Overwatch 2 krijgt geen lootboxes, wel een battle pass
Gamer.nl
Nieuws

Overwatch 2 krijgt geen lootboxes, wel een battle pass

Er zitten geen lootboxes in Overwatch 2. Wel krijgt het spel een battle pass.

Dat heeft Blizzard onthuld. De ontwikkelaar gaf details rondom de game in een livestream die vannacht werd uitgezonden. Eerder was al bekendgemaakt dat Overwatch 2 op 4 oktober als free-to-play-game verschijnt op PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X en S, Xbox One, Nintendo Switch en pc via Battle.net. 

Dan begint ook het eerste seizoen, met daarin onder andere 5v5-wedstrijden, nieuwe personages Sojourn en Junker Queen, de nieuwe Push-modus, zes nieuwe maps en allerlei andere elementen, waaronder een nog niet onthuld Support-personage.

Elk seizoen krijgt voortaan een battle pass, die lootboxes in zijn geheel vervangen. Daarnaast komt er ook een in-game winkel van waaruit mensen direct cosmetische items kunnen kopen. Elke negen weken wordt er een nieuw seizoen gestart, en om het seizoen moet er een nieuw speelbaar personage worden geïntroduceerd. 

In de seizoenen dat er geen nieuw personage wordt toegevoegd kunnen spelers nieuwe maps en modi verwachten. Het tweede seizoen begint op 6 december en bevat onder andere een Tank-personage, een map en meer skins. In 2023 moet vervolgens de PvE-modus uitkomen, al zijn daar nog weinig details over bekend.

Op 28 juni begint de bèta van Overwatch 2 op PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X en S, Xbox One, en pc via Battle.net. Hierin kunnen spelers allerlei content alvast uitproberen, waaronder de 5v5-wedstrijden. Men kan zich via de officiële website inschrijven.

Watch on YouTube
Watch on YouTube
Watch on YouTube
Watch on YouTube
Watch on YouTube
Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Assassin's Creed Mirage en Rainbow Six Siege in één adem met Switch 2 genoemd
Gamer.nl
Nieuws

Assassin's Creed Mirage en Rainbow Six Siege in één adem met Switch 2 genoemd

Ubisoft vraagt gamers welke games ze op de console willen spelen

Ubisoft is mogelijk ook van plan om Rainbow Six Siege en Assassin's Creed Mirage naar Nintendo Switch 2 te brengen.

De Braziliaanse tak van Ubisoft vroeg onlangs op social media welke games toekomstige Switch 2-eigenaren graag op de console zouden zien. Daarbij werd een illustratie gepost van vier games: Star Wars Outlaws, Assassin's Creed Shadows, Assassin's Creed Mirage en Rainbow Six Siege.

Het is al bevestigd dat Star Wars Outlaws naar Nintendo Switch 2 komt - om precies te zijn op 4 september. Daarnaast werd onlangs een Switch 2-versie van Assassin's Creed Shadows vermeld door PEGI, de Europese organisatie verantwoordelijk voor leeftijdsclassificaties. Het is wel voor het eerst dat Rainbow Six Siege en Assassin's Creed Mirage in combinatie met Switch 2 worden genoemd.

Natuurlijk hoeft de illustratie op social media niets te betekenen - het zijn simpelweg een aantal games van Ubisoft, gecombineerd met een vraag welke spellen gamers graag op de Switch 2 zouden willen zien. Tegelijkertijd hint het mogelijk naar de toekomstplannen van het bedrijf voor Nintendo's aankomende console. Er gingen eerder al geruchten dat Ubisoft veel Switch 2-games op de planning heeft staan.

View post on X

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Paradox onthult deze week grand strategygame Project Ceasar
Gamer.nl
Nieuws

Paradox onthult deze week grand strategygame Project Ceasar

Op 8 mei om 15:00 uur Nederlandse tijd

Paradox Interactive doet aanstaande donderdag een nieuwe grand strategygame genaamd Project Ceasar uit de doeken.

De game wordt uitgegeven door Paradox en ontwikkeld door Paradox Tinto, een enkele jaren geleden in Barcelona opgerichte ontwikkelstudio. "25 jaar lang heeft Paradox games ontwikkeld en uitgegeven die je van het Romeinse keizerrijk naar de sterren brachten. We zullen nu op die reputatie voortbouwen met een nieuw ontwerp van Studio Tinto, dat voortborduurt op een kwart eeuw aan ervaring."

Veel details over Project Ceasar zijn er nog niet, maar gezien het feit dat er over een grand strategygame wordt gepraat betekent dat er grootschalige, strategische gevechten in het spel zullen zitten. Fans vermoeden dat het om Europa Universalis 5 gaat. Volgens het bedrijf moet het in ieder geval de volgende stap binnen het genre betreffen. Op donderdag 8 mei om 15:00 uur Nederlandse tijd wordt de game onthuld via YouTube.

Zoals hierboven gemeld heeft Paradox ruimschootse ervaring met strategiegames. Het bedrijf is verantwoordelijk voor gamefranchises als Hearts of Iron, Victoria, Crusader Kings en dus Europa Universalis.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!