Phil Spencer bevestigt dat Activision Blizzard-games in 2024 naar Game Pass komen
PU.nl
Nieuws

Phil Spencer bevestigt dat Activision Blizzard-games in 2024 naar Game Pass komen

De komende weken hoeven fans geen verrassing op Game Pass te verwachten

Xbox-baas Phil Spencer heeft bevestigd dat Activision Blizzard-games pas in 2024 op Xbox Game Pass verschijnen.

Dat meldde hij op de officiële Xbox-podcast. Eerder gaf Activision Blizzard, dat vorige week officieel werd overgenomen door Microsoft, al aan dat het waarschijnlijk pas in 2024 games naar Game Pass brengt, maar nu heeft dus ook Microsoft dit bevestigd.

In de podcast werd gevraagd of het logisch is om te verwachten dat Activision Blizzard-games pas in 2024 naar Game Pass komen. "Dat is denk ik wel accuraat", zo antwoordde Spencer. "Ik zou het geweldig hebben gevonden als we ergens gedurende de komende weken als verrassing een aantal games er op hadden geplaatst, maar dat is niet het geval."

Volgens Spencer komt dit vooral omdat men zo druk was met de overname, dat men nog geen tijd heeft gehad om games gereed te maken voor Game Pass. Dit staat haaks op wat er gebeurde bij eerdere overnames. Zo verschenen er binnen een paar dagen van de overname van Bethesda al spellen van de uitgever op Game Pass.

Spencer praatte tijdens de podcast ook over de vele franchises waar Microsoft nu eigenaar over is. "De hoeveelheid franchises die we nu in onze portfolio hebben is inspirerend, en het is ergens ook beangstigend. We hebben de verantwoordelijkheid om deze content te conserveren. Het zijn allemaal herinneringen van mensen van verschillende platforms en verspillende decennia."

Hij vervolgt: "Ik wil er zeker van zijn dat als we terugkeren naar een franchise, we het zo goed mogelijk doen met een gemotiveerd team dat er aan wil werken en een verschil wil maken. Niet dat we louter iets ontwikkelen om financiële redenen, of om een pr-aankondiging te maken en vervolgens niet aan verwachtingen te voldoen. Dus ik begin bij de teams, waar ze gepassioneerd over zijn, en daarom kijk ik er naar uit bij ze op bezoek te gaan." Hij laat daarbij weten dat hij volledig achter studio's staat die klassieke franchises nieuw leven in willen blazen.

Het complete gesprek is hieronder te bekijken en beluisteren. Bekijk hier een overzicht van de Activision Blizzard-overname door Microsoft.

Watch on YouTube

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Mortal Kombat 1: Definitive Edition nu beschikbaar
PU.nl
Nieuws

Mortal Kombat 1: Definitive Edition nu beschikbaar

Een totaalpakket met de game en de uitbreidingen in één

Warner Bros. Games NetherRealm Studios hebben een Definitive Edition van Mortal Kombat 1 uitgebracht met alle verschenen content bijgevoegd.

De Definitive Edition bevat het hoofdspel en de verschenen dlc voor de game. Denk aan de Khaos Reigns-verhaaluitbreiding, de twee Kombat Packs met dlc-personages en kostuums voor personages gebaseerd op de aankomende nieuwe Mortal Kombat-verfilming. De Definitive Edition kost 69,99 euro en is alleen digitaal verkrijgbaar.

Overigens zijn fans boos over de release van de Definitive Edition. Hoewel niet bevestigd, lijkt deze complete versie van de game te suggereren dat er geen nieuwe content meer voor Mortal Kombat 1 verschijnt. De uitgever en ontwikkelaar lieten eerder echter weten dat MK1 meerdere jaren ondersteund zou worden met nieuwe content.

