Kijk vanavond met ons naar de State of Play!
PU.nl
Nieuws

Kijk vanavond met ons naar de State of Play!

Wat hoop jij te zien?

Zet de popcorn maar vast klaar, want vanavond kijken Martin, Simon en Jacco naar de State of Play! Sony onthult plannen voor aankomende PlayStation 5-games, maar wat we precies gaan zien blijft nog een verrassing. Wel gonzen er al flink wat geruchten. Hieronder zetten we die op een rij, samen met alle informatie over waar je kan kijken.

Vanavond om 23:00 uur (Nederlandse tijd) vindt een nieuwe State of Play plaats, maar wij gaan al om 22:30 uur (Nederlandse tijd) live op Twitch en ons YouTube-kanaal. De presentatie duurt zo’n 40 minuten en belooft nieuws en updates over aankomende PlayStation 5-games.

Welke games we precies krijgen, is nog een mysterie. Maar de geruchtenmolen draait al op volle toeren. Eerder liet Returnal-ontwikkelaar Housemarque weten dat het in de loop van dit jaar meer van hun nieuwe game Saros zouden laten zien, en er gaan geruchten dat Capcom Resident Evil 9 binnenkort uit de doeken doet. Later dit jaar staan PS5-releases als Ghost of Yotei, Marathon en Death Stranding 2: On the Beach op de planning – mogelijk wordt daar ook wat van getoond. Oh, en de nieuwe God of War-game is blijkbaar een 2,5D metroidvania?

Later deze week volgen er meer presentaties, waaronder de Summer Game Fest-liveshow en de Xbox Games Showcase. Bekijk hier een compleet overzicht.

75 Reacties
Nieuwste
Oudste Meeste likes
Inline feedbacks
Bekijk alle reacties
Nelsherk
05 juni 2025 - 00:20

Nioh 3, Pragmata en die Marvel Fighting game waren wel de games voor mij. Was tof!

TheRock
05 juni 2025 - 00:11

Kan PU de site niet op zwart zetten uit protest tegen deze bullshit?

Motgeb
05 juni 2025 - 00:13
Antwoord aan  TheRock

@Geoff Rockleigh, notificatiesysteem op zwart is al genoeg.

TheRock
05 juni 2025 - 00:50
Antwoord aan  Motgeb

Hopelijk zetten ze die snel weer aan. Zouden we daar een notificatie van krijgen denk je? 😛

Frostinator
05 juni 2025 - 00:01

Fekkin dikke L voor Sony. De dikste trailer was van een multiplatform titel (007) en dan je publiek aan het einde verrassen met gezwets over een Marvel fighting game.

Motgeb
05 juni 2025 - 00:09
Antwoord aan  Frostinator

Slechtse Sony gen ooit, ik blijf het zeggen.

Riyakuya
05 juni 2025 - 08:33
Antwoord aan  Motgeb

@MOTGEB blijf ze vooral volstoppen met je geld dan… dat zal ze leren!

TheRock
05 juni 2025 - 00:10
Antwoord aan  Frostinator

Dan heb je het echt niet begrepen als dat je uitsmijter is, dat gezever. En dan ook nog de Japans gesproken versie tonen… Dit was de meest kansloze prestatie ooit 😅

TheRock
04 juni 2025 - 23:59

Misschien moet Sony ipv €50,- korting op die PS5, er €50,- bij geven, als dit je aankomende line-up is 😫

TheRock
04 juni 2025 - 23:56

Heilige Neuk… we weten dat het geen Showcase is, maar dit is The Rock toch een partij triest 😂

NextGenDonkey
04 juni 2025 - 23:56

Echt ongelooflijk, morgen komt de Switch 2 uit.
Zorg dan dat je vandaag in de State of Play gameplay van Wolverine, Ghost of Yotei, Death Stranding 2 en Intergalactic had laten zien.
Gemiste kans dit.

TheRock
05 juni 2025 - 00:01
Antwoord aan  NextGenDonkey

Dit dus 👆🏼
Doe dan niks…

Riyakuya
05 juni 2025 - 08:35
Antwoord aan  NextGenDonkey

Ze promoten gewoon indirect de Switch 2, prima toch? Haha

TheRock
04 juni 2025 - 23:55

Die hij/zij ontwikkelaar van dat Marvel vechtgebeuren lijkt wel op Earthworm Jim…

MooiMan
04 juni 2025 - 23:49

Ik heb echt medelijden met die-hard PS fans. Tijdens de laatste goede State of Play of andere show stonden the Twin Towers er nog.

