Check uitgebreide gameplay van Thief VR: Legacy of Shadow
PU.nl
Nieuws

Check uitgebreide gameplay van Thief VR: Legacy of Shadow

Verschijnt ergens dit jaar voor PS VR2, Meta Quest 2, 3 en 3S en PC VR

Er is een 14 minuten durende video uitgebracht met daarin uitgebreide gameplay van het virtualrealityspel Thief VR: Legacy of Shadow.

De eerder dit jaar aangekondigde game wordt gemaakt door de Nederlandse studio Vertigo Games, die vooral bekendstaan om vr-games als Arizona Sunshine en Metro Awakening, en Maze Theory. Eidos-Montréal, de eigenaar van de IP, houdt een oogje in het zeil.

Spelers verkennen in Thief VR: Legacy of Shadow een locatie genaamd The City, dat wordt gedomineerd door de tiran Baron Ulysses Northcrest. De dief Magpie ontdekt een legendarisch artefact waarmee ze de duistere geheimen en het complot dat de stad in zijn greep houdt kan ontrafelen.

Thief VR: Legacy of Shadow belooft een volledig immersieve stealth-ervaring te bieden, waarbij spelers moeten kruipen, verstoppen en stiekem van schaduw naar schaduw moeten bewegen om uit het zicht van de vijand te blijven.

Onderstaande gameplayvideo toont een van de missies in de game, terwijl principal game designer Nick Witsel meer verteld over de game.

Thief VR: Legacy of Shadow komt ergens later dit jaar uit voor PS VR2, Meta Quest 2, 3 en 3S en PC VR. Een precieze releasedatum is nog niet bekend.

5 Reacties
Nieuwste
Oudste Meeste likes
Inline feedbacks
Bekijk alle reacties
Biertje-erbij
03 oktober 2025 - 14:49

Moet bij Thief toch altijd aan Jan Meijroos denken, de grootste Thief-fan van ons land.

marinden
03 oktober 2025 - 13:49

Ik ben niet zo van de stealth games, dus laat deze aan mij voorbij gaan denk ik

Markus J
03 oktober 2025 - 12:12

Damn, ziet er best goed uit.. Denk dat ik me VR-brilletje hiervoor wel even voor uit de kast trek, haha!

Tweesteen
03 oktober 2025 - 17:15
Antwoord aan  Markus J

Welke bril?

Tweesteen
03 oktober 2025 - 12:01

Had een first impression van Gamertag VR op YouTube gezien. Opzich leuk eens te spelen in VR lijkt me. Enige wat ik jammer vind is dat het opgebouwd te lijkt te zijn voor Quest stand alone. Daarmee wordt het nooit echt de visuele kwaliteit die het op PCVR en PSVR2 zou kunnen worden.