PU.nl
Nieuws
Dit is gamen in het jaar 2042 volgens Xbox
Microsoft heeft een promotionele video uitgegeven waarin het zogenaamd kijkt naar het Xbox-merk in het jaar 2042.
De video is daarmee vooral marketing voor zowel Battlefield 2042 en Xbox. Volgens Microsoft kunnen gamers over 21 jaar een quintiljoen FLOPS per seconde verwachten. De Xbox Series X kan er overigens 12 triljoen aan.
Microsoft ziet een toekomst voor zich waarin een resolutie van 32k bereikt kan worden, met 480 frames per seconde, geen laadtijden en een holografische interface. Ook zou de nieuwe console met zeventig games lanceren en meet dan vijfduizend oude Xbox-games die speelbaar zijn via backward compatibility.
Bekijk de video hieronder.
Reacties
Login of maak een account en praat mee!
28-10-2021 07:10
Door: Michel MustersMaakt sinds 2007 onderdeel uit van de PU/Gamer-redactie en richt zich tegenwoordig vooral op het laatste nieuws. Speelt op zo'n beetje elk systeem en heeft vooral een zwak voor The Legend of Zelda en Hollow Knight. Wacht met smart op de onwaarschijnlijke release van een nieuwe Wave Race.Meer van deze auteur >