Mortal Kombat: Legacy Kollection komt op 30 oktober uit
PU.nl
Nieuws

Mortal Kombat: Legacy Kollection komt op 30 oktober uit

Op 12 december arriveert de fysieke editie

Mortal Kombat: Legacy Kollection verschijnt op 30 oktober, zo werd gisteren tijdens de Nintendo Direct aangekondigd.

Het gaat daarbij om de digitale editie; de fysieke editie arriveert op 12 december. De collectie komt uit op Nintendo Switch 2, Nintendo Switch, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X en S, Xbox One en Steam.

De collectie bevat diverse klassieke Mortal Kombat-games. Daarbij worden de arcade-, console- en handheldversies van bepaalde game bijgeleverd. Digital Eclipse noemt het een 'interactieve documentaire', met exclusieve interviews, concept art en archiefbeelden.

Deze games zitten in de collectie:

  • Mortal Kombat – 1992 (Arcade, SNES, Mega Drive, Game Boy, Game Gear)

  • Mortal Kombat 2 – 1993 (Arcade, SNES, Mega Drive, Game Boy, 32X)

  • Mortal Kombat 3 – 1995 (Arcade, SNES, Mega Drive)

  • Ultimate Mortal Kombat 3 – 1995 (Arcade, WaveNet Arcade, SNES)

  • Mortal Kombat Trilogy – 1996 (PlayStation)

  • Mortal Kombat 4 – 1997 (Arcade)

  • Mortal Kombat Mythologies: Sub-Zero – 1997 (PlayStation)

  • Mortal Kombat Special Forces – 2000 (PlayStation)

  • Mortal Kombat Advance – 2001 (Game Boy Advance)

  • Mortal Kombat: Deadly Alliance – 2002 (Game Boy Advance)

  • Mortal Kombat: Tournament Edition – 2003 (Game Boy Advance)

14 Reacties
Nieuwste
Oudste Meeste likes
Inline feedbacks
Bekijk alle reacties
watashi wa maurice desu.
13 september 2025 - 19:37

Jammer dat dit wel doorloopt tot Deadly Alliance GBA en niet de grote consoles versies zoals DA GameCube, ik snap wel dat die games naderhand op consoles allemaal hetzelfde waren (op heel soms een personage verschil) maar toch, had dan ook die er nog bij gedaan.
Misschien werd het te groot?

mole28
14 september 2025 - 09:25

DLC? 😉

watashi wa maurice desu.
14 september 2025 - 12:16
Antwoord aan  mole28

Ah ja we zitten in een tijd dat een game nog tig jaar betaalde content kan krijgen als het succesvol is.

Ik zat even in de tijdsgeest van de games te denken toen zelfs day one patches niet bestonden. 🙂

Baroness
13 september 2025 - 16:24

Tja het is een mooie collectie en ook verleidelijk om te kopen.
Maar of ik dit nu weer ga spelen dat denk ik niet.

dakoota
13 september 2025 - 16:23

Op welk platform kan ik dit het beste kopen? Ik beschik over een switch (binnenkort ook 2), ps5 (incl. Portal) en xbox.

Markus J
13 september 2025 - 18:52
Antwoord aan  dakoota

Degene waar je de controller het fijnst vind en waarvan je denkt dat je de moves het gemakkelijkst op de controller kan uitvoeren. En oja, waar je vrienden zitten 😜

Edmar
13 september 2025 - 21:54
Antwoord aan  dakoota

Ik denk dat het niet zoveel uitmaakt. Eigenlijk wat Hopeslayer zegt welke controller jij het fijnste vind

EarlyGamer
13 september 2025 - 14:53

Instabuy!

Fappingsnake
13 september 2025 - 14:33

EINDELIJK thuis de arcade versie van MK1 🥰 Alleen daarvoor al …. tears of joy and nostalgia.

Edmar
13 september 2025 - 14:00

Erg veel zin in.
Vooral om MK2 weer te spelen.

nasenblut
13 september 2025 - 13:24

Vaag dat de fysieke editie veel later uitkomt. Nog maar even geduld dan, blij dat er iig een fysieke editie uitkomt.

MichelMusters
13 september 2025 - 13:59
Antwoord aan  nasenblut

Gebeurt best vaak met games de laatste tijd merk ik.

nasenblut
13 september 2025 - 16:03
Antwoord aan  MichelMusters

Zag het wel vaak met ‘kleine’ games, die dan later via LRG, iam8bit etc eerden uitgebracht. Tuurlijk wel paar grote releases, Alan Wake 2 moet ik direct aan denken (vlgns mij hadden ze daar eerst helemaal geen plannen voor om fysiek te releasen).
Lijkt me dat ze van deze -naar verwachting- hele vette collectie, toch wel veel van verwachten te verkopen..

Scythe
13 september 2025 - 19:36
Antwoord aan  nasenblut

Ze hopen ook vaak dat mensen ‘double dippen’.
Dus dan kopen ze de digitale versie omdat ze niet kunnen wachten, en dezelfde mensen kopen dan de fysieke versie voor de collectie.