TES 4: Oblivion Remastered door negen miljoen mensen gespeeld
De game kwam afgelopen april uit
Negen miljoen mensen hebben The Elder Scrolls 4: Oblivion Remastered gespeeld.
Dat heeft Bethesda afgelopen vrijdag via social media onthuld. Daarbij wordt specifiek naar spelers gerefereerd, en geen verkoopcijfers. Dat is ook logisch, want de game is ook via Xbox Game Pass speelbaar, en abonnees hoeven de game dan ook niet te kopen om hem te kunnen spelen.
The Elder Scrolls 4: Oblivion Remastered verscheen afgelopen april op Xbox Series-consoles, PlayStation 5, pc en Xbox Game Pass. De game kent veel grafische verbeteringen ten opzichte van het origineel uit 2006, mogelijk gemaakt door Unreal Engine 5. De gameplay is ook op de schop gegaan, met verbeterde gameplaysystemen en een aangepaste user interface.
Ook animaties van personages en vijanden zijn verbeterd. Dialogen zijn deels opnieuw opgenomen, maar de soms opmerkelijke gesprekken die het origineel zijn charme geven zijn behouden. Oblivion Remastered wordt gezien als de meest complete versie van Oblivion. Alle verhalende uitbreidingen zitten ook bij het spel inbegrepen.