PU.nl
Nieuws
Zo werd de reus uit de Senua's Saga: Hellblade 2-trailer gemaakt
Ninja Theory heeft een korte video van Senua's Saga: Hellblade 2 online geplaatst, waarin wordt getoond hoe de reus uit de trailer van de game werd gemaakt.
De reus werd getoond in de trailer voor de game die tijdens The Game Awards van 2021 werd uitgezonden. De art director van de game heeft zelf via motion capture de reus van beweging voorzien. De video is hieronder te bekijken.
Senua's Saga: Hellblade 2 werd in 2019 aangekondigd en betreft het vervolg op de culthit Hellblade: Senua's Sacrifice. Beide games draaien om Senua en hoe zij omgaat met haar psychose. De game komt naar Xbox Series X en S en pc, maar een releasedatum is nog niet bekend. Mogelijk wordt de game getoond tijdens de Microsoft & Bethesda Games Showcase op 12 juni.
Reacties
Login of maak een account en praat mee!
Altijd als eerste op de hoogte?
Join ons op DiscordAanbevolen voor jou
30-05-2022 09:05
Door: Michel MustersMaakt sinds 2007 onderdeel uit van de PU/Gamer-redactie en richt zich tegenwoordig vooral op het laatste nieuws. Speelt op zo'n beetje elk systeem en heeft vooral een zwak voor The Legend of Zelda en Hollow Knight. Wacht met smart op de onwaarschijnlijke release van een nieuwe Wave Race.Meer van deze auteur >