Digital Eclipse heeft tijdens de State of Play een nieuwe retrocollectie aangekondigd in de vorm van Mortal Kombat: Legacy Kollection.
De collectie bevat Mortal Kombat, Mortal Kombat 2, Mortal Kombat 3, Ultimate Mortal Kombat 3, Mortal Kombat 4 en meer. Daarbij worden de arcade-, console- en handheldversies van bepaalde game bijgeleverd. In totaal levert dat twintig verschillende versies van games op.
Ook kan er online gespeeld worden en is er rollback netcode. Verder kan men concept art en archiefbeelden bekijken, alsmede nieuwe interviews met bedenkers Ed Boon en John Tobias.
Dit zijn de bijgeleverde games die tot dusver zijn bevestigd:
-
Mortal Kombat (1992) Arcade, SNES, Mega Drive, Game Boy, Game Gear
-
Mortal Kombat 2 (1993) Arcade, SNES, Mega Drive, Game Boy, 32X
-
Mortal Kombat 3 (1995) Arcade, SNES, Mega Drive
-
Ultimate Mortal Kombat 3 (1995) Arcade, SNES
-
Mortal Kombat 4 (1997) Arcade
-
Mortal Kombat Advance (2001) Game Boy Advance
-
Mortal Kombat: Deadly Alliance (2002) Game Boy Advance
-
Mortal Kombat: Tournament Edition (2003) Game Boy Advance
De collectie komt later dit jaar uit voor PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series-consoles, Nintendo Switch 2, Nintendo Switch en pc.
Meteen na de aankondiging van Mortal Kombat: Legacy Kollection tijdens de State of Play onthulde Sony een draadloze arcadestick genaamd project Defiant, die bruikbaar zal zijn op PS5 en pc.
Dit is echt heel vet. En dan ook nog gemaakt door Digital Eclipse. Dat wordt een volledig pakket, a labour of love. Digital Eclipse heeft met de turtles en atari al laten zien hoe het moet. Top dit!
Eindelijk de arcade versie van MK1 thuis …. been waiting only 30 years for this 😅
Is dit niet wat overkill ? Want ik ga ervan uit dat Arcade versies de beste versies zijn , wat moet je dan met de snes , megadrive enz versies ,veel dubbele games om niets in mijn ogen .
Precies, je zegt het goed “in jouw ogen”.
Maar de game is natuurlijk niet alleen voor jou bedoeld.
Ja dat klopt , dus wat wil je nou ? haten op mij om het haten om dat dit mijn mening is en je het niet aanstaat . Start lekker een MK op en doe wat Fatality’s voor de fun .
En het gaat trouwens over meerdere games in een franchiase en niet over een game .
Waarom doe je nou zo aangevallen? Vroeger niet vaak genoeg tegenspraak gehad? Iemand die je kritiek geeft is gelijk “aan het haten”?
Jij geeft je mening, ik geef de mijne. Je wordt boos omdat zogenaamd jouw mening mij niet aanstaat. Laat me niet lachen, jouw mening lig ik niet wakker van hoor. Ik zeg alleen maar dat er zat mensen zijn met een andere mening. Volgens mij ben JIJ degene die t niet aan staat dat iemand een andere mening heeft.
En met “de game” bedoelde ik de hele collectie, die als 1 geheel verkocht wordt. En dat wist je zelf ook wel, wijsneus.
Oww dit is vet zeg
Ik kan me de eerste MK nog goed herinneren. Al die ingewikkelde combinaties om fatalities uit te voeren, de controverse omtrent de gore en zelfs het verbieden van de game destijds omdat het zo gewelddadig was. De geheime personages die vrijgespeeld konden worden op de soms meest onmogelijke manieren zoals Smoke, Reptile en Noob (Boon) Saibot (Tobias). Ja kindertjes, vroeger was het allemaal niet zo vanzelfsprekend om te gamen, toen moest je nog bikkelen zonder internet(!), zag je elkaar fysiek om te duelleren en geen walkthroughs en tips via Google en YouTube!
Alleen waren smoke en Noob Saibot pas in MK2, MK1 had alleen Reptile.
Deze wordt toegevoegd aan de SF en TMNT collection.
Zit Mortal Kombat Trilogy er niet bij? Hoe kunnen ze die nou missen?
Ultimate is nagenoeg hetzelfde 😉
Hopelijk gooien ze Shaolin Monks er nog bij. Dat was een fijne game. Mythologies zal er ook wel bij zitten, maar die hoeft niet perse, want verwacht niet dat ze de game minder frustrerend zullen maken