Gerucht: Ninja Theory werkt aan Hellblade 3, niet meer aan Project Mara
De derde Hellblade zou meer interactieve elementen bevatten
Microsoft-studio Ninja Theory zou aan een derde deel in de Hellblade-franchise werken. Het eerder aangekondigde Project Mara zou niet meer in ontwikkeling zijn.
Dat meldde Windows Central-redacteur Jez Corden onlangs in zijn Xbox Two-podcast. Project Mara zou nooit verder zijn gekomen dan een concept bij Ninja Theory, en het bedrijf zou er nu dan ook niet meer aan werken.
Volgens Corden werkt Ninja Theory nu wel aan een derde game in de Hellblade-reeks. "Dat spel krijgt meer interactieve elementen dan Hellblade 1 en 2", zo claimt hij. "Ze willen er meer een game van maken, en zo een breder publiek aanspreken." Hoe dat er precies uit gaat zien is nog niet duidelijk.
Project: Mara werd in 2020 al onthuld en moest "een realistische representatie van geestelijk terreur" worden. De ontwikkelaar meldde toen: "Het is gebaseerd op echte ervaringen en diepgaand onderzoek, en ons doel is om de horror van het brein zo accuraat en realistisch mogelijk te recreëren. Project: Mara wordt een experimentele titel en een voorbeeld van wat een nieuw medium voor verhaalvertelling kan worden."
