Schrijver Dragon Age: Origins zou graag remaster van game zien
Gamer.nl
Nieuws

Schrijver Dragon Age: Origins zou graag remaster van game zien

David Gaider, de schrijver van Dragon Age: Origins, zou graag een remaster zien van de eerste game in de reeks.

Dat meldt hij op Twitter.  "Als we toch bezig zijn met het remasteren van games uit de jaren 00: wat dacht je van Dragon Age: Origins? De graphics waren op release al een beetje ouderwets. Kun je je voorstellen hoe het er gloednieuw met allerlei opties uit het PS5-tijdperk uit zou zien?" Daarmee reageert Gaider op het feit dat allerlei games uit het eerste decennium van deze eeuw, waaronder Resident Evil 4 en Dead Space, remasters en remakes krijgen.

Overigens weet Gaider niet meer dan de fans en lijkt een daadwerkelijke remaster van Dragon Age: Origins onwaarschijnlijk: "Ik verwacht dat EA dit alleen maakt als het zo goed verkoopt als met goud vergulde warme broodjes. Ze... hebben Dragon Age naar mijns inziens nooit echt gesnapt, of begrepen waarom het beter verkocht dan Mass Effect."

EA en Bioware werken in ieder geval wel al geruime tijd aan het nieuwe deel binnen de franchise, genaamd Dragon Age: Dreadwolf. Officieel is er al geruime tijd niets van die game vernomen, maar eerder dit jaar lekten er vroege beelden van de game uit. Volgens de persoon die de beelden uitlekte, zouden de gevechten in de game wat weghebben van moderne God of War-games. Daarbij zouden leden van de party van de speler meehelpen tijdens gevechten em zou men, à la Guardians of the Galaxy, hen kunnen gebruiken voor speciale aanvallen. Dragon Age: Dreadwolf komt op een nog onbekende datum uit op pc, Xbox Series X en S en PlayStation 5.

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Virtua Fighter 5 REVO-remaster komt naar moderne consoles
Gamer.nl
Nieuws

Virtua Fighter 5 REVO-remaster komt naar moderne consoles

Wolf Hawkfield wordt daarnaast een speelbaar personage in de nieuwe Virtua Fighter

Virtua Fighter 5 R.E.V.O., een remaster van het vijfde deel in de vechtreeks, verschijnt later dit jaar op moderne consoles.

Dat heeft Sega aangekondigd tijdens een livestream. In 2021 kwam Virtua Fighter 5: Ultimate Showdown al uit in Japanse arcades en op PlayStation 4. Dat is een opnieuw ontwikkelde versie van de fighter die op de Dragon Engine van Ryu Ga Gotoku Studio draait.

Begin dit jaar werd een nieuwe versie van deze game onder de naam Virtua Fighter 5 R.E.V.O. op Steam uitgebracht. Dit is volgens Sega "de ultieme editie van de legendarische game". Het spel heeft een 4K-resolutie en verbeterde textures. Ook wordt rollback netcode ondersteund voor mensen die game op competitief niveau willen spelen. Daarnaast is cross-play aanwezig.

R.E.V.O. komt naar PlayStation 5, Xbox Series X en S en Nintendo Switch 2. Een releasedatum is niet aangekondigd.

Watch on YouTube

Daarnaast werd er ook een nieuw speelbaar personage voor de aankomende nieuwe Virtua Fighter aangekondigd. Het gaat om Wolf Hawkfield, een Canadese worstelaar. Tijdens The Game Awards afgelopen december werd de nieuwe Virtua Fighter uit de doeken gedaan. Toen bleek al dat Ryu Ga Gotoku Studio, de makers van de Like a Dragon-reeks, de ontwikkeling op zich nam. Het is nog niet bekend wanneer en op welke systemen de nieuwe Virtua Fighter verschijnt.

Watch on YouTube
Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Nieuwe trailers tonen Switch 2-versie van Yakuza 0
Gamer.nl
Nieuws

Nieuwe trailers tonen Switch 2-versie van Yakuza 0

De game komt op 5 juni uit op Nintendo's hybride console

Sega heeft twee nieuwe trailers uitgebracht van Yakuza 0 Director's Cut, dat afgelopen maand voor Nintendo Switch 2 werd aangekondigd.

In de eerste trailer wordt het themanummer van de game ten gehore gebracht, namelijk 'Bubble' door Shonan no Kaze. Ondertussen worden er beelden van de game getoond. In de tweede trailer worden de Engels ingesproken stemmen van hoofdpersonages Kazuma Kiryu en Goro Majima uitgelicht.

Yakuza 0 Director's Cut verschijnt op 5 juni voor Nintendo Switch 2 - tegelijkertijd met de release van de console dus. De nieuwe versie van de game bevat een aantal compleet nieuwe tussenfilmpjes en een nieuwe online multiplayermodus. Yakuza 0 is een prequel op de bekende openwereldreeks (die tegenwoordig 'Like a Dragon' heet), en toont de groeiende macht van Kazuma Kiryu onder de Japanse gangsters.

Watch on YouTube
Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!