Mortal Kombat 1 en de Definitive Edition zijn verkrijgbaar voor PlayStation 5, Xbox Series X en S, Nintendo Switch en pc. Tom Kerkhof beloonde het spel met een 80 in de review: "Mortal Kombat 1 haalt vooral kracht uit de formule die de serie groot heeft gemaakt. Dat betekent een hoge mate van toegankelijkheid, compleet bizarre en groteske personages en uiteraard bloed dat (zeer) rijkelijk vloeit. De Kameo-vechters zijn daarbij een uitstekende toevoeging die de gameplay de nodige diepgang geven. Hierdoor blijft Mortal Kombat 1 lang leuk om te spelen, ook als je al op de gruwelijke fatalities bent uitgekeken."

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Game of Thrones-spin-off A Knight of the Seven Kingdoms uitgesteld naar 2026
PU.nl
Nieuws

Game of Thrones-spin-off A Knight of the Seven Kingdoms uitgesteld naar 2026

De zes afleveringen zouden in eerste instantie dit jaar verschijnen

A Knight of the Seven Kingdoms, een nieuwe Game of Thrones-spin-off-serie, komt niet meer dit jaar uit, maar pas in 2026.

Dat werd tijdens de Upfront-presentatie van Warner Bros. Discovery aangekondigd. Zover bekend moet het eerste seizoen van de serie wel nog ergens aankomende winter verschijnen, dus een release begin volgend jaar lijkt vrij zeker. Tijdens de presentatie werd ook een nieuwe trailer getoond, al is die nog niet publiekelijk beschikbaar gesteld op internet. Hieronder kan wel de vorig jaar verschenen teaser nog eens bekeken worden.

A Knight of the Seven Kingdoms is gebaseerd op The Tales of Dunk and Egg van Game of Thrones-schrijver George R.R. Martin, en draait om een ridder (gespeeld door Peter Claffey van Vikings: Valhalla) en zijn schildknaap (gespeeld door Dexter Sol Ansell uit de laatste Hunger Games). Zij trekken samen door Westeros en belanden daar in allerlei spannende sitaties. Het verhaal speelt zich honderd jaar voor Game of Thrones af, net na een hevige burgeroorlog - de Blackfyre Rebellion - en tijdens het regeren van de Targaryens.

Martin zelf heeft begin dit jaar in ieder geval laten weten alle zes de afleveringen al te hebben gezien en ze fantastisch te vinden. De serie zou daarbij erg trouw blijven aan het bronmateriaal.

View post on X

A Knight of the Seven Kingdoms is gebaseerd op het gelijknamige boek van George R.R. Martin en draait om de avonturen van Ser Duncan the Tall (Dunk) en zijn jonge schildknaap Egg, die later een cruciale rol in de geschiedenis van Westeros blijkt te spelen.

Martin zelf is razend enthousiast over de tv-bewerking. In een blogpost uit januari schreef hij: “Ik heb alle zes afleveringen gezien (de laatste twee nog in ruwe versie), en ik vond ze fantastisch. Dunk en Egg behoren tot mijn favoriete personages, en de acteurs die we voor hen hebben gevonden zijn geweldig. De rest van de cast is ook top. Wacht maar tot jullie kennis maken met de Laughing Storm en Tanselle Too-Tall.”

Volgens Martin is de serie “zo trouw aan het bronmateriaal als je redelijkerwijs mag hopen (en jullie weten hoe ongelooflijk redelijk ik ben over dat soort dingen).”

Ondanks de lovende woorden van Martin blijft het nog behelpen voor nieuwsgierige fans. Sinds de aankondiging in 2021 zijn er slechts enkele updates verschenen. In juni 2024 toonde HBO de eerste officiële afbeelding, gevolgd door een korte teaser in augustus met snelle shots van hoofdpersonages en vertrouwde Westeros-actie.

Peter Claffey (Ser Duncan) en Dexter Sol Ansell (Egg) zijn gecast in de hoofdrollen. Verdere details over het verhaal worden nog geheim gehouden.

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!