Review: Ironheart is rommelig vermaak - CapeKast
En de eerste CapeKast-crossover is een feit!
We hebben alle afleveringen van Ironheart eindelijk kunnen kijken, dus om dat monumentale moment te vieren is deze podcast ook de eerste CapeKast-crossover. Met wie? Nou, met niemand minder dan Jacco Peek van Bonuslevel! Hij, Javier en Dunke duiken samen in de zes afleveringen van de serie waar we nu al zo lang naar uitkijken, en vertellen of Ironheart de moeite waard is.
Aanvankelijk worden er geen spoilers besproken, dus twijfel je nog: het begin is veilig te beluisteren. Zodra we de spoilers in duiken geven we een seintje!
Houd jij van superhelden, spandex, comics, slap gewauwel en tegelijkertijd ook diepe gesprekken over een van de meest populaire genres in entertainment? Abonneer je dan nu op de CapeKast! Dat is namelijk precies wat wij hier bieden. Komt dat even goed uit?
Krijg je echt geen genoeg van de superhelden-praat? Sla je eigen cape dan om en klik hier om toe te treden tot onze Discord-server, om met ons en anderen gezellig te praten over alles rondom superhelden. En volg ons op de sociale media, die vind je allemaal hierrrrrrr.
Hoor Jacco ook in de Bonuslevel-podcast!