Diablo Immortal krijgt nieuwe updates na gesloten beta-test
Gamer.nl
Reviews

Diablo Immortal krijgt nieuwe updates na gesloten beta-test

Sinds de gesloten beta-test van Diablo Immortal in oktober 2021 werkt het team achter de gratis mobile MMO-game aan nieuwe updates en verbeteringen na verkregen spelersfeedback. De game komt dit jaar nog uit.

Uit de gesloten beta bleek dat veel spelers zich verplicht voelde om voor bepaalde premiejagermissies (dungeon bounties) te groeperen met andere spelers om zo de missie te halen. Daarom zorgt een nieuwe update ervoor dat premiejagermissies exclusief solo worden. Zo kunnen spelers zelfs de keuze maken of zij de missie in hun eentje of in een groep willen spelen. 

Voor plundertochten en baasgevechten zullen er nieuwe moeilijkheidsgraden en betere matchmaking-opties komen. Hierdoor wordt de moeilijkheidsgraad van het spel een minder grote kloof tussen verschillende spelers en kan iedereen op zijn eigen niveau de uitdagingen aan. De plundertochten krijgen bovendien betere visuele- en functionele updates.

De Battle Pass is goed ontvangen. Wel garanderen de makers van Diablo Immortal dat de zorgen en frustraties omtrent de Boon of Plenty en de Legendary Gems opgelost zullen worden. Evenals de controller-ondersteuningsproblemen. Warbands worden uitgebreid voor groepen tot acht personen en ook diverse systeemupdates voor onder andere de Cycle of Strive en World Paragon zijn in de maak.


Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Nieuwe trailers tonen Switch 2-versie van Yakuza 0
Gamer.nl
Nieuws

Nieuwe trailers tonen Switch 2-versie van Yakuza 0

De game komt op 5 juni uit op Nintendo's hybride console

Sega heeft twee nieuwe trailers uitgebracht van Yakuza 0 Director's Cut, dat afgelopen maand voor Nintendo Switch 2 werd aangekondigd.

In de eerste trailer wordt het themanummer van de game ten gehore gebracht, namelijk 'Bubble' door Shonan no Kaze. Ondertussen worden er beelden van de game getoond. In de tweede trailer worden de Engels ingesproken stemmen van hoofdpersonages Kazuma Kiryu en Goro Majima uitgelicht.

Yakuza 0 Director's Cut verschijnt op 5 juni voor Nintendo Switch 2 - tegelijkertijd met de release van de console dus. De nieuwe versie van de game bevat een aantal compleet nieuwe tussenfilmpjes en een nieuwe online multiplayermodus. Yakuza 0 is een prequel op de bekende openwereldreeks (die tegenwoordig 'Like a Dragon' heet), en toont de groeiende macht van Kazuma Kiryu onder de Japanse gangsters.

Watch on YouTube
Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Trails in the Sky 1st Chapter arriveert op 19 september
Gamer.nl
Nieuws

Trails in the Sky 1st Chapter arriveert op 19 september

Voor PlayStation 5, Nintendo Switch en Steam

De remake Trails in the Sky 1st Chapter komt op 19 september uit.

Dat werd onlangs in Famitsu aangekondigd (via Gematsu). Het gaat om een wereldwijde release voor PlayStation 5, Nintendo Switch en Steam.

Trails in the Sky 1st Chapter was al aangekondigd en stond in eerste instantie bekend als The Legend of Heroes: Trails in the Sky The 1st. Het is een remake van de klassieke rpg die twintig jaar geleden uitkwam.

Spelwereld Liberl Kingdom is geheel naar drie dimensies overgezet. Er kan daarnaast naadloos geschakeld worden tussen twee vechtmodi: Field Action en Command Battle. De game bevat zowel Engelse als Japanse stemmen.

Watch on YouTube
Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!