De Xbox Year in Review van 2024 is nu beschikbaar
PU.nl
Nieuws

De Xbox Year in Review van 2024 is nu beschikbaar

Laat gamers hun jaarlijkse gamegewoonten weer delen

Microsoft heeft het jaarlijkse 'Xbox Year in Review' beschikbaar gesteld, zodat mensen kunnen zien wat ze in 2024 zoal hebben gespeeld.

Door op deze link te klikken en in te loggen op een Microsoft-account, krijgt de gebruiker een overzicht van welke games er dit jaar zijn gespeeld en hoeveel tijd men daaraan heeft gespendeerd. Men ontvangt ook een handige illustratie met deze informatie die gedeeld kan worden via social media.

Het Xbox Year in Review-overzicht is daarmee vergelijkbaar met andere overzichtjes die aan het einde van het jaar beschikbaar komen, zoals het gisteren verschenen Spotify Wrapped. Sony stelt elke december ook een 'PlayStation Wrap-Up' beschikbaar, al is dit op moment van schrijven nog niet uitgekomen.

View post on X

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Street Fighter 6-cross-over in Monster Hunter Wilds arriveert volgende week
PU.nl
Nieuws

Street Fighter 6-cross-over in Monster Hunter Wilds arriveert volgende week

Knokken als Akuma

Op woensdag 28 mei verschijnt er een update voor Monster Hunter Wilds waarmee de game een Street Fighter 6-cross-over ontvangt.

Het gaat om uitrusting gebaseerd op Akuma en Blanka-Chan. De Akuma-outfit geeft zelfs speciale moves. Deze uitrusting wordt gratis aan de game toegevoegd, maar moet wel ontgrendeld worden via een nieuwe missie genaamd Ultimate Strength. Daar moeten spelers een Hunter Rank van 21 of hoger voor hebben.

Daarnaast komt er een betaald cosmetisch pakket beschikbaar met kleding voor Alma gebaseerd op Chun-Li en Cammy, alsmede een Blanka-Chan Doll-pendant. In onderstaande trailer zijn de items te zien.

Monster Hunter Wilds is verkrijgbaar voor pc, PlayStation 5 en Xbox Series X en S.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Bandai Namco's geannuleerde mmo Blue Protocol komt dit jaar uit
PU.nl
Nieuws

Bandai Namco's geannuleerde mmo Blue Protocol komt dit jaar uit

Ook in het Westen kunnen we aan de slag met de free-to-play-game

De vorig jaar geannuleerde mmorpg Blue Procotol komt dit jaar alsnog uit.

Vorig jaar kondigde Bandai Namco aan dat de Japanse servers van de game offline gingen en dat een westerse release, die in eerste instantie door Amazon Games verzorgd zou worden, geannuleerd was. Een paar maanden later nam het door Tencent opgerichte Bokura het project echter over en ging een deel van de ontwikkelaars bij die studio aan de slag. De game kreeg een nieuwe subtitel en heet sindsdien voluit Blue Protocol: Star Resonance.

Inmiddels is bekend dat het spel later dit jaar ook in het Westen moet verschijnen, al ontbreekt een precieze releasedatum nog. De game wordt in ieder geval free to play en komt uit op pc (Steam, Epic Games Store) en mobiel (iOS, Android). De game krijgt ook cross-play en cross-progressie.

Spelers kunnen volgens de makers een dynamisch gevechtssysteem en een open spelwereld in een anime stijltje verwachten, met veel opties voor het aanpassen van personages, alsmede mogelijkheden voor sociale contacten via in-game evenementen, ruilopties en guilds.

Bovenal bestaat Blue Protocol: Star Resonance uit actievolle gevechten en verschillende klassen om uit te kiezen die gebaseerd zijn op de wapens die spelers willen gebruiken. Mensen kunnen op elk moment wisselen tussen de klassen. Het spel speelt zich af in de fantasiewereld Regnas.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!