Frostinator
05 juni 2025 - 00:02
Antwoord aan  MooiMan

BURN

Riyakuya
05 juni 2025 - 08:42
Antwoord aan  MooiMan

Ik moet eerlijk bekennen dat ik de fanbase verdacht stil vind de laatste tijd. Nu is er natuurlijk ook niet veel om over te praten. Vooral de personen die 800 euro (of meer..) voor een PS5 ‘Pro’ hebben gelapt moeten de pijn toch langzaam wel beginnen te voelen. Maar, niet erg als ze dat niet doen. Ik kijk met plezier nog langer toe hoe Sony ze langzaam maar zeker volledig verlost van al hun zuur verdiende geld en er amper iets voor terug geeft. Ze hebben in ieder geval nog een handje vol (potentieel) goede (tijdelijke?) exclusives op komst om de pijn te verzachten. Als die ook nog floppen is het plaatje helemaal compleet.

MooiMan
05 juni 2025 - 15:14
Antwoord aan  Riyakuya

@Riyakuya

Het kijkt er inderdaad wel op alsof ze opgelicht WILLEN worden. Bizar fenomeen.

NextGenDonkey
04 juni 2025 - 23:44

Eindelijk Ghost of Yotei 💪🏻!
Dat was kort 😅.

NextGenDonkey
04 juni 2025 - 23:43

En da menneke noemt zich James Bond.
Komt echt totaal niet over als James Bond.
We willen Pierce Brosnan jonguh!

TheRock
04 juni 2025 - 23:42

He Nathan Drake is de nieuwe James Bond 😎

TheRock
04 juni 2025 - 23:41

Zouden ze nou zometeen met zo’n “one more thing” komen? Zouden ze niet überhaupt met “een ding” komen 🤷🏼‍♂️

NextGenDonkey
04 juni 2025 - 23:40

@TheRock, die communicatie manager vind ik wel iets voor jou.

TheRock
04 juni 2025 - 23:46
Antwoord aan  NextGenDonkey

The Rock vond dat wel een heet meisje. Misschien kan ze een account aanmaken hier op de site 😜

TheRock
04 juni 2025 - 23:39

Geoff Rockleigh zit de Gamekings stream te kijken, die gasten waren al in slaap gevallen 😛
Scheelt hier ook niet veel 😂

TheRock
04 juni 2025 - 23:38

Ok, 0,25 bonuspunt voor die vrolijke soundtrack van die piraten memory game… we staan nu dus op een tussenstand van 0,25 voor deze presentatie so far…

NextGenDonkey
04 juni 2025 - 23:35

Nieuwe Astro Bot levels eind van de maand. Precies wat ik hoopte 😎!

TheRock
04 juni 2025 - 23:35

Je zal aan Tides of Tomorrow werken en dus weten dat je nog 9 maanden aan die zooi moet werken die amper iemand gaat spelen… arme ontwikkelaars 😅

TheRock
04 juni 2025 - 23:29

Uhm hier is jullie razende reporter Geoff Rockley weer, maar MGS Delta ziet er toch behoorlijk tegenvallend uit?
Begrijp The Great Reporter niet verkeerd, want MGS is de favo serie van ondergetekende, of zijn we nu te negatief?

NextGenDonkey
04 juni 2025 - 23:36
Antwoord aan  TheRock

Vind het er ook redelijk lame uitzien.

Frostinator
05 juni 2025 - 00:06
Antwoord aan  TheRock

Eens, eerder promotiemateriaal zag er beter uit.

TheRock
04 juni 2025 - 23:25

Een bergbeklimgame…. Welke debiel bedenkt dit en welke debiel wil dit spelen? 😂

TheRock
04 juni 2025 - 23:23

Ok The Rock gaat ff scheiten, hier heb je toch geen PS5 voor, dit kan ook gewoon op de PS2 of Sega Mega Drive..

NextGenDonkey
04 juni 2025 - 23:36
Antwoord aan  TheRock

Ps5 niet, beter de Ps5 Pro Rock 😜.

