PU.nl
Nieuws
Obsidian werkt aan een vervolg op multiplayergame Grounded
Vanaf 29 juli speelbaar via Game Preview
Xbox Game Studios en Obsidian Entertainment komen met Grounded 2, dat al op 29 juli speelbaar wordt via Game Preview.
Het vervolg op de multiplayergame werd tijdens de Xbox Games Showcase vanavond uit de doeken gedaan middels een aankondigingstrailer.
In de game worden spelers wederom verkleind tot insectenformaat en moeten ze samenwerken om basissen te bouwen en de gevaarlijke spelwereld vol met echte insecten te verkennen en overleven.
Grounded 2 komt in ieder geval naar Xbox Series-consoles en pc en is vanaf 29 juli speelbaar via Game Preview. De eerste Grounded kwam uiteindelijk na release ook naar PlayStation en Switch - het is op moment van schrijven niet bekend of dit ook voor het vervolg geldt.
Reacties
Login of maak een account en praat mee!
Altijd als eerste op de hoogte?
Join ons op DiscordAanbevolen voor jou
08-06-2025 19:06
Door: Michel MustersMaakt sinds 2007 onderdeel uit van de PU/Gamer-redactie en richt zich tegenwoordig vooral op het laatste nieuws. Speelt op zo'n beetje elk systeem en heeft vooral een zwak voor The Legend of Zelda en Hollow Knight. Wacht met smart op de onwaarschijnlijke release van een nieuwe Wave Race.Meer van deze auteur >