Op donderdag 10 juli om 23:00 uur Nederlandse tijd wordt de beloofde State of Play rondom Ghost of Yotei uitgezonden.
Eerder werd al aangekondigd dat de State of Play er aan zat te komen, maar nu is er dus een precieze datum en tijd bekend. De State of Play bevat volgens Sony bijna twintig minuten aan nieuwe gameplay, en kan via YouTube worden bekeken. Sucker Punch-regisseurs Jason Connell en Nate Fox presenteren het.
Ghost of Yotei speelt zich af in 1603 – meer dan driehonderd jaar na Ghost of Tsushima – en draait om een nieuwe personage genaamd Atsu. Het spel speelt zich af in het Noorden van Japan, rondom Mount Yōtei. Atsu zint op wraak nadat haar familie is vermoord. De PS5-game wordt net als Ghost of Tsushima ontwikkeld door Sucker Punch Productions.
Ghost of Yotei is vanaf 2 oktober verkrijgbaar voor PlayStation 5. De game gaat 79,99 euro kosten.
Nice ben benieuwd
Benieuwd!
Voor mij de eerste game dit jaar welke een instabuy wordt.
De game van het najaar voor mij!
Ik hoef niets meer te zien van die game. Instabuy!
Deel 1 was geweldig doe maar meer van dat
Kan niet wachten!
Ik vond deel 1 echt zo geweldig! Kan niet wachten op deze!
Hoop dat ik er net zo ingezogen wordt als bij Ghost of Tsushima
Deel 1 denk ik
Dan heb ik een game gemist denk ik zo, want deel 2 moet nog uitkomen.
Oops, typo: Maar dat wisten jullie ook wel… 🙂
Gaap.
Oké… Terug uw beddeke in dan!
Mooi man. Weer wat leuks om te spelen over een tijdje voor de Playstation gamer! Deel 1 verkocht best goed direct na release en op de lange termijn samen met de pc verkopen erbij heeft het echt wel prima gescoord. Veel mensen hebben er ook echt van genoten. Het zijn mooie tijden voor gamers! Wat een game jaar!!
#100%positievismevandaagopPU