Maker Destiny 2-cheatsoftware moet 13,5 miljoen dollar aan Bungie betalen
Gamer.nl
Nieuws

Maker Destiny 2-cheatsoftware moet 13,5 miljoen dollar aan Bungie betalen

Elite Boss Tech, de maker van cheatsoftware voor Destiny 2, moet 13,5 miljoen dollar - omgerekend 12,76 miljoen euro - betalen aan Bungie.

Afgelopen augustus klaagde de ontwikkelaar van de Destiny-games Elite Boss Tech aan, aangezien de cheatsoftware voor Destiny 2 die de website had ontwikkeld het handelsmerk van de game schond. 

Met de software wordt in feite nieuwe code in de code van Destiny 2 geplaatst. Daardoor konden gebruikers van de cheatsoftware een aimbot en een radar gebruiken. Ook konden spelers zien waar de vijand die hen had neergeschoten was. De software werd verkocht middels een abonnementsservice die bezoekers van de site konden afsluiten voor alleen Destiny 2 of voor meerdere games.

Beide partijen zijn het inmiddels eens geworden over het beëindigen van de rechtszaak, zo valt op TorrentFreak te lezen. Als gevolg daarvan moet Elite Boss Tech 13,5 miljoen dollar aan schadevergoeding aan Bungie betalen. Ook mag het in de toekomst geen software die invloed kan hebben op Bungie-producten meer maken of distribueren.

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Nieuwe trailers tonen Switch 2-versie van Yakuza 0
Gamer.nl
Nieuws

Nieuwe trailers tonen Switch 2-versie van Yakuza 0

De game komt op 5 juni uit op Nintendo's hybride console

Sega heeft twee nieuwe trailers uitgebracht van Yakuza 0 Director's Cut, dat afgelopen maand voor Nintendo Switch 2 werd aangekondigd.

In de eerste trailer wordt het themanummer van de game ten gehore gebracht, namelijk 'Bubble' door Shonan no Kaze. Ondertussen worden er beelden van de game getoond. In de tweede trailer worden de Engels ingesproken stemmen van hoofdpersonages Kazuma Kiryu en Goro Majima uitgelicht.

Yakuza 0 Director's Cut verschijnt op 5 juni voor Nintendo Switch 2 - tegelijkertijd met de release van de console dus. De nieuwe versie van de game bevat een aantal compleet nieuwe tussenfilmpjes en een nieuwe online multiplayermodus. Yakuza 0 is een prequel op de bekende openwereldreeks (die tegenwoordig 'Like a Dragon' heet), en toont de groeiende macht van Kazuma Kiryu onder de Japanse gangsters.

Watch on YouTube
Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Trails in the Sky 1st Chapter arriveert op 19 september
Gamer.nl
Nieuws

Trails in the Sky 1st Chapter arriveert op 19 september

Voor PlayStation 5, Nintendo Switch en Steam

De remake Trails in the Sky 1st Chapter komt op 19 september uit.

Dat werd onlangs in Famitsu aangekondigd (via Gematsu). Het gaat om een wereldwijde release voor PlayStation 5, Nintendo Switch en Steam.

Trails in the Sky 1st Chapter was al aangekondigd en stond in eerste instantie bekend als The Legend of Heroes: Trails in the Sky The 1st. Het is een remake van de klassieke rpg die twintig jaar geleden uitkwam.

Spelwereld Liberl Kingdom is geheel naar drie dimensies overgezet. Er kan daarnaast naadloos geschakeld worden tussen twee vechtmodi: Field Action en Command Battle. De game bevat zowel Engelse als Japanse stemmen.

Watch on YouTube
Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!