Nintendo heeft update 1.2.0 voor Mario Kart World uitgebracht, en er zitten enkele vernieuwingen in die deels de kritiek van spelers op de game aanpakken.
Zo wordt in VS-races en draadloze multiplayerraces de frequentie van het verschijnen van circuits met de standaard drie laps in plaats van de 'intermissie'-races hoger. Het is nog altijd niet mogelijk om heel specifiek voor de standaard drie laps te kiezen per circuit, maar dit geeft mensen die zich hier aan stoorden mogelijk wel enige verlichting.
Ook heeft Nintendo de moeilijkheidsgraad van de computergestuurde tegenstanders in de singleplayermodus omlaag geschroefd. Er werd eerder al geklaagd over hoe goed de computer in sommige gevallen was, vooral in de 150CC-modus van de Grand Prix en Knockout Tour.
Een andere klacht was dat de Free Roam-modus totaal niet aangeeft hoeveel progressie spelers hebben geboekt. Hoewel dat niet helemaal opgelost is, verandert de kleur van het aantal verzamelde P Switches, vraagtekenpanelen en Peach-medailles op de kaart wel wanneer ze allemaal zijn verzameld om aan te geven dat ze allemaal gevonden zijn.
Het is nu ook mogelijk om VS Races met alleen paddenstoelen als items te spelen. Men kan nu ook kiezen naar welke speler men kijkt wanneer men zelf niet speelt in online Knockout Tour-races, en er kunnen replays van gedownloade Time Trial-ghosts bekeken worden. Verder wordt de wachttijd tot een nieuwe race begint getoond in online potjes. De complete patch notes zijn hier te vinden.
Mario Kart World is sinds 5 juni exclusief voor Nintendo Switch 2 verkrijgbaar en kost 79,99 euro digitaal en 89,99 euro fysiek, al is er ook een Switch 2-bundel beschikbaar waarbij een digitale code van de game geleverd wordt. Hoewel de game zoals gebruikelijk circuits bevat, zijn die allemaal in een open spelwereld geplaatst die spelers naar gelieve kunnen verkennen.
Cody gaf een score van 90 aan het spel: "Mario Kart World bewijst dat slimme vernieuwing een klassieke franchise niet alleen levendig houdt, maar ook klaarstoomt voor de toekomst. De open spelwereld vol verrassingen en persoonlijke keuzes geeft het klassieke Mario Kart-gevoel nieuwe kracht en een frisse, gedurfde wending."
Winnen voelt nu, meer dan ooit, aan als heel veel geluk hebben gehad. Terwijl ik in het verleden toch het idee had dat de races selectief genoeg waren om over meerdere races de besten boven te laten komen drijven.
Zie liever eens wat nieuwe content. Meer banen, zeker in de knockout races rij je wel erg vaak dezelfde potjes. En ik vind het een leuke game, maar ik mis ook wel gewoon de 3 laps rijden in een cup. Denk wel dat Nintendo deze game jaren gaat ondersteunen, dus dat komt vast goed.
Nieuwe banen? de game is net 2 maanden uit
Ik kom nog steeds dingen tegen die ik voor het eerst zie. Ik denk dat nieuwe banen pas rond de kerst vakantie komen of zo.
Wat ik graag zou willen zien in een update is een classic GP mode, dat je gewoon telkens 4 races van 3 rondjes kan rijden. Lijkt me niet erg moeilijk om daar een menu aanpassing voor te maken. Dan heb je iig nog keuze.
Ik vind de CPU moeilijkheidsgraad niet zo’n probleem, maar ik had wel het idee dat het te vaak oneerlijk verliep. Dat ik een muntje kreeg als item wanneer ik 1ste rij en de CPU drie rode schildjes. Of om op het laatste moment een vliegend blauw schildje op mijn kop te krijgen. Hierdoor had ik het gevoel dat het meer een kwestie was van vaker Grand Prix spelen dan ook echt goed spelen.
De game leek moeilijker te worden en zich aan te passen aan je skills. Wanneer ik niet al te veel trucjes gebruikte en in een rechte lijn reed, was het halen van die drie sterren makkelijker dan dat ik mij uitsloofde. Volgens mij hadden ze dat moeten aanpakken.
Had alles al goud plus 3 sterren. Vond het juist een betere moeilijkheidsgraad voor 150cc. Die van Mario Kart 8 vond ik iets te makkelijk.
Daar heb je gelijk in ja, vond het juist wat uitdagender dan in MK8 en dat was supertof. Alleen de power ups voelden soms wat oneerlijk, heb echt heel vaak vlak voor de finish een blauw schild om mβn oren gekregen net als wat Winkie hierboven zegtπ . Maar idd de game is wat meer uitdagend dus wel beterπͺπ»
Pfff, dat blauwe schild was wel echt een pain in the ass. Had je perfect gereden alle rondes wordt je de laatste ronde effe volle bak geraakt π¬.
te gevoelig… π
Heeft me idd echt moeite gekost om alle GP en knock out tour op 3 sterren te krijgen. Maar wel gelukt en voor de nerf dus π
In die 150CC-modus van de Grand Prix had ik inderdaad nog geen goud gehaald!.
Ik dacht het ligt hem aan mij maar twijfelde daar soms ook wel weer aan.
Mooi dat ze die hebben aangepakt, ik ben vandaag vrij en ga die nu winnen! π.
Heb indd met veel pijn en moeite alles op 3 sterren weten te halen. Kei vaak dat je bij een knockout in de laatste bocht of voor de finish nog een keer word ingehaald.
Ook al overleef je 8 spikes en een armada van rode schilden. Dat soort momenten waar best zuur. Alles voor niets geweest. Maar kan nu wel zeggen dat ik het gedaan had toen het nog moeilijk was XD
@JK, zeker niet voor niets geweest. Je weet zelf dat je het in de moeilijkere periode hebt gehaald en het gevoel wat je kreeg toen je iedere keer die 4 sterren won daar doe je het toch voor en het plezier tijdens het racen ππͺπ»!