Frostpunk 2-ontwikkelaar sluit Xbox Game Pass-deal met Microsoft
Gamer.nl
Nieuws

Frostpunk 2-ontwikkelaar sluit Xbox Game Pass-deal met Microsoft

Sommige toekomstige games zullen vanaf dag één op de service staan

De Poolse ontwikkelaar 11 Bit Studios heeft een deal gesloten met Microsoft om een aantal van diens toekomstige spellen op de dag van release op Xbox Game Pass te plaatsen.

Dat werd vandaag aangekondigd. Twee van de games van de ontwikkelaar - Frostpunk en This War of Mine Final Cut - staan al op de dienst. De deal betekent echter dat diverse games van de ontwikkelaar die in de toekomst uitkomen, op dag van release op Game Pass zullen komen te staan. Om welke games het gaat is nog niet bekend.

Onlangs toonde 11 Bit Studios Frostpunk 2 en een nieuwe IP genaamd The Alters. Frostpunk 2 is het vervolg op strategische survivalgame die zich afspeelt in een toekomstige ijstijd. In The Alters kruipen spelers in de huid van een man genaamd Jan, die meerdere versies van zichzelf moet creëren om te overleven. Trailers van beide games zijn hieronder te bekijken.

11 Bit Studios laat in een statement weten dat "games beschikbaar maken op Game Pass een significante, positieve impact op de financiële resultaten van het bedrijf heeft". Dit staat in contrast met de opmerking van PlayStation-CEO Jim Ryan die onlangs tijdens de rechtszaak tussen Microsoft en de Federal Trade Commission naar buiten kwam. Ryan claimde dat uitgevers "unaniem een hekel hebben aan Game Pass".

Watch on YouTube
Watch on YouTube

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Marvel geeft nieuwe naam aan pas uitgekomen film Thunderbolts
Gamer.nl
Nieuws

Marvel geeft nieuwe naam aan pas uitgekomen film Thunderbolts

De nieuwe naam is tegelijkertijd een spoiler voor de film

Sinds kort draait Thunderbolts in de bioscoop, maar Marvel heeft de nieuwe film opeens een compleet nieuwe naam gegeven.

Hieronder volgen spoilers over de nieuwe naam en hoe deze titel tot stand is gekomen.

De film heet vanaf nu 'The New Avengers'. De naamswijziging is dan ook een slimme promotionele actie om, nu de film inmiddels uit is, duidelijk te maken dat het team aan antihelden dat centraal staat in de film in feite het nieuwe Avengers-team is. Voor iedereen die de film heeft gezien zal de naamswijziging dan ook niet als een verrassing komen. Het verklaart ook meteen de asterisk die achter de oorspronkelijke naam van de film stond.

Tijn Kranen was zeer te spreken over Thunderbolts / The New Avengers en gaf de film een 8,7: "Thunderbolts is de beste MCU-film in jaren - al ligt die lat al zo ongeveer op de vloer. Het is een daadwerkelijk leuke blockbusterfilm met creatieve actie, sterke emotionele verhaallijnen, goede muziek en meer creativiteit dan je van het MCU verwacht. Het mooiste is dat er eindelijk weer een coherent verhaal lijkt te zijn!"

View post on X

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Assassin's Creed Shadows ontvangt vandaag nieuwe verhalende missie
Gamer.nl
Nieuws

Assassin's Creed Shadows ontvangt vandaag nieuwe verhalende missie

Ook worden er biografieën van personages toegevoegd aan de Codex

In de loop van vandaag komt er een gratis nieuwe verhalende missie naar Assassin's Creed Shadows.

Ubisoft deed onlangs zijn plannen voor toekomstige content voor de pas uitgekomen openwereldgame uit de doeken, en daaronder behoren ook diverse gratis verhalende missies die gedurende de loop van het jaar aan de game worden toegevoegd. Vandaag arriveert dus de eerste van die gratis missies.

Het gaat om de missie 'The Works of Luis Frois'. Spelers komen het Portugese personage Luis Fois tegen, dat volgens de officiële beschrijving uitloopt tot "een kans om een oude vriend te helpen". Lady Satoko moet niet alleen beschermd worden, maar spelers achterhalen ook meer over de Jezuïeten. De missie kan zowel met Naoe als Yasuke doorlopen worden.

Luis Frois bevindt zich in het zuidelijk gedeelte van de Merchants' Quarters, waar men de missie van start kan laten gaan. Mensen moeten wel eerst 'The Path he Walks' hebben uitgespeeld.

De gratis missie maakt onderdeel uit van Title Update 1.0.4, waarmee ook diverse bugs worden opgelost. Ook wordt er een update aangebracht aan de Codex, waarin nu ook biografieën van de belangrijkste personages uit de game te lezen zijn. De volledige patch notes zijn hier te vinden.

Volgens onlangs online verschenen geruchten heeft Ubisoft negen Assassin's Creed-games op de planning, waaronder diverse grootschalige rpg's, remakes van onder andere Black Flag en multiplayergames.

Assassin's Creed Shadows draait om twee personages, de Japanse shinobi Naoe en de krijger Yasuke. Spelers kunnen grotendeels zelf bepalen met wie ze spelen en daar tijdens de game tussen wisselen. Daarbij richt Naoe zich vooral op parkour- en stealthgameplay en is Yasuke een gevreesde strijder die als een tank vijanden neermaait.

In het spel doen spelers het Japan van de zestiende eeuw aan en volgen zij het verhaal van de twee hierboven genoemde personages. De game speelt zich af tijdens de Sengokuperiode, een tijd in Japan van oorlogvoering en binnenlandse crises. De spelwereld gaat daarbij door de vier verschillende seizoenen heen, wat invloed heeft op de omgeving en de gameplay. De game is beschikbaar op PlayStation 5, Xbox Series X en S en pc. Onlangs werden er ook hints gevonden naar de mogelijkheid dat het spel naar Nintendo Switch 2 komt.

Lars Cornelis gaf het spel een 8,5 in de review: "Assassin’s Creed Shadows is gebouwd volgens een bekende blauwdruk, maar weet vrijwel ieder aspect te verfijnen of zelfs te perfectioneren. Vooral de waanzinnig mooie spelwereld, de dynamiek tussen de twee hoofdpersonages, en het gebalanceerde vechtsysteem springen eruit. Dit is zonder enige twijfel de beste Assassin’s Creed

View post on X

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!