Makers hinten naar PlayStation- en Switch-versies van Grounded 2
'De eerste Grounded is daar ook op verschenen, dus...'
Ontwikkelaar Obsidian Entertainment lijkt te hinten naar de komst van PlayStation 5- en Switch (2)-versies van het eerder dit jaar aangekondigde Grounded 2.
Eurogamer vroeg aan executive producer Marcus Morgan of het vervolg naar andere platforms dan pc en Xbox kwam, aangezien het origineel ook op PlayStation en Switch is uitgekomen. Morgan glimlachte toen hij de vraag hoorde, en meldde het volgende: "Ik kan daar nu niet over praten. Maar de eerste Grounded is ook op die platforms beschikbaar, dus..."
Grounded 2 werd tijdens de Xbox Games Showcase in juni aangekondigd. De early access-versie komt op 29 juli uit voor Xbox Series-consoles en pc. Obsidian liet aan Eurogamer weten dat het spel in ontwikkeling blijft zolang nodig is, "maar we zijn niet van plan om de game voor eeuwig in early access te houden".
In Grounded 2 worden spelers wederom verkleind tot insectenformaat en moeten ze samenwerken om basissen te bouwen en de gevaarlijke spelwereld vol met echte insecten te verkennen en overleven. Hieronder is een nieuwe trailer van de game te zien.