Inhoud tweede Call of Duty: Black Ops 6-seizoen bekend
Gamer.nl
Nieuws

Inhoud tweede Call of Duty: Black Ops 6-seizoen bekend

Het tweede seizoen begint op 28 januari

De inhoud van het aankomende tweede seizoen van Call of Duty: Black Ops 6 en Call of Duty: Warzone is bekendgemaakt.

Dat werd via een uitgebreid artikel op de officiële website gedaan, waarin in detail wordt ingegaan op de nieuwe inhoud. Ook werd er een launchtrailer uitgebracht die hieronder bekeken kan worden, waarin ook de eerste gameplaybeelden van de eerder aangekondigde nieuwe Zombies-map The Tomb zijn te zien.

Aan het begin van het tweede seizoen worden er twee nieuwe multiplayermaps toegevoegd. Dealership speelt zich af in en rondom een autodealer, en Lifeline op een luxe jacht. Gedurende de tweede helft van het seizoen volgen de maps Bullet and Grind. Verder wordt de multiplayermodus Overdrive toegevoegd en zal ook het populaire Gun Game terugkeren. Ook komt er een tijdelijk beschikbaar evenement in de game waarmee de Terminator als skin te ontgrendelen valt.

Nieuwe content voor Warzone is in het tweede seizoen wat karig; Activision heeft aangegeven nieuwe content voor die game te vertragen en zich te richten op fundamentele problemen in de game. Er worden wel nieuwe perks en Ranked-beloningen toegevoegd.

Het tweede seizoen van Call of Duty: Black Ops 6 en Warzone gaat op 28 januari van start. Het is dan ook de bedoeling dat consolegamers cross-play kunnen uitschakelen in Ranked Play om zo minder cheaters tegen te komen.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Met stop-motion gemaakte The Midnight Walk nu verkrijgbaar
Gamer.nl
Nieuws

Met stop-motion gemaakte The Midnight Walk nu verkrijgbaar

Op PS5, Steam, PS VR2 en SteamVR

Afgelopen donderdag is The Midnight Walk uitgekomen, de nieuwe game van de makers van Lost in Random die opvallende stop-motion graphics heeft.

De game draait om de band tussen hoofdpersonage The Burnt One en hun metgezel Potboy. De vlam van Potboy dient als gids in de spelwereld. Het duo loopt over de 'Midnight Walk', een nachtmerrieachtige snelweg vol met gevaar. Het spel vertelt daarbij vijf unieke verhalen.

Het meest opvallende aspect van de game zijn de stop-motion graphics - alles is met klei gemaakt en daarna gescand om het in de game te plaatsen. De game is zowel met als zonder virtualrealityhelm speelbaar op PlayStation 5, PlayStation VR2, Steam en Steam VR. Hieronder is de launchtrailer te zien.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Derde The Last of Us-seizoen wordt mogelijk pas in 2026 opgenomen
Gamer.nl
Nieuws

Derde The Last of Us-seizoen wordt mogelijk pas in 2026 opgenomen

Moeten we tot 2027 wachten op het derde seizoen?

De opnames voor het derde seizoen van HBO-serie The Last of Us gaan mogelijk pas volgend jaar van start.

Hoewel er eerder al geruchten gingen dat de opnames van het derde seizoen later dit jaar zouden starten, lijkt dit nu niet meer te kloppen. In een interview met Variety liet Isabela Merced, die Dina speelt in de serie, het volgende weten over de opnames: "Ik denk dat dit volgend jaar plaatsvindt."

Tussen de uitzendingen van het eerste en tweede seizoen van The Last of Us zaten iets meer dan twee jaren. Het tweede seizoen van de serie is nu gaande. Mochten de opnames volgend jaar beginnen, dan is er een aanzienlijke kans dat het derde seizoen pas in 2027 wordt uitgezonden.

Er zijn tot nu toe vier afleveringen van het tweede The Last of Us-seizoen verschenen. Er volgen er nog drie. De vijfde aflevering komt in de nacht van aanstaande maandag op zondag online.

View post on X

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!