PlayStation 5- en Xbox Series X-upgrade Fifa 22 niet gratis voor standaardversie
Gamer.nl
Nieuws

PlayStation 5- en Xbox Series X-upgrade Fifa 22 niet gratis voor standaardversie

Bezitters van de standaardversie van Fifa 22 kunnen niet gratis upgraden naar de PlayStation 5- of Series X-versie van de game.

Dat blijkt uit een FAQ over Dual Entitlement, het systeem waarmee bezitters van de PlayStation 4- en Xbox One-versie van EA-games kunnen upgraden naar de nieuwe consoles. 

Waar dat bij Fifa 21 nog gratis was voor de standaardversie, moeten spelers nu de Ultimate Edition voor 99,99 euro aanschaffen. Mochten spelers later willen upgraden, dan moeten ze de next-gen-versie los aanschaffen. Een vergelijkbare verandering is voor Madden NFL 22 doorgevoerd.

Wie upgradet draagt progressie over van Fifa Ultimate Team en Volta; andere modi worden niet overgedragen. 

Ook krijgen spelers toegang tot Hypermotion, een technologie waarmee lichaamsbewegingen nog beter gevolgd en geanimeerd zouden kunnen worden met behulp van AI. De technologie werkt alleen in de PS5-, Xbox Series X- en S en pc-versies.

Fifa 22 verschijnt op 1 oktober.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Nieuwe Honkai-game in ontwikkeling
Gamer.nl
Nieuws

Nieuwe Honkai-game in ontwikkeling

De game heet mogelijk Honkai: Nexus Anima

De Chinese ontwikkelaar Mihoyo heeft aangekondigd dat er een nieuw deel in de populaire Honkai-reeks in ontwikkeling is.

Dat werd onthuld tijdens het Honkai: Star Rail-concert in Shanghai afgelopen weekend. Daarbij werd een korte teaser getoond waarin twee personages - Kiana en Blad - zich opmaken voor een gevecht. Het lijkt er daarbij op dat ze monsters kunnen verzamelen en inzetten voor gevechten, vergelijkbaar met de Pokémon-games.

Verdere details over de nieuwe Honkai-game zijn er nog niet, maar Mihoyo heeft onlangs handelsmerken en domeinnamen vastgelegd voor 'Honkai: Nexus Anima'. Mogelijk is dat dus de naam van de nieuwe game.

De Honkai-reeks heeft de afgelopen jaren een enorme wereldwijde populariteitsboost gehad. Het meest recente deel, Honkai: Star Road, was vorig jaar al meer dan honderd miljoen keer gedownload. De game is verkrijgbaar op pc, iOS, Android en PlayStation 5. Het gaat om een role-playing gacha-game waarbij klassieke turn-based gevechten worden gehouden in een spelwereld waarin magie en wetenschap worden gecombineerd. De game is free-to-play met in-game aankopen.

In een Favorieten van de Redactie-artikel uit 2023 vertelt redacteur Kamal van de Pol meer over zijn passie voor de Honkai-games: "Als ik Honkai: Star Rail zou moeten samenvatten: het is een van de meest gedetailleerde rpg’s, die maar blijft verrassen. Als je Genshin Impact speelt, weet je al hoeveel passie miHoYo in zijn games stopt. Honkai: Star Rail is geen uitzondering. Ik ben sinds dag één een megafan en kan de game aan iedere fan van rpg-games aanraden."

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Nintendo klaagt accessoiremaker Genki aan voor Switch 2-lek
Gamer.nl
Nieuws

Nintendo klaagt accessoiremaker Genki aan voor Switch 2-lek

Genki toonde een replica van de Switch 2 aan het publiek voor de officiële onthulling

Nintendo heeft een rechtszaak aangespannen tegen accessoiremaker Genki. Zij toonden een met een 3D-printer gemaakte versie van de Nintendo Switch 2 nog voordat de console officieel was onthuld.

Tijdens de Conesumer Electronics Show begin dit jaar toonde Genki (niet te verwarren met de vaste PU-columnist uit Japan) niet alleen accessoires voor de Switch 2 - zoals een oplaadstation voor de Joy-Cons - het bedrijf had ook een replica van de Nintendo Switch 2 meegebracht. Online doken er dan ook filmpjes op van deze replica. Eerder bleek al dat Nintendo advocaten naar de stand van Genki had gestuurd om dit te onderzoeken. De replica van de Switch 2 kwam uiteindelijk nagenoeg overeen met de uiteindelijke versie van de console.

Nu blijkt dus (via Reddit) dat Nintendo Human Things, het moederbedrijf van Genki, in Californië voor de rechter sleept. Het bedrijf claimt dat de Switch 2-replica die het begin dit jaar op CES heeft getoond valt onder misleidende advertenties, en dat het door de vertoning hiervan ook gebruikmaakt van "oneerlijke concurrentie" en het schenden van handelsmerken.

Mocht Nintendo de rechtszaak winnen, dan moet Genki de verkoop van alle producten gerelateerd aan de Switch en Switch 2 stopzetten en mag het bedrijf nooit meer Nintendo's handelsmerken gebruiken. Daarnaast wil Nintendo schadevergoeding ontvangen.

Nintendo benadrukt in de aanklacht dat Genki geen toestemming had om uberhaupt Switch 2-accessoires te maken en te tonen, net zo min als het bedrijf de geprinte versie van de Switch 2 mocht tonen. Genki zou hier ook op voorhand en tijdens de beurs mee hebben geadverteerd. Het bedrijf heeft daarnaast meerdere interviews afgelegd om over de accessoires te praten. Dit alles terwijl de Switch 2 dus nog niet was aangekondigd.

Genki heeft inmiddels ook op de aanklacht gereageerd via een statement op social media. "We nemen het serieus en werken met onze advocaten aan een doordachte reactie. We kunnen het volgende zeggen: Genki is altijd een onafhankelijk bedrijf geweest dat zich richt op het maken van innovatieve game-accessoires voor de community waar we van houden. We zijn trots op het werk dat we hebben verricht, en staan achter de kwaliteit en originaliteit van onze producten."

View post on X

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!