TheRock
04 juni 2025 - 23:22

Ok hier moeten we dus om lachen tot we bijna blaffen….
Baby steps is net zo debiel als Humans Fall Flat, totaal niet bestuurbaar…

TheRock
04 juni 2025 - 23:21

Ff tussendoor. Waarom zijn Amerikanen zo debiel met hun datums. Wat is het idee achter maand/dag/jaar, behalve dat hun het zo uitspreken. Je doet toch gewoon van klein naar groot 🤷🏼‍♂️

TheRock
04 juni 2025 - 23:18

Wat daarna kwam weer Japanse crap. Spoel maar door die gekke wezentjes…

TheRock
04 juni 2025 - 23:17

Bloodstained niet The Rock zijn ding, maar zag er wel vet uit…

TheRock
04 juni 2025 - 23:14

Silent Hill F ziet er wel matig uit… 😅

TheRock
04 juni 2025 - 23:11

Romeo is a Deadman 😂 Wat een rommel 😅

Frostinator
05 juni 2025 - 00:06
Antwoord aan  TheRock

Ziet eruit als een vroege titel voor de Switch 1.

Patientzero
04 juni 2025 - 22:37

Geen YT stream te zien heren.

TheRock
04 juni 2025 - 23:13
Antwoord aan  Patientzero

The Rock kon hem ook niet vinden 🤷🏼‍♂️

Baroness
04 juni 2025 - 22:13

Wel slim van Sony om het vandaag uit te zenden dan is er toch iets minder Nintendo aandacht.. Maar het kan mij persoonlijk niks schelen.

Dnow
04 juni 2025 - 21:49

Jaccoooooooooo, waar zijn de beloftes die je ons hebt beloofd? Het notificatie systeem voor berichten dat vorige week zou moeten zijn geïmplementeerd onder andere? Niet de eerste keer dat je iets beloofd en daarna doet alsof je neus bloed? 😉

TheRock
04 juni 2025 - 23:10
Antwoord aan  Dnow

Was dat voor vorige week beloofd ja?
Sowieso dacht The Rock vandaag er nog aan of we het nog deze zomer überhaupt zouden krijgen? 😛

piposaurus
04 juni 2025 - 21:48

Ik blijf toch op z,n minst, hopen op een bloodborne 60fps/4k patch .

Markus J
04 juni 2025 - 22:02
Antwoord aan  piposaurus

Mensen bij de hollow knight silksong community noemen zichzelf clowns omdat ze blijven geloven dat hollow knight silksong uit komt..

Elke keer bij een playstation presentatie voel ik me net zo, als een clown, omdat ik dan zo hard hoop op een bloodborne remaster of bloodborne 2 hahaha! (Wetende dat dit ‘waarschijnlijk’ nooit zal gebeuren.)

Toen die game “The Duskbloods” op de switch 2 werd getoont stond ik te juichen als een gek voor 30 seconde of zo, tot ik door had dat dit een wannabe bloodborne was, en mijn hype heel snel verdween 🤦‍♂😂

Maaaaar, vanavond gaan we weer hopen op bloodborne. Let’s go baby!!!

poklaan
04 juni 2025 - 19:34

Het is een State of Play en niet een Showcase dus op z’n best krijgen we waarschijnlijk de gelekte God of War game en iets kleiners zoals Astro DLC. Als Sony er echt zin in heeft misschien ook wel de Horizon multiplayer game, maar dat is het dan ook wel. Als we vanavond de ene na de andere klapper zouden krijgen hadden ze de Showcase branding wel gebruikt.

JumpMelvin123
04 juni 2025 - 19:03

Grappig, dat de verwachtingen zoals altijd weer verschrikkelijk hoog liggen😂. En uiteindelijk toch weer wordt teleurgesteld door een hoop meuk en uiteindelijk misschien 2 first party titels. Ik hoop hier niet op, maar wel op een hoop goeie first party games zoals een god of war, en een Wolverine, en een ghost of yotei.

NextGenDonkey
04 juni 2025 - 19:32
Antwoord aan  JumpMelvin123

Vergeet The Last of Us Part 3, Uncharted 5, Astro Bot 2 en Jak and Daxter 4 niet.

SambalOelek
04 juni 2025 - 18:38

Intergalactic: The Heretic Prophet
New God of War game
Gears of War Reloaded
Resident Evil 9
Meer moet dat niet zijn… 😀

DefenseForceNL
04 juni 2025 - 18:04

Als ik al niet slaap ga ik wel even kijken

Reb3nga
04 juni 2025 - 17:57

Off: ben ik de enige die oogkanker krijgt van de opmaak vd mobiele website?

