Blizzard annuleert PvE Hero-modus voor Overwatch 2
Gamer.nl
Nieuws

Blizzard annuleert PvE Hero-modus voor Overwatch 2

Fans teleurgesteld in de beslissing

Blizzard heeft de langverwachte Hero-modus voor Overwatch 2 geannuleerd.

Het bedrijf zond gisteren een livestream uit waarin de toekomst van de shooter uit de doeken werd gedaan. "De ontwikkeling van de PvE-ervaring heeft niet de progressie geboekt waar we op hoopten", aldus producent Jared Neuss. Daardoor zou het teveel moeite kosten om een ervaring uit te brengen met de kwaliteit die spelers van Blizzard gewend zijn. 

"We moeten een moeilijke keuze maken: stoppen we alle moeite in PvE en hopen we dat we het ooit kunnen uitbrengen, of blijven we onze focus op de live game richten? Na alles dat we hebben geleerd over het draaiende houden van de game is het duidelijk dat we onze visie uit 2019 niet kunnen leveren. Dat betekent dat we de Hero-modus met talent trees niet meer uitbrengen. Dat staat niet meer op de planning."

De keuze is opvallend, omdat de Hero-modus in 2019 als een van de belangrijkste redenen werd aangehaald om van Overwatch naar Overwatch 2 over te stappen. Veel fans zijn dan ook boos over deze beslissing en claimen dat het beter was geweest als Blizzard simpelweg de eerste Overwatch was blijven ondersteunen. 

"We weten dat dit voor velen een teleurstelling zou zijn. Eerlijk gezegd is het voor velen binnen ons team die hun ziel en zaligheid erin hebben gelegd ook erg moeilijk."

Volgens regisseur Aaron Keller ligt de focus vanaf nu niet op een grote PvE-modus, maar op kleinere releases zoals al sinds Overwatch 2 beschikbaar is wordt gedaan. "We zijn van plan om co-op-gameplay en co-op-ervaringen deel uit te laten maken van onze live roadmap, zodat jullie dit vaker en met meer variatie kunnen ervaren."

In het zesde seizoen, dat in augustus begint, worden ook verhalende missies geïntroduceerd. Hieronder is de huidige roadmap te zien.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Met stop-motion gemaakte The Midnight Walk nu verkrijgbaar
Gamer.nl
Nieuws

Met stop-motion gemaakte The Midnight Walk nu verkrijgbaar

Op PS5, Steam, PS VR2 en SteamVR

Afgelopen donderdag is The Midnight Walk uitgekomen, de nieuwe game van de makers van Lost in Random die opvallende stop-motion graphics heeft.

De game draait om de band tussen hoofdpersonage The Burnt One en hun metgezel Potboy. De vlam van Potboy dient als gids in de spelwereld. Het duo loopt over de 'Midnight Walk', een nachtmerrieachtige snelweg vol met gevaar. Het spel vertelt daarbij vijf unieke verhalen.

Het meest opvallende aspect van de game zijn de stop-motion graphics - alles is met klei gemaakt en daarna gescand om het in de game te plaatsen. De game is zowel met als zonder virtualrealityhelm speelbaar op PlayStation 5, PlayStation VR2, Steam en Steam VR. Hieronder is de launchtrailer te zien.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Derde The Last of Us-seizoen wordt mogelijk pas in 2026 opgenomen
Gamer.nl
Nieuws

Derde The Last of Us-seizoen wordt mogelijk pas in 2026 opgenomen

Moeten we tot 2027 wachten op het derde seizoen?

De opnames voor het derde seizoen van HBO-serie The Last of Us gaan mogelijk pas volgend jaar van start.

Hoewel er eerder al geruchten gingen dat de opnames van het derde seizoen later dit jaar zouden starten, lijkt dit nu niet meer te kloppen. In een interview met Variety liet Isabela Merced, die Dina speelt in de serie, het volgende weten over de opnames: "Ik denk dat dit volgend jaar plaatsvindt."

Tussen de uitzendingen van het eerste en tweede seizoen van The Last of Us zaten iets meer dan twee jaren. Het tweede seizoen van de serie is nu gaande. Mochten de opnames volgend jaar beginnen, dan is er een aanzienlijke kans dat het derde seizoen pas in 2027 wordt uitgezonden.

Er zijn tot nu toe vier afleveringen van het tweede The Last of Us-seizoen verschenen. Er volgen er nog drie. De vijfde aflevering komt in de nacht van aanstaande maandag op zondag online.

View post on X

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!