Prince of Persia: The Lost Crown meer dan twee miljoen keer gespeeld
PU.nl
Nieuws

Prince of Persia: The Lost Crown meer dan twee miljoen keer gespeeld

'De prins is nog maar net begonnen'

Prince of Persia: The Lost Crown is door meer dan twee miljoen mensen gespeeld. Ubisoft hint naar de mogelijkheid dat fans meer Prince of Persia kunnen verwachten.

Dat werd via social media gecommuniceerd. "Ruim meer dan twee miljoen spelers nu. Jullie hebben de legende nieuw leven ingeblazen. De prins is terug, en geloof ons: hij is nog maar net begonnen."

Wat er precies met dat laatste wordt bedoeld wordt niet per se duidelijk gemaakt, maar The Rogue Prince of Persia bevindt zich nog in early access, en er wordt ook altijd nog gewerkt aan een remake van The Sands of Time.

The Lost Crown kwam begin vorig jaar uit – het was het eerste nieuwe deel in de langlopende reeks sinds het in 2010 verschenen The Forgotten Sands. Het betreft een metroidvania in een 2D-setting gebaseerd op de klassieke franchise. Spelers gaan in de game op zoek naar de ontvoerde prins Hassan. Het spel wordt qua gameplay vaak vergeleken met genregenoten als Hollow Knight en de Ori-games.

Bastiaan Vroegop gaf de game een 7,5: "The Lost Crown is een prima metroidvania. Soms piekt de moeilijkheidsgraad onverwachts, wat door het lineaire karakter toch tot wat frustratie kan leiden, maar meestal zorgen de ijzersterke gevechten en het snelle platformwerk ervoor dat dit een hartstikke leuke game is."

9 Reacties
Nieuwste
Oudste Meeste likes
Inline feedbacks
Bekijk alle reacties
Mr.Doom
02 mei 2025 - 15:33

2D doet het voor mij helaas meestal gewoon niet zo goed als 3D. Een Sands of Time remake kan echt wel vet worden (mits goed aangepakt, Ubisoft), vond die game vroeger te eng om zelf te spelen.

Struissie (gebruiker is geblokkeerd)
02 mei 2025 - 15:31

Moet deze game echt nog een keer checken. Maar heb zoveel te spelen.

DefenseForceNL
02 mei 2025 - 13:37

Heb mij er goed mee vermaakt hoop op nog een PoP in de toekomst.

Baroness
02 mei 2025 - 11:30

Was ook een top spel!.

MichelMusters
02 mei 2025 - 12:49
Antwoord aan  Baroness

Mee eens! M’n favoriete game van 2024!

Sledge
02 mei 2025 - 09:41

Hmm ik dacht dat die game het helemaal niet zo goed gedaan had toch? Of was het niet goed genoeg voor Ubi? En hij zat afgelopen maand natuurlijk bij PS Plus.

Frostinator
02 mei 2025 - 12:53
Antwoord aan  Sledge

Niet goed genoeg voor Ubi. De enige studio van hen die echt een goed spel produceerden en ze doekten het op :’)

Ericattack
02 mei 2025 - 09:40

Hier heeft de marketing afdeling enorm gefaald. Of nog waarschijnlijker, de koekerds daarboven die geen marketing wilden voor dit spel.
Met deze titel zouden ze financieel toch nog wel meer kunnen doen zou je denken. Maak een mini DLC en een goty editie en breng deze onder de aandacht.

MooiMan
02 mei 2025 - 09:11

Hele vette game die ik 100% uitgespeeld heb (voordat de DLC uitkwam). Spelersaantallen zeggen mij echter weinig. Wat zijn de verkoopcijfers?