Ghost-1
04 juni 2025 - 21:17
Antwoord aan  Reb3nga

Zover is het bij mij (nog) niet. Waar ik wel een kriebel van krijg zijn de koppen en tags die in de afbeeldingen staan. Hierdoor wordt soms de gehele afbeelding bezet, wat lelijk is en de afbeelding zinloos maakt. Ook kunnen teksten onderdeel maken van een afbeelding en als er dan ook nog een kop en tag doorheen lopen wordt een grote brei.

Biertje-erbij
04 juni 2025 - 17:38

Doe eens gek en toon eens echt een paar gruwelijks topgames. Een nieuwe Uncharted zou ik erg leuk vinden. Of een nieuwe platformer, mag Astro Bot 2 zijn maar een Ratched game is ook gewenst. En laat Wolverine gameplay zien.

Mister Frowdo
04 juni 2025 - 17:28

Eindelijk nieuws i.v.m. Insomniac’s Wolverine?

Undefused (gebruiker is geblokkeerd)
04 juni 2025 - 17:03

Die berichten over een 2.5d Metroidvania GoW game klinkt wel cool dus hoop dat daar iets van te zien is. Verder zien we het wel, zin in.🤘🏻

TheRock
04 juni 2025 - 13:50

Wolverine en RE9 doe maar.
En The Rock gokt op die 2.5D GoW. Is toch wat sneller in elkaar te zetten dan een grote nieuwe, en ze hebben dringend spelletjes nodig 😅

NextGenDonkey
04 juni 2025 - 13:52
Antwoord aan  TheRock

En die sneller te maken games is precies wat ze de komende jaren moeten gaan doen.
Met Astro Bot hebben ze laten zien dat je met minder budget ook kunt scoren (zelfs Goty geworden)

Esc
04 juni 2025 - 13:36

Bijzonder om te zien hoe Sony aan het werk is rond de Switch 2 launch om de aandacht bij hun te krijgen. I wens alle PS-fans veel plezier vanavond

EarlyGamer
04 juni 2025 - 16:16
Antwoord aan  Esc

Heeft niets met de Switch 2 te maken. Het is jaarlijkse NEE3 periode. Xbox geeft ook een presentatie.

Esc
04 juni 2025 - 16:41
Antwoord aan  EarlyGamer

Ah dat had ik gemist. Vond het al zo raar. Dank voor de info

EarlyGamer
04 juni 2025 - 17:34
Antwoord aan  EarlyGamer

Geen dank! 😉

TheRock
04 juni 2025 - 20:05
Antwoord aan  Esc

The Rock vindt het opvallend dat ze dit doen de dag voor de launch, en tegelijk een tijdelijke prijsverlaging hebben. Speelt zeker mee dus gokt The Great One.

#NEE3

Broodje8bit
04 juni 2025 - 13:20

Nou dat van Gow lees ik nu ook voor het eerst , ben best benieuwd hoe dat eruit gaat zien als dat bericht zou kloppen .

Kroepie
04 juni 2025 - 13:09

Op een of andere manier heb ik het gevoel dat het een topshow gaat worden.

T2000.2
04 juni 2025 - 13:13
Antwoord aan  Kroepie

Dat heb ik eigenlijk niet. Alleen als ze er n showcase aan geven. En dat is al lang geleden.

EarlyGamer
04 juni 2025 - 13:06

Ik ben van de partij!

TheRock
04 juni 2025 - 13:49
Antwoord aan  EarlyGamer

NEE3 👊🏼

EarlyGamer
04 juni 2025 - 16:17
Antwoord aan  TheRock

NEE3 👊🏻

Patientzero
04 juni 2025 - 15:26
Antwoord aan  EarlyGamer

De popcorn staat klaar.

Artcore_gamer
04 juni 2025 - 22:27
Antwoord aan  EarlyGamer

Nee3 👊🏼

Frostinator
04 juni 2025 - 12:25

Ik denk dat het wel een degelijke show wordt, aangezien ze wijs zijn van het feit dat ze niet met Marathon of Fairgames hoeven aankomen. Hoop ik tenminste.

Patientzero
04 juni 2025 - 13:30
Antwoord aan  Frostinator

Fingers crossed.