Bekijk vanavond om 18:00 uur de Sonic the Hedgehog-livestream
Gamer.nl
Nieuws

Bekijk vanavond om 18:00 uur de Sonic the Hedgehog-livestream

Sega zendt vanavond een livestream uit geheel gericht op mascotte Sonic the Hedgehog.

De livestream is op

Watch on YouTube

en Twitch te bekijken en begint om 18:00 uur Nederlandse tijd. Sega toont hierin diverse projecten en samenwerkingen die in de maak zijn voor het dertigste jubileumjaar van Sonic.

Meer details over wat kijkers kunnen verwachten zijn er nog niet, maar er gaan al een tijdje geruchten over diverse overzettingen van klassieke Sonic-games. Zo lekte er eerder voor PlayStation 4 al een 'Sonic Collection' uit en gaan er ook geruchten dat Wii- en Nintendo DS-game Sonic Colors een heruitgave krijgt. 

Verder is bekend dat er een vervolg op de film Sonic the Hedgehog aan zit te komen, alsmede een geanimeerde Sonic-serie genaamd Sonic Prime, dat volgend jaar op Netflix moet verschijnen. Of sommige van bovengenoemde projecten morgen de revue passeren, is niet bekend.

©GMRimport

Embed not supported
Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Met stop-motion gemaakte The Midnight Walk nu verkrijgbaar
Gamer.nl
Nieuws

Met stop-motion gemaakte The Midnight Walk nu verkrijgbaar

Op PS5, Steam, PS VR2 en SteamVR

Afgelopen donderdag is The Midnight Walk uitgekomen, de nieuwe game van de makers van Lost in Random die opvallende stop-motion graphics heeft.

De game draait om de band tussen hoofdpersonage The Burnt One en hun metgezel Potboy. De vlam van Potboy dient als gids in de spelwereld. Het duo loopt over de 'Midnight Walk', een nachtmerrieachtige snelweg vol met gevaar. Het spel vertelt daarbij vijf unieke verhalen.

Het meest opvallende aspect van de game zijn de stop-motion graphics - alles is met klei gemaakt en daarna gescand om het in de game te plaatsen. De game is zowel met als zonder virtualrealityhelm speelbaar op PlayStation 5, PlayStation VR2, Steam en Steam VR. Hieronder is de launchtrailer te zien.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Derde The Last of Us-seizoen wordt mogelijk pas in 2026 opgenomen
Gamer.nl
Nieuws

Derde The Last of Us-seizoen wordt mogelijk pas in 2026 opgenomen

Moeten we tot 2027 wachten op het derde seizoen?

De opnames voor het derde seizoen van HBO-serie The Last of Us gaan mogelijk pas volgend jaar van start.

Hoewel er eerder al geruchten gingen dat de opnames van het derde seizoen later dit jaar zouden starten, lijkt dit nu niet meer te kloppen. In een interview met Variety liet Isabela Merced, die Dina speelt in de serie, het volgende weten over de opnames: "Ik denk dat dit volgend jaar plaatsvindt."

Tussen de uitzendingen van het eerste en tweede seizoen van The Last of Us zaten iets meer dan twee jaren. Het tweede seizoen van de serie is nu gaande. Mochten de opnames volgend jaar beginnen, dan is er een aanzienlijke kans dat het derde seizoen pas in 2027 wordt uitgezonden.

Er zijn tot nu toe vier afleveringen van het tweede The Last of Us-seizoen verschenen. Er volgen er nog drie. De vijfde aflevering komt in de nacht van aanstaande maandag op zondag online.

View post on X

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!