Marvel's Avengers bevat nu XP-boosts
Gamer.nl
Nieuws

Marvel's Avengers bevat nu XP-boosts

Spelers van Marvel's Avengers kunnen nu echt geld uitgeven om XP-boosts in het spel te kopen.

Dit is extra opvallend, omdat Square Enix en ontwikkelaar Crystal Dynamics eerder hadden aangegeven dit nooit aan de game te gaan toevoegen. 

Marvel's Avengers verscheen vorige week op Xbox Game Pass - mogelijk heeft de timing van de XP-boost daar mee te maken. Spelers kunnen nu in de digitale marktplaats van de game zogenaamde 'consumables' met credits kopen, die weer alleen met echt geld gekocht kunnen worden. Deze consumables verhogen de hoeveelheid XP die spelers vergaren.

Fans van de game zijn boos over de gebroken belofte van de uitgever. Zo wordt er op Reddit geklaagd over het besluit en worden er diverse quotes naar voren gehaald waarin werd aangegeven dat dit nooit zou gebeuren. Zo liet community manager Meagan Marie op E3 2019 weten dat "we geen random lootboxes of pay-to-win-scenario's krijgen". Studiohoofd Scott Amos liet een week later weten: "Wat verdiensten betreft, bieden we cosmetische items aan. Geen betaalmuren voor de gameplay."

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Nieuwe trailers tonen Switch 2-versie van Yakuza 0
Gamer.nl
Nieuws

Nieuwe trailers tonen Switch 2-versie van Yakuza 0

De game komt op 5 juni uit op Nintendo's hybride console

Sega heeft twee nieuwe trailers uitgebracht van Yakuza 0 Director's Cut, dat afgelopen maand voor Nintendo Switch 2 werd aangekondigd.

In de eerste trailer wordt het themanummer van de game ten gehore gebracht, namelijk 'Bubble' door Shonan no Kaze. Ondertussen worden er beelden van de game getoond. In de tweede trailer worden de Engels ingesproken stemmen van hoofdpersonages Kazuma Kiryu en Goro Majima uitgelicht.

Yakuza 0 Director's Cut verschijnt op 5 juni voor Nintendo Switch 2 - tegelijkertijd met de release van de console dus. De nieuwe versie van de game bevat een aantal compleet nieuwe tussenfilmpjes en een nieuwe online multiplayermodus. Yakuza 0 is een prequel op de bekende openwereldreeks (die tegenwoordig 'Like a Dragon' heet), en toont de groeiende macht van Kazuma Kiryu onder de Japanse gangsters.

Watch on YouTube
Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Trails in the Sky 1st Chapter arriveert op 19 september
Gamer.nl
Nieuws

Trails in the Sky 1st Chapter arriveert op 19 september

Voor PlayStation 5, Nintendo Switch en Steam

De remake Trails in the Sky 1st Chapter komt op 19 september uit.

Dat werd onlangs in Famitsu aangekondigd (via Gematsu). Het gaat om een wereldwijde release voor PlayStation 5, Nintendo Switch en Steam.

Trails in the Sky 1st Chapter was al aangekondigd en stond in eerste instantie bekend als The Legend of Heroes: Trails in the Sky The 1st. Het is een remake van de klassieke rpg die twintig jaar geleden uitkwam.

Spelwereld Liberl Kingdom is geheel naar drie dimensies overgezet. Er kan daarnaast naadloos geschakeld worden tussen twee vechtmodi: Field Action en Command Battle. De game bevat zowel Engelse als Japanse stemmen.

Watch on YouTube
Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!