Schrijver Dragon Age: Origins zou graag remaster van game zien
Gamer.nl
Nieuws

Schrijver Dragon Age: Origins zou graag remaster van game zien

David Gaider, de schrijver van Dragon Age: Origins, zou graag een remaster zien van de eerste game in de reeks.

Dat meldt hij op Twitter.  "Als we toch bezig zijn met het remasteren van games uit de jaren 00: wat dacht je van Dragon Age: Origins? De graphics waren op release al een beetje ouderwets. Kun je je voorstellen hoe het er gloednieuw met allerlei opties uit het PS5-tijdperk uit zou zien?" Daarmee reageert Gaider op het feit dat allerlei games uit het eerste decennium van deze eeuw, waaronder Resident Evil 4 en Dead Space, remasters en remakes krijgen.

Overigens weet Gaider niet meer dan de fans en lijkt een daadwerkelijke remaster van Dragon Age: Origins onwaarschijnlijk: "Ik verwacht dat EA dit alleen maakt als het zo goed verkoopt als met goud vergulde warme broodjes. Ze... hebben Dragon Age naar mijns inziens nooit echt gesnapt, of begrepen waarom het beter verkocht dan Mass Effect."

EA en Bioware werken in ieder geval wel al geruime tijd aan het nieuwe deel binnen de franchise, genaamd Dragon Age: Dreadwolf. Officieel is er al geruime tijd niets van die game vernomen, maar eerder dit jaar lekten er vroege beelden van de game uit. Volgens de persoon die de beelden uitlekte, zouden de gevechten in de game wat weghebben van moderne God of War-games. Daarbij zouden leden van de party van de speler meehelpen tijdens gevechten em zou men, à la Guardians of the Galaxy, hen kunnen gebruiken voor speciale aanvallen. Dragon Age: Dreadwolf komt op een nog onbekende datum uit op pc, Xbox Series X en S en PlayStation 5.

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Devil May Cry-regisseur zou graag remake ontwikkelen
Gamer.nl
Nieuws

Devil May Cry-regisseur zou graag remake ontwikkelen

Hideki Kamiya zou ook graag een remake van Viewtiful Joe maken

Hideki Kamiya, de regisseur van de allereerste Devil May Cry, heeft de wens uitgesproken om een remake van die game te ontwikkelen.

Dat liet hij weten in een video op zijn YouTube-kanaal. Daarin werd hem de vraag gesteld of hij aan een remake van Devil May Cry zou willen werken, waarop hij positief antwoordde. Ook lijkt het hem interessant om aan een remake van Viewtiful Joe te werken.

Devil May Cry verscheen in 2001 op de PlayStation 2. De ontwikkeling van de actiegame begon met de intentie om Resident Evil 4 te maken, maar al snel groeide het uit tot een compleet nieuw spel. Vietwiful Joe kwam in 2003 uit op de GameCube en biedt sidescrolling-actie.

Remakes van Devil May Cry en Viewtiful Joe van Kamiya lijken niet meer zo onwaarschijnlijk als voorheen. Kamiya is inmiddels al enige tijd vertrokken bij PlatinumGames en heeft zijn onafhankelijke ontwikkelstudio Clovers Inc. opgericht. Hij heeft de handen ineengeslagen met Capcom voor een vervolg op cultgame Okami. Capcom is ook de eigenaar van Devil May Cry en Viewtiful Joe.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Team Liquid heeft EA Sports FC-team Team Gullit overgenomen
Gamer.nl
Nieuws

Team Liquid heeft EA Sports FC-team Team Gullit overgenomen

Het zou om de grootste overname in de Nederlandse esports ooit gaan

De internationale esportsorganisatie Team Liquid heeft EA Sports FC-team Team Gullit overgenomen. De organisatie praat over de grootste overname in de Nederlandse esports ooit.

Het in 2018 opgerichte Team Gullit geldt als een van de meest succesvolle Nederlandse EA Sports FC-teams (voorheen Fifa). Zo heeft het team twee Europese kampioenschappen, de eChampions League en de Fifae World Cup gewonnen. De overname komt niet uit de lucht vallen: vorig jaar namen Team Liquid en Team Gullit al gezamenlij kdeel aan de Esports World Cup. Team Gullit zal voortaan uitkomen onder de naam Team Liquid.

Victor Goossens, co-CEO en oprichter van Team Liquid: “Team Gullit heeft iets bijzonders neergezet met hun vernieuwende en ondernemende aanpak. Ze combineren het opleiden van talent met sterke content, slimme marketing en een krachtige link met Ruud Gullit – een icoon in het Nederlandse voetbal. Hun hoofdkantoor in Alkmaar wordt een extra Team Liquid-hub in Nederland, een plek waar we spelers-bootcamps en fan-events tot leven brengen. We zijn trots dat ze nu onderdeel zijn van Team Liquid."

Ook Team Gullit-medeoprichter Schalk Stalman is enthousiast: “Toen Corné Dubelaar en ik Team Gullit oprichtten in 2018, dachten veel mensen dat het enkel voortkwam uit mijn persoonlijke passie voor EA FC. Maar ik heb altijd geloofd in de culturele en commerciële impact van gaming – en EA FC in het bijzonder – en deze overname bevestigt dat. In mijn ogen kan Team Gullit nog succesvoller worden onder de vleugels van Team Liquid, en als adviseur zal ik nauw betrokken blijven bij dat proces.”

View post on X

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!