Elke held in Gotham Knights geeft ander perspectief op het verhaal
Gamer.nl
Nieuws

Elke held in Gotham Knights geeft ander perspectief op het verhaal

Volgens de ontwikkelaar loont het om Gotham Knights meerdere malen te doorspelen, omdat elk van de vier speelbare helden anders reageert op elke situatie.

Dat lieten gameregisseur Geoff Ellenor en cinematische regisseur Wilson Mui weten aan Play Magazine (via MP1st). "Voor de duidelijkheid: we hebben vier verhalen gemaakt, niet één", aldus Mui, waarop Ellenor zei: "Dat is waar. Je zult niet alles in één keer zien. Er is zoveel content die uniek is voor de specifieke held."

Hoewel de overkoelende verhaallijn hetzelfde blijft voor de vier speelbare personages in het spel, heeft elk van hen unieke kennis en geschiedenis, wat andere elementen aan het geheel toevoegt. "Denk bijvoorbeeld aan een vergelijkbare scène voor elk personage waar vier verschillende versies van zijn. De personages bewegen zich anders, praten anders, hebben andere ervaringen met de andere personages. Dit stelt ons in staat een andere scène te maken."

In Gotham Knights kruipen spelers in de huid van boenstaande personages, kort na de dood van een belangrijk figuur in Gotham. De game moet een “dynamische en interactieve” open wereld krijgen waar bekende schurken als de Court of Owls in huisvesten. Gotham Knights komt op 21 oktober uit op PlayStation 5, Xbox Series X en S en pc. In eerste instantie zou het spel ook naar de PlayStation 4 en Xbox One komen, maar die versie werd geannuleerd.

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Met stop-motion gemaakte The Midnight Walk nu verkrijgbaar
Gamer.nl
Nieuws

Met stop-motion gemaakte The Midnight Walk nu verkrijgbaar

Op PS5, Steam, PS VR2 en SteamVR

Afgelopen donderdag is The Midnight Walk uitgekomen, de nieuwe game van de makers van Lost in Random die opvallende stop-motion graphics heeft.

De game draait om de band tussen hoofdpersonage The Burnt One en hun metgezel Potboy. De vlam van Potboy dient als gids in de spelwereld. Het duo loopt over de 'Midnight Walk', een nachtmerrieachtige snelweg vol met gevaar. Het spel vertelt daarbij vijf unieke verhalen.

Het meest opvallende aspect van de game zijn de stop-motion graphics - alles is met klei gemaakt en daarna gescand om het in de game te plaatsen. De game is zowel met als zonder virtualrealityhelm speelbaar op PlayStation 5, PlayStation VR2, Steam en Steam VR. Hieronder is de launchtrailer te zien.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Derde The Last of Us-seizoen wordt mogelijk pas in 2026 opgenomen
Gamer.nl
Nieuws

Derde The Last of Us-seizoen wordt mogelijk pas in 2026 opgenomen

Moeten we tot 2027 wachten op het derde seizoen?

De opnames voor het derde seizoen van HBO-serie The Last of Us gaan mogelijk pas volgend jaar van start.

Hoewel er eerder al geruchten gingen dat de opnames van het derde seizoen later dit jaar zouden starten, lijkt dit nu niet meer te kloppen. In een interview met Variety liet Isabela Merced, die Dina speelt in de serie, het volgende weten over de opnames: "Ik denk dat dit volgend jaar plaatsvindt."

Tussen de uitzendingen van het eerste en tweede seizoen van The Last of Us zaten iets meer dan twee jaren. Het tweede seizoen van de serie is nu gaande. Mochten de opnames volgend jaar beginnen, dan is er een aanzienlijke kans dat het derde seizoen pas in 2027 wordt uitgezonden.

Er zijn tot nu toe vier afleveringen van het tweede The Last of Us-seizoen verschenen. Er volgen er nog drie. De vijfde aflevering komt in de nacht van aanstaande maandag op zondag online.

View post on X

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!