Switch 2-versie van Sonic Racing: Crossworlds komt rond de feestdagen uit
PU.nl
Nieuws

Switch 2-versie van Sonic Racing: Crossworlds komt rond de feestdagen uit

Er komt wel een upgradepakket voor mensen die alvast de Switch-versie aanschaffen

Hoewel Sonic Racing: Crossworlds op 25 september op de meeste consoles en pc uitkomt, laat de Switch 2-versie tot ergens rond de feestdagen op zich wachten.

Dat heeft Sega aangekondigd. Een precieze releasedatum is er niet, maar Sega spreekt van een release rond de feestdagen. Het gaat daarbij om de digitale versie van de game – een fysieke editie komt ergens begin 2026 uit voor Switch 2, met de gehele game op cartridge.

Aangezien de Switch-versie wel gewoon op 26 september uitkomt, kunnen mensen voor 10 dollar (prijs in euro's nog niet bekend) upgraden naar de Switch 2-versie en alle geboekte progressie meenemen.

Sega toonde tevens een nieuwe trailer van de game, waarin de customisatie-opties en verschillende gadgets getoond worden. De game bevat volgens het bedrijf meer dan veertig wagens, meer dan zeventig gadgets en meer dan honderd onderdelen en decals voor wagens, om zo duizenden verschillende combinaties te maken.

In Sonic Racing: Crossworlds kunnen spelers met hun karts en hooverboards tijdens het racen in verschillende dimensies verzeild raken via zogeheten Travel Rings. De game komt op 25 september uit voor Nintendo Switch, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X en S, Xbox One en pc, en ergens rond de feestdagen voor Switch 2.

8 Reacties
Nieuwste
Oudste Meeste likes
Inline feedbacks
Bekijk alle reacties
EzioAuditoreDaFirenze (gebruiker is geblokkeerd)
17 juli 2025 - 17:59

Ga geen 3 maanden wachten dus hier ook day 1 op de PS5.

Wel zin hier in Mario Kart World is goed maar daar heb ik ff genoeg van gezien 🙂

mole28
17 juli 2025 - 17:51

Ik vond Sonic All stars Transformed heel erg leuk, ook als je Mario kart zou hebben.
Team Sonic Racing vond ik niets aan dus ik hoop dat deze nieuwe racer beter is.

Riyakuya
18 juli 2025 - 11:45
Antwoord aan  mole28

Same! All Stars Racing Transformed (serieus.. die naam) vind ik nog steeds de beste “kart” game ooit gemaakt. Hoop dat deze nieuwe een beetje op het zelfde niveau zit.

Biertje-erbij
17 juli 2025 - 17:32

Haha als er nou 1 moment is dat je geen kartgame uit moet brengen op de Switch dan is het in de maanden na een nieuwe Mario Kart. Dit gaat natuurlijk nauwelijks verkopen op Switch 2. Dat is geen waardeoordeel over die game, maar je hebt er geen twee nodig.

wesmoen
17 juli 2025 - 17:39
Antwoord aan  Biertje-erbij

Daar ben ik het niet mee eens. De twee games pakken allebei zo’n andere richting dat ze rustig op het zelfde apparaat kunnen leven.

Je zegt het op zo’n manier dat Doom niet kan uitkomen omdat call of Duty al op een apparaat is.

Mythanics
17 juli 2025 - 18:12
Antwoord aan  Biertje-erbij

Nou ja Nintendo zelf komt ook nog met Kirby Air Riders dit jaar, dus klaarblijkelijk denkt Nintendo zelf wel dat meerdere soortgelijke games naast elkaar kunnen leven zo kort op elkaar.

Biertje-erbij
17 juli 2025 - 22:37
Antwoord aan  Mythanics

Die Kirbygame vind ik ook gek ja.

@wesmoen, wat verschilt er dan aan MK en Sonic Racing? Dat is toch gewoon overlappend qua gameplay en doelgroep? Doom en CoD vind ik echt twee totaal verschillende games in 1 genre.

DefenseForceNL
17 juli 2025 - 17:15

Jammer dat het zolang moet duren. De customisatie opties zijn er uitgebreid uit. Deze maar voor de PS5 halen dan. Tot nu toe wel genoten van de Sonic racers. Wel hadden van mij al die gast personages niet gehoeven. Sega heeft genoeg eigen personages die ze konden gebruiken.