PU.nl
Nieuws
Overwatch 2 verschijnt op 4 oktober als free-to-play-game
Overwatch 2 komt op 4 oktober uit als free-to-play-game, zo is vanavond tijdens de Xbox en Bethesda Games Showcase aangekondigd.
Het gaat om een Early Access-versie die beschikbaar komt op Xbox Series X en S, Xbox One, pc, PlayStation 5, PlayStation 4 en Nintendo Switch.
Op release kunnen spelers een nieuwe held besturen genaamd Junker Queen. Deze in Australië geborden held is een tank. Op 16 juni is Blizzard van plan om een livestream te houden waar het meer details geeft over dit personage, alsmede de game zelf en de aankomende gesloten bèta.
Reacties
Login of maak een account en praat mee!
Altijd als eerste op de hoogte?
Join ons op DiscordAanbevolen voor jou
12-06-2022 17:06
Door: Michel MustersMaakt sinds 2007 onderdeel uit van de PU/Gamer-redactie en richt zich tegenwoordig vooral op het laatste nieuws. Speelt op zo'n beetje elk systeem en heeft vooral een zwak voor The Legend of Zelda en Hollow Knight. Wacht met smart op de onwaarschijnlijke release van een nieuwe Wave Race.Meer van deze auteur >