Honor is nu gratis te resetten in Red Dead Online
Gamer.nl
Nieuws

Honor is nu gratis te resetten in Red Dead Online

Spelers kunnen vanaf nu tot 11 januari hun 'Honor' gratis resetten in Red Dead Online, de online modus van Red Dead Redemption 2.

Honor bepaalt hoe de spelwereld naar spelers aankijkt. Door bepaalde acties te ondernemen in de game, worden spelers als goede mensen of juist slechteriken gezien. Dit kan nu dus gereset worden.

Verder kan men voor de helft van de gebruikelijke prijs het uiterlijk van diens personage aanpassen. Ook zijn knipbeurten en drankjes in een saloon gratis. Allerlei items, waaronder revolvers, ammo en voedsel, zijn tevens met korting te koop.

Tot slot kan er driedubbel zoveel XP worden gescoord in Free Roam-missies en A Land of Opportunities.

©GMRimport

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Nintendo 3DS-gidsservice verdwijnt uit het Louvre Museum
Gamer.nl
Nieuws

Nintendo 3DS-gidsservice verdwijnt uit het Louvre Museum

Het museum gaat een 'nieuw systeem' gebruiken

De Nintendo 3DS-gidsen die in het Louvre Museum te Parijs beschikbaar zijn, verdwijnen.

Sinds 2012 kunnen bezoekers van het Louvre voor 6 euro een 3DS huren tijdens hun bezoek aan het museum. Een app op de 3DS houdt bij waar bezoekers lopen en geeft vervolgens informatie over de museumstukken die men bekijkt. Er is meer dan dertig uur aan audiocommentaar beschikbaar, maar ook illustraties en zelfs 3D-modellen.

De app werd ontwikkeld in samenwerking met Nintendo en Mario- en Zelda-bedenker Shigeru Miyamoto was een van de kopstukken die de app mogelijk maakte. De mogelijkheid om een 3DS te huren en de gids te gebruiken zal in september dit jaar echter uit het museum verdwijnen.

Daarbij wordt in een statement op de website van het museum gemeld dat er wel een nieuw systeem beschikbaar komt. Het is op moment van schrijven niet duidelijk of het wederom om een samenwerking met Nintendo zal gaan, of dat het Louvre Museum voor iets totaal anders gaat.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Project Cars-bedenker komt dit najaar met Project Motor Racing
Gamer.nl
Nieuws

Project Cars-bedenker komt dit najaar met Project Motor Racing

Voor pc, PlayStation 5 en Xbox Series X en S

Aankomend najaar brengt Ian Bell, de bedenker van de Project Cars-franchise, zijn nieuwe racesim Project Motor Racing uit.

Bell ontwikkelt de game met zijn nieuwe studio Straight4 Studios. De vorige studio van Bell, dat verantwoordelijk was voor Project Cars, werd gekocht door Codemasters, dat inmiddels weer onderdeel uitmaakt van Electronic Arts en gebukt gaat onder ontslagrondes.

Project Motor Racing lijkt in alles een spirituele opvolger van de Project Cars-games te worden. De game moet meer dan zeventig wagens en 27 circuits bevatten en een pure focus op racen hebben. Een opvallend detail is dat de game draait op Giants Engine 10, waar ook Farming Simulator op draait. Verder belooft Bell de meest realistische besturing van racewagens ooit.

Project Motor Racing moet ergens aankomend najaar op pc, PlayStation 5 en Xbox Series X en S verschijnen. Het spel komt meteen volledig uit en krijgt dus geen early access-release. Ook zal de game geschikt worden voor vr-gebruik op pc.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!