Alan Wake-ontwikkelaar Remedy onthult nieuw logo
PU.nl
Nieuws

Alan Wake-ontwikkelaar Remedy onthult nieuw logo

Alan Wake 2 moet nog altijd dit jaar uitkomen

Het nieuwe logo van Remedy Entertainment is onthuld.

Het is voor het eerst in meer dan twintig jaar dat de studio achter games als Alan Wake en Control diens logo heeft vernieuwd. "Het creëren van een nieuw logo en een verfrissende visuele identiteit was een emotionele reis, net zoals alles wat met kunst te maken heeft", zo meldt het bedrijf.

"Als een gamestudio zijn we een heel eind gekomen sinds we in 1995 zijn begonnen. Remedy verandert constant. De kogel in de letter 'R' in ons oude logo stond voor Max Payne, maar Remedy is nu veel groter dan één game; we hebben een complete portfolio aan games, nieuw en oud."

"We willen memorabele werelden, verhalen en personages creëren die jullie via onze games kunnen ervaren. We wilden dat ons nieuwe logo reflecteert hoe we constant veranderen en hoe we spannende games met de beste mensen blijven maken. Maar het is nog altijd één Remedy waarin moedige creativiteit gedijt. We hopen dat jullie het nieuwe uiterlijk waarderen."

Het bedrijf herbevestigt dat fans later dit jaar de release van Alan Wake 2 kunnen verwachten. Een precieze releasedatum is er nog niet. De game werd eind 2021 aangekondigd en komt uit op PlayStation 5, Xbox Series X en S en Epic Games Store. 

De eerste Alan Wake verscheen in 2010 en draait om de titulaire schrijver die in het dorpje Bright Falls op zoek gaat naar zijn verdwenen vrouw. Ondertussen lijkt hij langzaam zijn verstand te verliezen. In de game moeten spelers hun zaklamp op in duisternis gehulde vijanden schijnen om ze vervolgens neer te kunnen schieten. 

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
â–¼ Volgende artikel
Gerucht: Starfield wordt dit jaar nog voor PS5 aangekondigd
PU.nl
Nieuws

Gerucht: Starfield wordt dit jaar nog voor PS5 aangekondigd

'Het is een kwestie van tijd'

Bethesda's Starfield zou dit jaar nog voor PlayStation 5 worden aangekondigd.

Dat claimt betrouwbare insider Nate the Hate. Op social media liet hij dat weten. "Starfield komt naar PS5 en de bedoeling is dat het dit jaar wordt aangekondigd. Het is een kwestie van tijd."

Microsoft brengt meer en meer games die voorheen exclusief op Xbox en pc uitkwamen naar andere consoles. Zo zijn spellen als Indiana Jones and the Great Circle, Forza Horizon 5 en Sea of Thieves al uit op PS5, en volgen deze zomer een nieuwe versie van Gears of War en Senua's Saga: Hellblade 2. Het zou dus geen gigantische verrassing zijn als Starfield ook zijn weg naar PS5 vindt. Daarbij gaan er al geruime tijd geruchten dat de game een PS5-versie krijgt.

Mogelijk wordt een PS5-versie van Starfield tijdens de Xbox Games Showcase op 8 juni aangekondigd. Wellicht wordt dan ook een nieuwe uitbreiding voor de game uit de doeken gedaan.

Starfield verscheen in 2023 voor Xbox Series en pc. Het is de nieuwste openwereld-rpg van Bethesda, ook bekend van de The Elder Scrolls- en Fallout-series. Dat bedrijf is al enkele jaren in het bezit van Microsoft. In de game reizen spelers door het universum en doen ze verschillende planeten aan.

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
â–¼ Volgende artikel
Vierde Call of Duty: Black Ops 6- en Warzone-seizoen op 29 mei van start
PU.nl
Nieuws

Vierde Call of Duty: Black Ops 6- en Warzone-seizoen op 29 mei van start

Inclusief nieuwe maps en modi

Op donderdag 29 mei begint het vierde seizoen van Call of Duty: Black Ops 6 en Call of Duty: Warzone. Activision heeft de inhoud van het seizoen onthuld.

Met het vierde seizoen worden er zoals altijd nieuwe multiplayermaps toegevoegd, waaronder de terugkeer van een oude favoriet. Het gaat om Fringe, dat debuteerde in Black Ops 3. Deze map komt echter wel pas in het midden van het vierde seizoen naar de game, net als Eclipse. Op 29 mei staan echter de maps Shutdown, Fugitive en Blitz op stapel.

Qua modi worden op 29 mei Team Elimination en One in the Chamber toegevoegd, en op de helft van het seizoen Party Ops. De Grief-modus keert daarnaast terug naar Zombies, en onder de bundels die te koop komen valt een samenwerking met John Wick-spin-off Ballerina, dat gepaard gaat met een evenement. In Warzone wordt een update gegeven aan de Verdansk-map. Zo komt de wolkenkrabber The Overlook naar Downtown Verdansk.

Alle nieuwe content wordt in dit overzicht beschreven en getoond. Hieronder is daarnaast een tweet te zien waarin de nieuwe content wordt uitgebeeld, alsmede verschillende trailers.

View post on X
Watch on YouTube
Watch on YouTube
Watch on YouTube
Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!