Xbox-versie Ark: Survival Ascended plotseling nog verder uitgesteld
Gamer.nl
Nieuws

Xbox-versie Ark: Survival Ascended plotseling nog verder uitgesteld

Problemen met certificatie

De Xbox-versie van Ark: Survival Ascended is plotseling nog verder uitgesteld na problemen in het certificatieproces.

Eerder deze week bleek al dat de game van Studio Wildcard niet deze week zou uitkomen, maar op het laatste moment werd uitgesteld. De ontwikkelaar meldde dat de game het goedkeuringsproces nog moest doorlopen, en dus niet volgens plan afgelopen dinsdag uit zou komen.

De studio had op dat moment nog goede hoop dat de game later deze week uit zou komen, maar komt daar nu toch op terug door problemen bij de goedkeuring. "Helaas heeft het certificatieproces wat onverwachte problemen opgeleverd, dus we werken met Microsoft om de build zo snel mogelijk opnieuw in te dienen", zegt de studio in een statement op X.

"We richten ons er op dit moment op om Ark: Survival Ascended begin volgende week uit te brengen en we hopen eind deze week een meer precieze update te kunnen geven. Onze excuses voor de langere vertraging, we werken hard om de game de deur uit te krijgen."

De PlayStation 5-versie staat gepland voor het eind van deze maand en dat is volgens het statement nog steeds het geval, al wordt er geen precieze releasedatum genoemd. De game kwam in oktober al uit op pc.

De remake van Ark: Survival Evolved loopt op Unreal Engine 5 en heeft een verbeterde user interface, nieuwe opties om personages aan te passen en splitscreen multiplayer. De game krijgt daarnaast een in-game mod-browser, zodat straks ook de consoleversies van mods gebruik kunnen maken.

Ark: Survival Ascended werd eerder dit jaar aangekondigd toen bleek dat vervolg Ark 2 werd uitgesteld naar eind 2024. De aankondiging bracht wat controverse met zich mee, omdat Studio Wildcard liet weten dat de oorspronkelijke versie van Ark: Survival Evolved offline zou gaan met de komst van Survival Ascended. Ook zou de remake eerst alleen beschikbaar komen via een bundel met Ark 2, maar die keuze werd uiteindelijk herzien.

View post on X

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Devil May Cry-regisseur zou graag remake ontwikkelen
Gamer.nl
Nieuws

Devil May Cry-regisseur zou graag remake ontwikkelen

Hideki Kamiya zou ook graag een remake van Viewtiful Joe maken

Hideki Kamiya, de regisseur van de allereerste Devil May Cry, heeft de wens uitgesproken om een remake van die game te ontwikkelen.

Dat liet hij weten in een video op zijn YouTube-kanaal. Daarin werd hem de vraag gesteld of hij aan een remake van Devil May Cry zou willen werken, waarop hij positief antwoordde. Ook lijkt het hem interessant om aan een remake van Viewtiful Joe te werken.

Devil May Cry verscheen in 2001 op de PlayStation 2. De ontwikkeling van de actiegame begon met de intentie om Resident Evil 4 te maken, maar al snel groeide het uit tot een compleet nieuw spel. Vietwiful Joe kwam in 2003 uit op de GameCube en biedt sidescrolling-actie.

Remakes van Devil May Cry en Viewtiful Joe van Kamiya lijken niet meer zo onwaarschijnlijk als voorheen. Kamiya is inmiddels al enige tijd vertrokken bij PlatinumGames en heeft zijn onafhankelijke ontwikkelstudio Clovers Inc. opgericht. Hij heeft de handen ineengeslagen met Capcom voor een vervolg op cultgame Okami. Capcom is ook de eigenaar van Devil May Cry en Viewtiful Joe.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Team Liquid heeft EA Sports FC-team Team Gullit overgenomen
Gamer.nl
Nieuws

Team Liquid heeft EA Sports FC-team Team Gullit overgenomen

Het zou om de grootste overname in de Nederlandse esports ooit gaan

De internationale esportsorganisatie Team Liquid heeft EA Sports FC-team Team Gullit overgenomen. De organisatie praat over de grootste overname in de Nederlandse esports ooit.

Het in 2018 opgerichte Team Gullit geldt als een van de meest succesvolle Nederlandse EA Sports FC-teams (voorheen Fifa). Zo heeft het team twee Europese kampioenschappen, de eChampions League en de Fifae World Cup gewonnen. De overname komt niet uit de lucht vallen: vorig jaar namen Team Liquid en Team Gullit al gezamenlij kdeel aan de Esports World Cup. Team Gullit zal voortaan uitkomen onder de naam Team Liquid.

Victor Goossens, co-CEO en oprichter van Team Liquid: “Team Gullit heeft iets bijzonders neergezet met hun vernieuwende en ondernemende aanpak. Ze combineren het opleiden van talent met sterke content, slimme marketing en een krachtige link met Ruud Gullit – een icoon in het Nederlandse voetbal. Hun hoofdkantoor in Alkmaar wordt een extra Team Liquid-hub in Nederland, een plek waar we spelers-bootcamps en fan-events tot leven brengen. We zijn trots dat ze nu onderdeel zijn van Team Liquid."

Ook Team Gullit-medeoprichter Schalk Stalman is enthousiast: “Toen Corné Dubelaar en ik Team Gullit oprichtten in 2018, dachten veel mensen dat het enkel voortkwam uit mijn persoonlijke passie voor EA FC. Maar ik heb altijd geloofd in de culturele en commerciële impact van gaming – en EA FC in het bijzonder – en deze overname bevestigt dat. In mijn ogen kan Team Gullit nog succesvoller worden onder de vleugels van Team Liquid, en als adviseur zal ik nauw betrokken blijven bij dat proces.”

View post on X

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!