Sony heeft de PlayStation Plus Essential-games die in juli te claimen zijn door abonnees bekendgemaakt. Eén van de spellen is Diablo 4.
Dat werd via PlayStation Blog aangekondigd. Naast Diablo 4 voor PlayStation 5 en PlayStation 4 kunnen ook Jusant (PS5) en The King of Fighters 15 (PS5, PS4) geclaimd worden. Jusant is een actie-puzzelgame waarin spelers een grote toren beklimmen, terwijl The King of Fighters 15 het meest recente deel in de vechtreeks is, met maar liefst 39 speelbare personages. Alle bovenstaande games zijn van 1 juli tot 4 augustus door alle PS Plus-leden te claimen.
Sony heeft daarnaast diverse extra's en acties aangekondigd om te vieren dat PlayStation Plus vijftien jaar bestaat. Zo kunnen Premium-leden vanaf vandaag aan de slag met de Game Trial van WWE 2K25 en volgt er op 30 juni een Game Trial van Monster Hunter Wilds. Aankomend weekend kunnen PlayStation Plus-leden exclusieve kortingen op digitale games verwachten, waaronder op Star Wars Outlaws, Sid Meier's Civilization 7 en Sniper Elite: Resistance.
PlayStation Plus-leden kunnen vanaf vandaag ook kosteloos een Valorant-pakket downloaden met extra's zoals een Gun Buddy, Player Card, Sprays en tien Radianite Points. Vanaf 28 juni wordt daarnaast een speciaal PlayStation Plus 15th Anniversary Cup-toernooi gehouden, waarin spelers het tegen elkaar kunnen opnemen in games als EA Sports FC, BNA 2K, UFC en Tekken 8. Dit weekend kunnen mensen zonder PS Plus-abonnement tot slot gratis online multiplayergames spelen.
Celebrate the 15th anniversary of PlayStation Plus with your monthly games for July
😈 Diablo IV
🤜 The King of Fighters XV
🧗♂️ JusantPlus new game trials, exclusive offers, special discounts, and more: https://t.co/DGiT1ljuoW pic.twitter.com/7JsawttEpH
— PlayStation (@PlayStation) June 25, 2025
D4 was volgens mij echt niets aan, maargoed. Wellicht nog een keer proberen.
Jusant is een topper.
Jusant is echt een aanrader. Diablo 4 maar eens proberen dan.
Diablo 4 heb ik al uitgespeeld, maar Jusant stond nog op het te doen lijstje.
Uitgespeeld? Is dat een ding bij Diablo IV?
Zeker, er zit gewoon een campaign in.
De campaign is bij Diablo games eigenlijk niet het belangrijkste.
Ik was altijd een Diablo fan, maar speel het eigenlijk niet meer. Misschien is het de leeftijd, maar ik heb gewoon geen zin meer om te grinden.
Zeker een leeftijd ding. Ik vind het steeds moeilijker om het nut van grinden in te zien..die is er namelijk niet. Sterker worden om sterkere monsters te kunnen vechten. What’s the point?