Meer dan een kwartier aan gameplay van Lego Bricktales
Gamer.nl
Nieuws

Meer dan een kwartier aan gameplay van Lego Bricktales

Er is zo'n zestien minuten aan gameplay van de aankomende puzzelgame Lego Bricktales uitgebracht.

Lego Bricktales werd eerder dit jaar al aangekondigd. De game laat spelers vijf diorama's van Lego verkennen. Dit zijn zogenaamd secties van een pretpark, gebaseerd op een tropisch eiland, een jungle, een woestijn, een stad en een Middeleeuws kasteel.

Door diverse missies en puzzels op te lossen, maken spelers dit pretpark van hun opa weer springlevend. Spelers krijgen voor elke puzzel een aantal Lego-steentjes, waarmee bijvoorbeeld een brug gebouwd moet worden. Daarnaast bevat de game ook een Sandbox-modus, waarin men in de hierboven genoemde thema's zelf kan bouwen.

De game wordt ontwikkeld door ClockStone, de ontwikkelaar van de Bridge Constructor-reeks. Een releasedatum is er nog niet, al is wel bekend dat het spel ergens later dit jaar op Steam moet uitkomen.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Pc-versie Stellar Blade verschijnt op 11 juni
Gamer.nl
Nieuws

Pc-versie Stellar Blade verschijnt op 11 juni

Trailer werd te vroeg op PlayStation YouTube-kanaal geplaatst

Een pc-versie van Stellar Blade komt op 11 juni uit.

Op het officiële PlayStation YouTube-kanaal werd een trailer waarin dit werd bevestigd te vroeg gepubliceerd. De trailer is weer verwijderd, maar de bovenstaande informatie ligt nu al op straat.

De pc-versie zal daarbij 25 nieuwe kostuums voor het hoofdpersonage bevatten, alsmede een nieuw baasgevecht, textures in een hogere resolutie, ondersteuning voor ultrawide monitoren en DLSS en FSR. Hoewel nog niet bevestigd is het waarschijnlijk dat de kostuums en het baasgevecht via een update ook naar de PS5-versie van de game komen.

Daarbij komt er op 11 juni ook een 'Complete Edition' van de game uit op pc en PlayStation 5. Daarin zit niet alleen de basisgame, maar ook diverse verschenen dlc, waaronder de cross-overs met Nier: Automata en Goddess of Victory: Nikke.

Stellar Blade verscheen in april vorig jaar op PlayStation 5. De game speelt zich af in de nabije toekomst, waarbij de mensheid van de aarde wordt verbannen na het verliezen van een oorlog tegen de buitenaardse Naytiba. Om de aarde weer terug te winnen, kruipen spelers in de huid van Eve. Zij moet het tij keren voor de mensheid. De game draait vooral om de hectische gevechten, vol met aanvallen, verdedigingsmoves en vloeiende combo's.

View post on X

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
F1-film met Brad Pitt krijgt een nieuwe trailer
Gamer.nl
Nieuws

F1-film met Brad Pitt krijgt een nieuwe trailer

De film draait vanaf 26 juni in de bioscoop

Er is een nieuwe trailer uitgekomen van F1, de aankomende Formule 1-film met Brad Pitt in de hoofdrol.

De film draait om fictioneel F1-coureur Sonny Hayes, die na een crash in de jaren negentig zijn racecarrière aan de wilgen hangt. Hij wordt echter toch weer verleid om terug te keren naar het wereldje om een nieuw racewonder op te leiden.

Hayes wordt gespeeld door Brad Pitt, maar er zijn ook andere bekende gezichten aanwezig. Zo is er Javier Bardem als zijn teambaas en Damson Idris als de nieuwe coureur Joshua Pearce. De film van Joseph Kosinski (Top Gun: Maverick) zit vol met F1-actie en opnames op echte circuits. F1 draait vanaf 26 juni in de bioscoop.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!