The Elder Scrolls 6-exclusiviteit niet bedoeld als straf voor andere consoles
Gamer.nl
Nieuws

The Elder Scrolls 6-exclusiviteit niet bedoeld als straf voor andere consoles

Volgens Xbox-baas Phil Spencer is de mogelijkheid dat The Elder Scrolls 6 exclusief op Xbox en pc uitkomt, niet bedoeld als straf richting andere consoles.

In een interview met GQ over het twintigste jubileumjaar van Xbox, praat Spencer over de overname van Bethesda. Ook het exclusief uitbrengen van Bethesda-games op Xbox en pc komt ten sprake. "Het gaat niet om het straffen van andere platforms. Ik geloof fundamenteel in het feit dat alle platforms kunnen groeien. Maar ik wil dat we op Xbox een compleet pakket kunnen aanbieden. Daar valt Elder Scrolls 6 ook onder. Dat geldt voor al onze franchises."

Microsoft heeft nog niet officieel bevestigd dat The Elder Scrolls 6 alleen op Xbox en pc uitkomt, maar dat lijkt wel vrij zeker. Eerder werd bevestigd dat een andere Bethesda-game, het eind volgend jaar te verschijnen Starfield, wel exclusief op Xbox en pc uitkomt.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Ongekende besparingen-uitverkoop op PlayStation Store begonnen
Gamer.nl
Nieuws

Ongekende besparingen-uitverkoop op PlayStation Store begonnen

Met kortingen op Astro Bot, Lego Horizon Adventures en meer

Sinds gisteren is er een nieuwe uitverkoop op de PlayStation Store van start gegaan; de 'Ongekende besparingen'-uitverkoop.

Diverse grote en kleinere digitale PlayStation 5- en PlayStation 4-games zijn met maximaal 75 procent korting te koop via de PlayStation Store. Denk aan games als Astro Bot, Marvel's Spider-Man 2, Lego Horizon Adventures, Helldivers 2, Rise of the Ronin en Resident Evil 4 Remake.

Ook games als The Crew Motorfest, Ghost of Tsushima, Assassin's Creed Mirage, Silent Hill 2, Diablo 4, Gran Turismo 7, Dragon's Dogma 2, Dragon Age: The Veilguard, Crash Bandicoot 4: It's About Time, Call of Duty: WWII, Dark Souls 3, Robocop: Rogue City, Star Wars Jedi: Survivor, Tekken 7, Bully en Planet Zoo kunnen met korting worden aangeschaft. Alle deals zijn hier te vinden. De actie loopt tot en met 21 mei.

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Hideo Kojima heeft een concept bedacht voor Death Stranding 3
Gamer.nl
Nieuws

Hideo Kojima heeft een concept bedacht voor Death Stranding 3

Hij gaat de game zelf echter niet ontwikkelen.

Hideo Kojima heeft aangegeven een concept te hebben bedacht voor een nieuwe Death Stranding-game. Hij zal deze zelf echter sowieso niet ontwikkelen.

Dat liet hij weten tijdens een vragensessie met journalisten (waar onder andere Eurogamer bij aanwezig was). Hij legt daarin uit dat het aankomende Death Stranding 2: On the Beach een concept genaamd Plate Gates gebruikt, wat er voor zorgt dat eventuele toekomstige Death Stranding-games zich op elke plek ter wereld af kunnen spelen.

Kojima vertelt dat hij eerst van plan was om Death Stranding 2 dezelfde setting te geven als het origineel - oftewel de UCA (United Cities of America). Uiteindelijk besloot hij hier echter niet voor te gaan, omdat hij niet juist voelde om dezelfde setting voor het vervolg te gebruiken. In plaats daarvan besloot hij dat het vervolg zich in Australië moest afspelen.

Daar bedacht hij Plate Gates voor, dat als een soort portaal naar andere continenten dient. "Daarmee kunnen we in feite een eindeloze hoeveelheid vervolgen maken! Ik heb daar zelf geen plannen voor, maar heb al wel een concept voor nog een vervolg bedacht. Ik ga die zelf niet maken, maar misschien kan iemand anders er mee aan de slag gaan."

Voordat het zover is komt op 26 juni eerst Death Stranding 2: On the Beach uit voor PlayStation 5. Er kwamen vandaag diverse (video)previews online met meer informatie over de game. Lees daar hier meer over.

Kojima heeft na de release van Death Stranding 2 in ieder geval nog genoeg hooi op zijn vork. Zo komt er een film gebaseerd op Death Stranding die gemaakt wordt door filmbedrijf A24, werkt hij aan de horrorgame OD en maakt hij een spionagethriller genaamd Physint voor PlayStation.

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!