Xbox en Bethesda staan dit jaar op de beursvloer van Gamescom.
Dat heeft de organisatie van de gamebeurs aangekondigd op social media, al werden er geen verdere details gegeven.
Daarmee is bevestigd dat twee van de drie consolemakers aanwezig zijn op Gamescom dit jaar. Eerder werd al aangegeven dat Nintendo ook van de partij is. Het is op moment van schrijven nog niet officieel bekend of Sony aanwezig zal zijn.
Gamescom 2023 wordt van 23 tot en met 27 augustus gehouden in Keulen, Duitsland. Op 22 augustus wordt de Kick-Off-liveshow gepresenteerd door Geoff Keighley.
Xbox en Bethesda brengen kort na Gamescom twee grote releases uit. Op 6 september verschijnt Starfield en op 10 oktober komt Forza Motorsport uit.
Reacties
Login of maak een account en praat mee!
Altijd als eerste op de hoogte?
Join ons op DiscordAanbevolen voor jou
05-07-2023 15:07
Door: Michel MustersMaakt sinds 2007 onderdeel uit van de PU/Gamer-redactie en richt zich tegenwoordig vooral op het laatste nieuws. Speelt op zo'n beetje elk systeem en heeft vooral een zwak voor The Legend of Zelda en Hollow Knight. Wacht met smart op de onwaarschijnlijke release van een nieuwe Wave Race.Meer van deze auteur >