna de Pal naast de speler verschijnt. Nu is dus bevestigd dat dit vanwege de aanklacht is gedaan.

Deze week moet pach v0.5.5 uitkomen voor de game, waarbij er nog een aanpassing wordt doorgevoerd. Door de lucht zweven wordt vanaf dan met een glider gedaan in plaats van met een Pal. Spelers hebben dan ook een glider nodig in hun inventaris om dit te kunnen doen. "We begrijpen dat dit voor velen een teleurstelling is, net als voor ons, maar we hopen dat onze fans begrijpen dat dergelijke aanpassingen noodzakelijk zijn om verdere storingen aan de ontwikkeling van Palworld te vermijden."

View post on X

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Ongekende besparingen-uitverkoop op PlayStation Store begonnen
Gamer.nl
Nieuws

Ongekende besparingen-uitverkoop op PlayStation Store begonnen

Met kortingen op Astro Bot, Lego Horizon Adventures en meer

Sinds gisteren is er een nieuwe uitverkoop op de PlayStation Store van start gegaan; de 'Ongekende besparingen'-uitverkoop.

Diverse grote en kleinere digitale PlayStation 5- en PlayStation 4-games zijn met maximaal 75 procent korting te koop via de PlayStation Store. Denk aan games als Astro Bot, Marvel's Spider-Man 2, Lego Horizon Adventures, Helldivers 2, Rise of the Ronin en Resident Evil 4 Remake.

Ook games als The Crew Motorfest, Ghost of Tsushima, Assassin's Creed Mirage, Silent Hill 2, Diablo 4, Gran Turismo 7, Dragon's Dogma 2, Dragon Age: The Veilguard, Crash Bandicoot 4: It's About Time, Call of Duty: WWII, Dark Souls 3, Robocop: Rogue City, Star Wars Jedi: Survivor, Tekken 7, Bully en Planet Zoo kunnen met korting worden aangeschaft. Alle deals zijn hier te vinden. De actie loopt tot en met 21 mei.

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!